Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

Dreamview

Dreamview přináší inovativní, ale osvědčené digitální technologie, především z Německa, pro jednodušší a efektivnější podnikání. Hlavním produktem je prémiové řešení elektronického podpisu InSign. Ten je jedním z nejpoužívanějších na německém trhu. Důležitými produkty je také unikátní systém vzdálené komunikace Bridge se širokou funkcionalitou a software pro vzdálené ověření identity Ondato. Klienty společnosti jsou velké korporace, především z oblasti financí a pojišťovnictví, ale také malé a střední firmy. Díky Dreamview získávají vyšší příjmy a zároveň šetří čas a prostředky.

Feedyou

Ve Feedyou věříme, že kdekoliv se objevují opakované dotazy, je prostor pro automatizaci. Chceme, aby lidé dělali práci, která je baví a měla smysl. V roce 2019 jsme zvítězili v soutěži Microsoft Awards v kategorii Umělá inteligence a právě s Microsoftem spolupracujeme na projektech Digital Factory 2.0, Future Store, Digitální úřad a Digitální univerzita. Věnujeme se také oblasti finančních služeb s cílem zlepšovat zákaznickou a zaměstnaneckou zkušenost.

Feedyou dnes patří mezi nejlépe hodnocené konverzační platformy v žebříčku Gartner Peer Insights na základě dosažených KPIs a pozitivních klientských referencí.

Probinex

Probinex je fintechový projekt, který má za cíl spojit tradiční finanční trhy s kryptosvětem. Společně s tím chce zavést inovace na trh platebních služeb a investičních příležitostí. To vše plně v souladu s regulacemi a prioritou transparentnosti a bezpečnosti. Projekt vznikl v roce 2020.

VOCALLS

VOCALLS jsou lídři v oblasti konverzační umělé inteligence na českém trhu. Od roku 2017 vyvíjí voiceboty a chatboty s lidskou řečí, empatií a schopností učit se. Mají rozsáhlé znalosti v oblasti rozpoznávání řeči, zpracování přirozeného jazyka a telefonie. S jejich virtuálními kolegy se potkáte například v ČSOB, Kooperativě, Europ Assistance nebo třeba v Zásilkovně.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Mediální partneři

CardMag

Cardmag je odborný magazín, který přináší informace z domova a ze zahraničí, analýzy, komentáře, statistiky, rozhovory a zajímavosti z oblasti platebních karet, dále profily zemi, informace z oblasti technologií, bezpečnosti, marketingu. Cardmag jako volně přístupný a otevřený zdroj je umístěn na oficiální webové stránce cardmag.cz a cardmag.sk

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Euro.cz

Na Euro.cz přinášíme nepřetržitý informační a dokumentační servis profesionálům v ekonomice, politice, státní správě i samosprávě. Zakládáme si na hlubším vhledu do událostí, které ostatní média zachycují jen velmi zběžně. Věnujeme se těmto tématům: byznys, ekonomika, automotive, letectví, technologie, zdraví, architektura, design, věda s přesahem do byznysu a technologií.

FINANCE.cz

Provedeme vás světem osobních i firemních financí. Našimi hlavními tématy jsou finanční investování, poradenství a prodej, denně přinášíme zpravodajství z trhů. Nabízíme rady, kam uložit peníze, kde si půjčit, kde se pojistit, stejně jako řadu praktických kalkulaček, srovnání finančních produktů a užitečných aplikací. Patříme k nejstarším odborně zaměřeným serverům na českém internetu, zpravodajství přinášíme již od roku 1997.

Sdružení pro bankovní karty

Sdružení pro bankovní karty (SBK) je unikátní oborovou platformou, jejíž hlavním cílem je dlouhodobý a udržitelný rozvoj prostředí pro poskytování kvalitních platebních služeb se smysluplným využíváním progresivních technologií s vysokou mírou ochrany a zabezpečení

Organizátoři

Měšec.cz

Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.