Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

CRIF - Czech Credit Bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. je součástí celosvětové skupiny CRIF, která byla založena v roce 1988 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Dnes již působí na 4 kontinentech ve 35 zemích světa, kdy přes 5 500 zaměstnanců vytváří služby pro více než 82 000 společností a 1 000 000 spotřebitelů. 

CRIF nově provozuje otevřenou platformu CRIF.Digital obsahující souhrn služeb, které umožňují urychlení digitální transformace ve společnostech napříč všemi sektory formou využití rychlého rozvoje informačních technologií, dostupnosti strukturovaných datových zdrojů a příležitostí daných novou legislativou. Divize CRIF Transformation Services spolupracuje s finančními institucemi, utilitami a telco operátory při optimalizaci a digitalizaci jejich systémů pro řízení kreditního rizika.

Společnost CRIF je také organizátorem Bankovního registru klientských informací, jehož prostřednictvím si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů a Nebankovního registru klientských informací, který shromažďuje od věřitelských subjektů údaje o klientech a zajišťuje jejich zpracování.

Registr platebních informací REPI byl společností CRIF založen za účelem sdílení platebních informací mezi jednotlivými členy, kteří poskytují svým klientům služby založené na splátkách - půjčkách, nákupech na splátky nebo nákupech na fakturu. Společnost rovněž provozuje registr finančních poradců ELIXIR, který je přehlednou databází profesních údajů finančních poradců, makléřů a agentů na českém trhu.

CRIF také poskytuje svým klientům v České republice a Slovenské republice aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z ČR a SR čerpající z více než 90 informačních zdrojů. Aplikace Cribis zahrnuje i mezinárodní službu SkyMinder umožňující prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa.

Kontakty

Pavel Ramert

Pavel Ramert

EMEA PRE-SALES DIRECTOR

Zajímavé odkazy

Soubory ke stažení

Videa

CRIF.Digital video
CRIF. Digital – CRIF Digitální onboarding (PhyOn)