Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Virtuální stánky partnerů

Partneři

CRIF - Czech Credit Bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. je součástí celosvětové skupiny CRIF, která působí na 4 kontinentech ve 35 zemích světa.

Společnost CRIF nově provozuje otevřenou platformu CRIF Digital Next obsahující souhrn služeb, které umožňují urychlení digitální transformace ve společnostech napříč všemi sektory formou využití rychlého rozvoje informačních technologií, dostupnosti strukturovaných datových zdrojů a příležitostí daných novou legislativou. Divize CRIF Transformation Services spolupracuje s finančními institucemi, utilitami a telco operátory při optimalizaci a digitalizaci jejich úvěrových procesů a systémů pro řízení kreditního rizika. 

CRIF je rovněž organizátorem Bankovního a Nebankovního registru klientských informací, jejichž prostřednictvím si banky a další finanční instituce vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů. CRIF rovněž provozuje Registr platebních informací (REPI) sloužící ke sdílení platebních informací mezi jednotlivými členy, kteří poskytují svým klientům služby založené na splátkách.

CRIF také poskytuje svým klientům aplikaci Cribis a službu SkyMinder, která obsahuje kreditní, obchodní a marketingové informace pro prověřování finančního zdraví firem v ČR a SR a v dalších zemích světa.

MONET+

Více než 5 let jsme hlavním partnerem finančních institucí při dodávkách nekompromisního zabezpečení digitálních kanálů a jsme dominantním poskytovatelem digitální identity na českém trhu. Svým zákazníkům pomáháme spravovat a chránit digitální identitu jejich klientů. Pokrýváme celý životní cyklus, od onboardingu, přes rutinní provoz až po řešení nestandardních situací. 

Denně zabezpečujeme stovky tisíc online transakcí a na naše řešení dvoufaktorové autentizace spoléhá více než 5,5 milionu českých občanů předních českých bank.

Mediální partneři

Bankovnictví odborný měsíčník pro profesionální finance

Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví. Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních financí a organizátorem odborných seminářů. 

Redakce časopisu každoročně připravuje reprezentativní přehled výsledků finančního a kapitálového trhu České republiky Top finance – kompletní výsledky finančního sektoru za uplynulé období včetně meziročního srovnání, komentářů, přehledných tabulek a grafů.

CardMag

Cardmag je odborný magazín, který přináší informace z domova a ze zahraničí, analýzy, komentáře, statistiky, rozhovory a zajímavosti z oblasti platebních karet, dále profily zemi, informace z oblasti technologií, bezpečnosti, marketingu. Cardmag jako volně přístupný a otevřený zdroj je umístěn na oficiální webové stránce cardmag.cz a cardmag.sk

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Česká bankovní asociace

Česká bankovní asociace vznikla v roce 1992 a je dobrovolným sdružením právnických osob podnikajících v oblasti peněžnictví. V současné době sdružuje 37 členů. Rolí asociace je především zastupovat a prosazovat společné zájmy členů, prezentovat roli a zájmy bankovnictví vůči veřejnosti, podílet se na standardizaci postupů v bankovnictví a na vytváření odborných zvyklostí, podporovat harmonizaci bankovní legislativy s legislativou Evropské unie a vyvíjet aktivitu v informativní a školící oblasti. ČBA je členem Evropské bankovní federace a EMMI. Více informací na www.cbaonline.cz.

logo fZone.cz

fZone.cz

Web fZone.cz dává nahlédnout do chytré přítomnosti i vzrušující budoucnosti. Tématem webu jsou chytré domácnosti, chytrá města a život budoucnosti. Součástí obsahu jsou také testy různých senzorů a propojených IoT zařízení pro chytrou domácnost, chytrých televizí, audio systémů a mnohého dalšího.

Sdružení pro bankovní karty

Sdružení pro bankovní karty (SBK) je unikátní oborovou platformou, jejíž hlavním cílem je dlouhodobý a udržitelný rozvoj prostředí pro poskytování kvalitních platebních služeb se smysluplným využíváním progresivních technologií s vysokou mírou ochrany a zabezpečení

Organizátoři

Měšec.cz

Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info provides value-added contents. It offers expertise in the web, conferences, workshops and trainings. It presents unique topics, provides contexts, builds on the peculiarity of personalities and objectiveness of information with accurate hit. That's why the news service of Internet Info are read by more than 1,8 million people a month.

Internet Info publishes specialized servers on IT, Internet, telecommunications, new technologies, business, finance, taxes, digital broadcasting and lifestyle. It organizes dozens of educational events and operates TUESDAY Business Network, a social network in real world for companies and professionals.