Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

dream.jobs

Zrychlujeme nábor zaměstnanců pomocí fair-hire ekosystému s využitím umělé inteligence s námi můžete inzerovat zdarma automaticky ze svého ATS. Pro úspěšný nábor využíváme specifické nástroje jako například: 

  • - Job Portal dream.jobs – inzerce zdarma automaticky z vašeho ATS 
  • - Customisable Career Pages – získejte 3x více životopisů 
  • - Interní Job Board – udržte si své zaměstnance    
Umělá inteligence dream.jobs spolu s automatizací, integracemi a inovativním designem získává až 3x více kandidátů než běžná řešení na trhu. Ekosystém šetří čas a peníze v recruitmentu a zároveň podporuje rovné zacházení, nábor bez předsudků a to vše se zachováním vaší firemní identity.   

V ČR jsme členy Microsoft for Startup - globálního programu a jsme spoluvlastněny společností Datasentic - společností ATOS obchodovanou na pařížské burze.  Do dream.jobs investoval kapitálový fond Zero Gravity Capital, Evropský fond pro regionální rozvoj (ERDF) Operační program pro Integrovanou infrastrukturu (OPII).

Tymbe

Tymbe je největší online platforma pro zprostředkování brigád v Česku. Rychle a efektivně propojuje firmy s brigádníky a pomocí moderních technologií mění tuzemský trh práce. Společnost vznikla v roce 2017 v Brně a dnes čítá více než 35 tisíc registrovaných brigádníků. Oproti zavedeným personálním agenturám se liší téměř ve všem, ruší totiž nutnost jakéhokoliv fyzického kontaktu či papírové potřeby. Celý administrativní proces se odehrává plně online a dokáže tak pokrýt celou republiku i v jejích nejodlehlejších koutech. Aplikaci, která automatizuje nábor, administraci i zaškolení brigádnických pozic, využívá již řada velkých zaměstnavatelů, jako jsou H&M, Zásilkovna, DEK stavebniny, Pilulka, Pandora a další.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.