Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Jiří Havel

Vystudovaný andragog a personální manažer (již opravdu dávno). Více než dvacetiletá praxe v různých HR prostředích a typech společností (Tesco, GE Money Bank, Arval). Několik businessových odboček mimo HR - vedení celé fashion společnosti a obchodního týmu v leasingové společnosti. Aktuálně pomáhám utvářet svět krásy a zdraví v Notinu, největším evropském hráči v segmentu e-commerce.

Jana Jáčová

Pocházím z Ústí nad Labem, ale první zaměstnání mne přivedlo do Prahy. Při škole jsem pracovala ve firmě, ve kterém jsem zůstala téměř 10 let. V roce 2004 jsem založila účetní firmu s vizí, že povedeme účetnictví on-line. V roce 2016 jsme měli v Praze 850 klientů a rozhodla jsem se budovat pobočkovou síť v CZ a SK. Aktuálně máme 43 poboček (34 CZ a 9 SK) a staráme se o téměř 3500 klientů a plánujeme jich v roce 2026 mít 10000.

Lenka Helena Koenigsmark

Jsem marketingovou ředitelkou společnosti MATTEL Czech Republic pro ČR, SR a Maďarsko, což je místo, kde plníme dětské sny. Ráda a často mluvím o diverzitě a inkluzi což není s podivem, vzhledem k faktu, že sama mám těžce postižené dítě. Tato zkušenost mne přivedla k mnoha aktivitám, z nichž jedna je například vedení Instagramového profilu @Maxmilion_and_Me, kde denně sdílím náš život a který sleduje více než 10tisíc lidí. Také jsem hovořila na mnoha konferencích a loni na podzim jsem byla TEDx speaker.

Loni na podzim jsem také s heslem Aby každý hlas byl slyšet kandidovala do Senátu na Praze 6.

Dříve jsem pracovala pro LEGO a Wellu, ale úplně původně jsem vystudovala Masarykovu Univerzitu v Brně, obor Finanční podnikání. A je velkým štěstím, že jsem objevila marketing, jelikož se bojím, že bych možná některé společnosti přivedla k bankrotu.

Jsem matkou dvou dětí, snažím se denně hrát na piano, což byl můj dětský sen, který jsem si splnila až jako dospělá. Jsem také nadšená jógou a mým dalším milníkem je zvládnout stojku v prostoru.

Ondřej Přerovský

Zkušený HR senior manažer s více než pětadvacetiletými zkušenostmi v oblasti lidských zdrojů z interního HR i z poradenství. Má zkušenosti s řízením lidí, projektovým řízením a migracemi (regiony EMEA, APJ a AME), implementací technologií (on-premise i v rámci cloudu). Ondřej má silné kulturní povědomí a vynikající komunikační schopnosti. Specializuje se na implementaci HR systémů, nastavení center sdílených služeb, migrace, vytváření nových koncepcí mezinárodního/regionálního náborového procesu, návrh a facilitaci workshopů, spolupráci v rámci regionu i napříč odděleními, mentoring.

Matěj Sýkora

Matěj je advokát v AK eLegal, kde se specializuje především na korporátní a závazkové právo. Ve své praxi nejčastěji řeší fúze a akvizice, restrukturalizace skupin nebo nastavování manažerských a zaměstnaneckých motivačních programů. Klientům také pomáhá s financováním podnikání a vstupy investorů, otázkami odpovědnosti managementu a nastavováním vztahů mezi společníky. A samozřejmě i s různorodou každodenní agendou. Věnuje se ale i komplexnímu smluvnímu právu, nemovitostem a sporné agendě.