Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

DigiSign

DigiSign je digitální podpis vyladěný pro firmy. Pro HR i obchod jej využívají v Rohlíku, Bankovní identitě, Monetě i Raynetu.

EFG CZ

Společnost EFG CZ spol. s r.o. řeší systémovou integraci v oblasti elektro a bezpečnostních technologií budov. Soustředíme se na dodávky konkrétních systémů jako např. kamerové systémy, požární signalizace a zabezpečovací systémy. Své vlastní produkty dodáváme pod obchodní značkou Aktion, která v oblasti evidence firemní docházky patří k nejvyhledávanějším na českém a slovenském trhu. Poskytujeme služby podnikům a institucím, které mají zájem o komplexní a zakázková řešení postavená na míru podle jejich požadavků, včetně následné systémové podpory zahrnující pravidelné prohlídky a revize systému.

RICOH

Ricoh je globální dodavatel technologií a služeb pro moderní pracoviště zejména v oblastech digitalizace dokumentů a procesů, tiskových technologií a služeb, rezervačních systémů a komunikačních služeb v zasedacích místnostech, a v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Mediální partner

Organizátoři

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com