Tato akce již proběhla. Další akce ICT ve školství 2024 se koná 3. 12. 2024.

Partneři

Generální partner

UNICORN

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující špičková IT řešení a služby. Soustředíme se na vysokou přidanou hodnotu a poskytujeme konkurenční výhodu našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Dlouhodobě se věnujeme oblasti vzdělávání. Školám pomáháme naším informačním systémem Edookit, který ulehčuje školní povinnosti učitelům i žákům. Studentům základních a středních škol, stejně tak jako široké veřejnosti, nabízíme online výukové kurzy Red Monster. Na naší soukromé vysoké škole Unicorn University vzděláváme budoucí IT specialisty.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při své práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Stříbrní partneři

AV MEDIA SYSTEMS

Společnost AV MEDIA je na trhu již 30 let a je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Jejími zákazníky jsou školy, vysoké školy, kulturní instituce, firmy, veřejná správa, hotely i domácnosti. Poskytuje profesionální služby od projektového návrhu řešení, až po zaškolení a následný servis.

Code Creator

Od roku 2012 vyvíjíme a provozujeme platformu Publi pro moderní vzdělávání, která umožňuje digitalizovat materiály, obohatit je o multimediální a interaktivní prvky včetně jednoduchého doručení studentům prostřednictvím elektronické knihovny. Podporujeme školy v on/offline výuce, při samostatné tvorbě nových učebních materiálů v intuitivním editoru a nabízíme kurzy s akreditací MŠMT. Pro více informací doporučujeme sledovat Publi nebo multimediální mKnihy na Facebooku a Instagramu.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty. V souladu s dlouhodobou snahou o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN se společnost při vývoji svých produktů soustředí na co nejnižší dopad na životní prostředí. Inovativní produkty Epson se proto vyznačují nejen spolehlivostí, recyklovatelností a energetickou úsporností, ale rovněž nízkou produkcí emisí i odpadu. Pro více informací navštivte naše stránky epson.cz nebo sledujte náš účet na LinkedInu a Instagramu.

Juniper Networks

Juniper Networks zpochybňuje inherentní složitost, která přichází se sítí a zabezpečením v éře multicloudu. Děláme to pomocí produktů, řešení a služeb, které mění způsob, jakým se lidé spojují, pracují a žijí. Zjednodušujeme proces přechodu na zabezpečené a automatizované prostředí multicloud, abychom umožnili zabezpečené sítě založené na AI, které propojují svět. Další informace najdete na Juniper Networks nebo se spojte s Juniper na Twitteru, LinkedIn nebo Facebooku.

Veeam Software

Společnost Veeam® pomáhá organizacím budovat si odolnost prostřednictvím zabezpečení dat, obnovy dat a datové svobody pro jejich hybridní cloud. Veeam Data Platform přináší jednotné řešení pro cloudová, virtuální, fyzická, SaaS a Kubernetes prostředí, které firmám poskytuje jistotu, že jsou jejich data a aplikace chráněné a vždy dostupné, takže mohou udržet své podnikání v chodu. Veeam sídlí v Columbusu v Ohiu, má pobočky ve více než 30 zemích a chrání více než 450 000 zákazníků po celém světě, včetně 82 % společností z žebříčku Fortune 500 a 72 % z Global 2 000. Globální ekosystém společnosti Veeam zahrnuje více než 35 000 technologických partnerů, prodejců a poskytovatelů služeb a aliančních partnerů. Pro více informací navštivte stránky www.veeam.com nebo sledujte Veeam na LinkedIn @veeam-software a Twitteru @veeam.

Mediální partner

AŘZŠ ČR je profesní organizace sdružující především řídící pracovníky v základním školství. Klade si za cíl propojovat profesní problematiku školského managementu s problematikou pedagogů z terénu. Je partnerem MŠMT, zřizovatelů a dalších aktérů ve školství. Podílí se konstruktivně na změnách v českém školství. Aktuálně sdružuje 268 škol a prezidentem je Michal Černý.

Organizátoři

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.