Tato akce již proběhla. Další akce ICT ve školství 2024 se koná 3. 12. 2024.

Partneři

Virtuální stánky partnerů

Generální partneři

Edookit

Edookit je komplexní školní informační systém, který propojuje školu s rodinou. Obsahuje vše pro školu od komunikace, rozvrhu, známkování, úkolů až po vysvědčení, třídní knihu, platby a elektronické GDPR souhlasy. Edookit používá přes 350 000 uživatelů. Učitelé, žáci i rodiče ho používají na svých mobilech, tabletech a noteboocích. Edookit je držitelem akreditace MŠMT a provádí akreditovaná školení učitelů. Edookit je součástí portfolia produktů skupiny Unicorn pro podporu vzdělávání.

Red Monster jsou české online vzdělávací kurzy pro základní a střední školy. Vznikají ve spolupráci s učiteli z celé České republiky a jsou sestaveny v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem MŠMT. Důležité je zde slovíčko vzdělávací, jelikož našim úsilím je prostřednictvím kurzu učit, nikoli testovat. Kurzy si získávají oblibu u žáků, studentů a hlavně učitelů základních a středních škol po celé České republice. Učitelé využívají kurzy během výuky k upevnění znalostí žáků a studentů, k procvičování vybraných témat nebo jako pomůcku při samostudiu v rámci skupinové práce. Každý kurz lze spustit na jakémkoli chytrém zařízení připojeném k internetu. Učitelé oceňují možnost kurzy promítat na interaktivních tabulích. Žáci a studenti naopak rádi využívají svá chytrá zařízení, ke kterým jsou běžně "přilepeni" po celý den.

Unicorn University je soukromá vysoká škola, která nabízí bakalářské a magisterské studijní programy v oblasti IT, businessu a datové analýzy. Naši absolventi se řadí k vysoce uplatnitelným na pracovním trhu v oblasti IT. Již během studia jim nabízíme možnost účastnit se stáže ve firmě Unicorn nebo partnerských firmách. Z bakalářských programů nabízíme program Softwarový vývoj nebo Business Management, jak v českém, tak anglickém jazyce. Získat inženýrský titul mohou studenti v programech Softwarové inženýrství a big data nebo Aplikovaná ekonomie a analýza dat. Studijní programy lze studovat v denní formě, při práci nebo plně online. Samozřejmostí je online podpora ve formě interaktivních online učebnic, knih a kurzů, které studentům usnadňují přípravu na zkoušky

Zlatý partner

DELL Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které ve spolupráci se společností Intel poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení, postavené na Intel® procesorech. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.

Stříbrní partneři

ASUS COMPUTER Czech Republic

Společnost ASUS, založená v roce 1989, je nadnárodní společnost známá pro nejlepší základní desky na světě a vysoce kvalitní osobní počítače, monitory, grafické karty, routery a další technologická řešení. Společnost ASUS dnes navrhuje a buduje inteligentní technologie nové generace, které poskytují neuvěřitelné zážitky a vylepšují životy lidí po celém světě. S 5 000 odborníky v oddělení výzkumu a vývoje má značka ASUS ambice být celosvětově obdivovaným lídrem technologických inovací. V souladu s firemním mottem In Search of Incredible získala společnost ASUS během roku 2019 více než 11 ocenění každý den. Společnost ASUS zařadil časopis Forbes mezi celosvětově nejváženější firmy a mezi nejobdivovanější světové společnosti patří také dle časopisu Fortune.

AV MEDIA SYSTEMS

Společnost AV MEDIA je na trhu již 30 let a je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Jejími zákazníky jsou školy, vysoké školy, kulturní instituce, firmy, veřejná správa, hotely i domácnosti. Poskytuje profesionální služby od projektového návrhu řešení, až po zaškolení a následný servis.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty. V souladu s dlouhodobou snahou o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN se společnost při vývoji svých produktů soustředí na co nejnižší dopad na životní prostředí. Inovativní produkty Epson se proto vyznačují nejen spolehlivostí, recyklovatelností a energetickou úsporností, ale rovněž nízkou produkcí emisí i odpadu. Pro více informací navštivte naše stránky epson.cz nebo sledujte náš účet na LinkedInu a Instagramu.

Organizátoři

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.