Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Stříbrní partneři

SOITRON

Neustále pracujeme na nových IT řešeních, které inspirují k náročnosti. I běžné věci se snažíme vnímat a vidět jinak, a tak přidávat projektům vždy více než jen integraci špičkových technologií. Našimi devizami jsou především Soitron lidé, 29 let zkušeností v IT byznysu a flexibilita, která nám dovoluje dělat i to, co je zdánlivě nemožné.

System4u

Společnost System4u byla založena v roce 2004. Nejprve jsme se v podnikání zaměřili na poskytování IT služeb, později jsme je rozšířili o správu a zabezpečení mobilních zařízení ve firmách (Enterprise Mobility Management). V tomto oboru jsme díky naší technologické vyspělosti dosáhli pozice lídra trhu u nás a na Slovensku, služby poskytujeme i firmám v zahraničí. Díky všeobecnému technologickému vývoji naše zaměření rozšiřujeme ještě dál, až do oblasti Digitálního pracovního prostředí (Digital Workspace). Pomocí našich služeb mohou zaměstnanci firem pracovat pohodlně a efektivně odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

Partneři

AutoCont CZ

AUTOCONT je česká soukromá společnost, která přes 25 let na českém a slovenském trhu úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Zaměřuje se na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu.

Citrix Systems Czech Republic

„Technologie je motorem inovace. Leč v mnoha případech zakrněla a stala se bariérou produktivity a pokroku,“ říká produktový ředitel společnosti Citrix PJ Hough. „Naším cílem je nabídnout klientům uživatelský komfort, zabezpečení i možnost volby, aby strávili méně času starostmi o technologii a naopak mohli více času trávit tím, jak z této technologie získat skvělý uživatelský komfort a dosáhnout lepších obchodních výsledků.“  

Řešení vyvíjená společností Citrix používá přes 400 000 firem, včetně 99 procent firem uvedených v řebříčku Fortune 100 a 98 procent z řebříčku Fortune 500 – přehledu největších společností podle časopisu Fortune. Více o produktech a řešeních Citrix i o tom, jak mohou prospět vaší firmě najdete zde.

logo DATASYS s.r.o.

DATASYS s.r.o.

Vystavovatelé

Synology

Elegantně, jednoduše, spolehlivě. Tak spravuje svá data více než 8 milionů uživatelů společnosti Synology, která je posledních 20 let jedničkou v oboru NAS úložišť na světě a jejíž řešení využívají i ti nejlepší z oboru IT. Spolu s NAS servery Synology nabízí i bohatou paletu cloudových služeb Synology C2, která nabízí integrované, výkonné, bezpečné a cenově výhodné řešení pro efektivní správu firmy.

Mediální partneři

AI World

Přinášíme denní zpravodajství ze světa umělé inteligence. Věnujeme se robotice, digitalizaci, výzkumu a vědě, počítačům a technice, aplikacím i bezpečnosti.

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

HD World

Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

ChannelWorld

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

SecurityWorld

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.