Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partner

INSIDERS

Společnost INSIDERS je jedinou agenturou na českém trhu , která se specializuje výhradně na služby v interní komunikaci. Tým odborníků, s více než desetiletou praxí v oboru, pracuje jak na komplexních projektech, tak na jednorázových zakázkách. Na svém kontě mají INSIDERS řadu interních kampaní, firemních tiskovin či auditů interní komunikace. Ke klientům této agentury patří například Raiffeisenbank, ČSOB, Makro, Česká televize, Lidl, Zetor nebo Staropramen, kterým pomáhá jak se strategickým řízením interní komunikace, tak s každodenními úkoly.

MOTTO: „Není otázkou, zda interní komunikaci mít. Prostě ji máte. Ale jak ji řídit?“

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.