Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Klubový večer WebTop100: Human centric

Human centric design neboli design zaměřený na člověka je v podstatě ověřený postup návrhu a tvorby fyzických nebo digitálních produktů a služeb. Charakteristický je tím, že v celém průběhu navrhování zapojujeme do procesu ať už stávající nebo potenciální uživatele.

Nestavíme tak pouze na svých dojmech nebo již existujících způsobech řešení, ale získáváme tak hlubší vhled do situací, ve kterých uživatelé přijdou s produktem do styku, a produkt tak můžeme rovnou i otestovat, abychom dosáhli co nejvíce relevantního výsledku.

Ačkoliv nejčastěji o human centric přístupu slýcháme ve spojení s weby nebo mobilními aplikacemi, jeho principy jsou přenositelné i do dalších oborů.

Téma
Klubový večer WebTop100

Pojďme si ukázat, kterak principy designu zaměřeného na člověka můžeme využít při plánování digitálních reklamních kampaní. Neplýtvejte svým časem a prostředky na tvorbu nenápaditých kampaní. Přijďte se inspirovat kampaněmi ušitými na míru zákazníkům. Naplánujte svou kampaň tak, aby vaše zákazníky nejen zaujala a bavila, ale aby vám za vaše produkty či služby rádi zaplatili.

PRO KOHO

Cílová skupina

  • majitelé firem
  • marketingoví a online specialisté
  • každý, pro koho je denním chlebem plánování digitálních kampaní
Místo konání

Místo a kontakt

JazzDock
Janáčkovo nábřeží 2
Praha 5
150 00
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

  • Tramvaj linky 9, 12, 15, 20

    Zastávka Arbesovo náměstí

  • Autobus linky 176

    Zastávka Arbesovo náměstí

Kamila Říhová

Event Manager

 

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Hlavní partner

Pořadatel a odborný garant

Produkce