Přednášející

Moderátor

 • Matěj Novák

  Matěj pracuje jako ředitel Czech Publisher Exchange. Zabývá se optimalizací reklamního prostoru a novými technologiemi v online reklamě, převážně RTB či programmaticem. V minulosti působil jako yield manager v Centrum Holdings a posléze Economii, Account Director v Ogilvy Interactive, Search Strategist v Ataxu a tvůrce webů a vývojář pro PLANstudio. Vystudoval filosofii, má rád svou ženu a tři děti, hory a dobré filmy a knihy. O reklamních technologiích příležitostně píše na blogu DoubleSense.cz a Lupě.

  Ředitel

  CPEx

Přednášející

 • Adéla Malinová

  Svou cestu v HR začala v personální agentuře Randstad ještě při škole. Během dokončování ČVUT strávila dvě léta na Work&Travel v Minesotě a od té doby miluje cestování a pocit být vzdálena tisíce kilometrů od domova. Svět IT objevila v Cleverlance a brzy si na něj zvykla. Do původně GE Money Bank nastoupila čistě na IT nábor, který se dále rozšířil na ostatní oblasti a největší výzvou byl právě Digital. Nyní pracuje na pozici Business Partnerky a podílí se na strategických projektech banky, mezi které patří i agilizace.

  HR Business Partner

  MONETA Money Bank

 • Matěj Matolín

  Matěj pracuje jako recruiter, manažer a konzultant. Píše nejčtenější český blog o recruitmentu Lovec Hlav, pořádá workshopy, píše do médií a vystupuje na konferencích.

  V kariéře prošel recruitmentem v různých oborech od automotive, těžký průmysl, fintech až po IT. Má zkušenosti z náboru velmi specifických pozic stejně jako tisícovek pracovníků do výroby. V současné době vede nábor ve firmě STRV vyvíjející aplikace pro nejlepší startupy ze Silicon Valley.

  HR manager

  STRV

 • Tomáš Peterka

   Aktuálně vede oddělení klientského servisu a online marketingu v ČMSS se zodpovědností za digitální aktivity a weby, directmarketing, obsahový marketing, věrnostní program a reklamní předměty. Předtím pracoval v interaktivním marketingu a v online oddělení ve společnosti Vodafone, kde mimo jiného řešil oblast online customer experience a vedl projekt přípravy nového webu. Baví ho různorodé projekty, technologické inovace a sází na zákaznický pohled a jednoduchá flexibilní řešení.

 • Eva Štípková

  Internetu propadla v dobách Altavisty a Infoseeku. Byla u zrodu jednoho z prvních českých ISP. Prošla digitální agenturou Advertures, osm let stála za online aktivitami Vodafonu a pod hlavičkou Inmite se podílela na vzniku a realizaci mobilních strategií pro významné globální i lokální značky. V současné době řídí digitální marketing ve společnosti SAZKA.

  Manažerka digitálního marketingu

  SAZKA