Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Hlavní partner

INTERNET CZ

FORPSI – Prostor pro Váš úspěch. Spolehlivý partner v oblasti poskytování hostingu a největší český registrátor domén. Registrace domén, webhosting, dedikované servery, VPS, housing a cloudové služby. Provoz služeb z vlastního datacentra. Nonstop zákaznická podpora. Tradice, stabilita a perspektiva.

Partneři

DameJidlo.cz

Dáme jídlo je největší česká služba rozvozu jídla, která spolupracuje s téměř 4 000 restauracemi ve 170 obcích po celé České republice. Svojí nabídkou tak pokrývá více než 60 % tuzemské populace. Během špičky doručí Dáme jídlo více než 4 000 objednávek.

Dobrý web

Dobrý web vzdělává Česko v digitálním marketingu od roku 2004. Za tu dobu prošlo veřejnými kurzy přes 10.000 lidí a realizovány byly desítky kurzů šitých na míru podnikům s různými stupni digitální vyspělosti. Od roku 2021 je možné vzdělávat se ONLINE IHNED v rámci natočených kurzů. Dobrý web pořádá také akademii digitálního marketingu DigiAka, čtyřměsíční kurz, během něhož se účastníci seznámí se všemi klíčovými oblastmi digitálního marketingu. Na kurzech školí výhradně lektoři s každodenní praktickou zkušeností z oboru a s vedením školení.

Dognet

Affiliate síť Dognet 

Affiliate poskytujeme jako službu, nejen jako technické řešení, pro e-shopy v zemích CEE již přes 7 let. Zaměřujeme se na kvalitní Obsahové projekty, které v Dognet doručují 91 % prokliků a 63 % konverzí. 

Klíčová je pro nás odbornost, transparentnost, férovost a rychlá komunikace. Jako samozřejmost bereme kvalitu návštěvnosti i konverzí, dlouhodobý a ekonomicky smysluplný výkon kampaní. 

Důvěru nám dali např. Alza, Mall, Moebelix, Decathlon, 4Home, Kytary.cz, CCC, Dermacol a další.

VTEX

VTEX je první a jediné plně integrované řešení pro oblast obchodu, marketplace a OMS, které nabízí nejrychlejší time-to-revenue bez nutnosti aktualizace softwaru. Společnost Gartner označila VTEX za vizionáře a podle IDC je lídrem a nejrychleji rostoucí platformou na světě. Poté, co společnost VTEX za pouhých 10 měsíců získala 365 milionů dolarů od zásadních investorů, zdvojnásobila své příjmy a stala se technologickým jednorožcem. Platformě důvěřuje více než 3000 zákazníků ve více než 50 zemích a je podporována silným partnerským ekosystémem. Posláním společnosti VTEX je pomáhat zákazníkům neustále inovovat a urychlovat transformaci digitálního obchodu po celém světě.

Mediální partneři

Ecommerce Bridge

Online médium pro e-shopy, marketéry a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

Nakladatelství FORUM

Naše znalosti pro váš úspěch. Informace jsou klíčem k úspěchu, ať už v podnikání, nebo v soukromém životě. Naším cílem je poskytnout vám prostřednictvím široké nabídky publikací, časopisů a školení právě ty informace, které potřebujete k dosažení svých cílů. Vyzkoušet můžete také portál Eduardo.online plný online kurzů pro firmy i jednotlivce.

Pořadatel a odborný garant

Sherpas

Díky tomu, že jsme leaderem v oblasti UX na českém trhu, kombinujeme v projektech hlubokou znalost digitálního chování zákazníků v jednotlivých tržních vertikálách s unikátními UX metodami. To nám poskytuje velmi silný podklad pro rozhodnutí, jaká strategie a aktivity budou u zákazníků našich klientů skutečně fungovat - ať už se jedná o marketingové aktivity či design digitálních řešení.

Mezi klíčové klienty Sherpas patří například Airbank, Česká spořitelna, Rockpoint, O2, nebo E.ON

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.