Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Technologie mění svět. Mění i svět marketingu. Přísliby marketingového digitálního ráje vzbuzují velká očekávání – sen o přesně cílené, individuálně podané, kontextově zobrazené, vysoce efektivní komunikaci s ideálními metrikami, transparentní cenotvorbou a extrémně vysokým ROI, to všechno samozřejmě dokonale změřené a zanalyzované, nemůže být lákavější. 

Otázkou jen zůstává, jak dlouho tento sen vydrží. 

Jaké jsou největší výzvy současného marketingu, jaké strategie značkám mohou dávat smysl a které je třeba zahodit, jak se má hlava lokálního marketingu rozhodovat a čemu čelí, nad tím vším budeme společně přemýšlet s hosty admana a legendy české reklamy Josefa Havelky a výkonného ředitele Internet Info Jána Simkaniče. Probereme vize a zkušenosti nejpovolanějších osobností ve vysokých patrech marketingu, a to jak na straně zadavatelů, tak na straně agentur.

Přijďte se s námi podělit o své postřehy, načerpat tu nejlepší inspiraci a připravit se společně na nejzávažnější výzvy marketingu budoucnosti. 

1. setkání (22. března 2018): Marketing v transformaci: „Kde jsme dnes a kam máme namířeno aneb krátké ohlédnutí za budoucností“ (potvrzení hosté: Ivana Šedivá, McDonald's, Martina Říhová, Lagardère Active, Tomáš Havryluk, Alza.cz, Pavel Jankovský, BMW)

2. setkání (25. dubna 2018): Jsou dnes značky „zajatci“ digitálu? A budou značky vůbec potřeba? A k čemu?  (potvrzení hosté: Robert Haas, Symbio)

3. setkání (22. května 2018): Zákaznická zkušenost: nový svatý grál pro značky a byznys? (potvrzení hosté: Jakub Petřina, AirBank, Tomáš Čupr, Rohlík.cz, Jan Binar, McCann)

4. setkání (14. června 2018): Co čeká marketing v tavícím kotli digitalizace? (potvrzení hosté: Milan Formánek, Red Bull)

Místo a kontakt

 • Termín akce

  22. března 2018 9:30–12:00

  Místo konání

  WorkLounge Praha Diamant
  Václavské náměstí 3
  Praha 1 - Nové Město
  110 00
 • Kontakt

  Lenka Petrašová
  Event Director
  telefon: 775 854 239

WorkLounge se nachází ve 3. patře.

Jak se k nám dostat?

 • Metro trasy A a B

  Stanice Můstek

 • Metro trasy C

  Stanice Muzeum

  Chůzí ze stanice cca 8 min.