Data, trendy a praktické zkušenosti ze světa mobilního internetu.

Co vás čeká

Na poli mobilního internetu se stále něco děje, chytré telefony přinášejí řadu nových možností, rychlý rozvoj má ale také svá úskalí. Internetové platformy a mobilní aplikace sbírají velké množství dat, před čímž řada odborníků varuje. O dnešní době proto někteří sociologové mluví jako o sledovacím kapitalismu.

Na Mobile Internet Foru představíme nejen nové aplikace, mobilní hry, novinky mezi mobilními platbami, ale probereme také negativní stránky „neustálého sledování“ uživatelů. Podíváme se také na svět českého mobilního internetu v číslech na základě dat z měření NetMonitor. Další velmi očekávanou událostí je aukce 5G sítí a s tím spojený příchod čtvrtého mobilního operátora.

Nebudou chybět ani témata jako správa a zabezpečení mobilních zařízení, využití podnikových aplikací a vzdálený přístup, cloudová řešení jako pomocník úspěšné firmy či wifi 6 jako klíčová síťová technologie. V případě, že by došlo v důsledku vládního nařízení k omezení a zákazu konání hromadných akcí, konference proběhne ONLINE.

Vybíráme z programu

 • Ondřej Malý
   Více informací
  Nezávislý konzultant
  Vývoj na trhu mobilních telekomunikací - neomezená data a příprava na 5G

  Ondřej je nezávislý konzultant, působil jako náměstek ministra průmyslu a obchodu nebo koordinátor digitální agendy na Úřadu vlády ČR. Mluvit bude o mobilním trhu, neomezených datech i aukci kmitočtů. Poodhalí, co nás čeká na trhu mobilních telekomunikací v letošním roce.

 • Patrick Zandl
   Více informací
  Sledovací kapitalismus

  Patrick se na internetu a v mobilních sítích pohybuje od jejich počátků u nás, např. založil server Mobil.cz a spoluzakládal internetovou televizi Stream.cz. Ukáže nám, jak je možné s pomocí sledování a výkonných i chytrých počítačů cíleně působit na jedince a modelovat jeho tužby a přání.

 • Petra Dolejšová
   Více informací
  Na volné noze
  Chytrá data v marketingu

  Petra je advokátka specializující se na právo v oblasti e-commerce a marketingu. Poradí nám, jak sbírat data v chytrých telefonech a mobilních aplikacích a jak je marketingově používat tak, abychom z hlediska práva měli vše v pořádku.

Celý program

PRO KOHO

 • Konferenci koncipujeme tak, aby byla užitečná pro firemní management obecně, tedy pro CEO, majitele a ředitele firem, ředitele IT, vývojáře, projektové ředitele a manažery, produktové ředitele a manažery i marketingové ředitele a manažery.

Partneři Mobile Internet Forum 2020

 • Produktový partner

 • Mediální partneři

 • Organizátoři

 • Produkce

Více o partnerech akce

Chcete se stát partnerem konference? Kontaktujte prosím Moniku Stejskalovou, e-mail: monika.stejskalova@iinfo.cz, tel. 775 870 694.

Místo a kontakt

 • Termín akce

  9. září 2020 9:00–15:30

  Místo konání

  Konferenční centrum City
  Na Strži 1702/65
  Praha 4
  140 62
 • Kontakt

  Šárka Prchalová
  Senior Event Manager
  telefon: +420 603 273 863

Jak se k nám dostat?

 • Metro trasy C

  Stanice Pankrác

  Použijte výstup z metra Pankrác ve směru k ulici Na Strži. Konferenční centrum City se nachází cca jednu minutu chůze od metra.

 • Auto

  Z magistrály (5. května) je nutno uhnout na odbočce směr Pankrác - dostanete se tak přímo do ulice Na Strži. Parkování je možné na pásu uprostřed ulice Na Pankráci a Budějovická (placené), na parkovišti Bauhausu, nebo v přilehlých ulicích.