Tato akce již proběhla. Další akce Mobile Marketing Forum 2024 se koná 24. 9. 2024.

Mobile Internet Forum 2020

Na poli mobilního internetu se stále něco děje, chytré telefony přinášejí řadu nových možností, rychlý rozvoj má ale také svá úskalí. Internetové platformy a mobilní aplikace sbírají velké množství dat, před čímž řada odborníků varuje. O dnešní době proto někteří sociologové mluví jako o sledovacím kapitalismu.

Na Mobile Internet Foru představíme nejen nové aplikace, mobilní hry, novinky mezi mobilními platbami, ale probereme také negativní stránky „neustálého sledování“ uživatelů. Podíváme se také na svět českého mobilního internetu v číslech na základě dat z měření NetMonitor. Další velmi očekávanou událostí je aukce 5G sítí a s tím spojený příchod čtvrtého mobilního operátora.

Nebudou chybět ani témata jako správa a zabezpečení mobilních zařízení, využití podnikových aplikací a vzdálený přístup, cloudová řešení jako pomocník úspěšné firmy či wifi 6 jako klíčová síťová technologie. V případě, že by došlo v důsledku vládního nařízení k omezení a zákazu konání hromadných akcí, konference proběhne ONLINE.

Téma
Data, trendy a praktické zkušenosti ze světa mobilního internetu.

PRO KOHO

Konferenci koncipujeme tak, aby byla užitečná pro firemní management obecně, tedy pro CEO, majitele a ředitele firem, ředitele IT, vývojáře, projektové ředitele a manažery, produktové ředitele a manažery i marketingové ředitele a manažery.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Produktový partner

Mediální partneři

Organizátoři

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Konferenční centrum City
Na Strži 1702/65
Praha 4
140 62
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

  • Metro

    Stanice: Pankrác

    Linkou CPoužijte výstup z metra Pankrác ve směru k ulici Na Strži. Konferenční centrum City se nachází cca jednu minutu chůze od metra.

  • Auto

    Z magistrály (5. května) je nutno uhnout na odbočce směr Pankrác - dostanete se tak přímo do ulice Na Strži. Parkování je možné na pásu uprostřed ulice Na Pankráci a Budějovická (placené), na parkovišti Bauhausu, nebo v přilehlých ulicích.

Šárka Prchalová

Senior Event Manager