Konferenční centrum City, Na Strži 1702/65, Praha 4

Přednášející

Moderátor

 • David Slížek

  David Slížek má za sebou bohaté zkušenosti z médií. Začínal v rádiu Alfa s jednou z prvních českých relací o technologiích. Následovalo rádio Regina (Český rozhlas), kde postupně působil na pozicích redaktor, moderátor, editor a vedoucí zpravodajství. Celkem šest let strávil v online deníku Aktuálně.cz, nejprve jako editor (editoval například magazín Datarama.cz), později jako šéfeditor a zástupce šéfredaktora. Připravoval projekt VIP blogů a podílel se i na redesignu Aktuálně.cz v roce 2007. Do společnosti Internet Info přišel z vydavatelství Economia, kde působil na pozici šéfeditora iHNed.cz.

  Šéfredaktor Lupa.cz

  Lupa.cz

Přednášející

 • Vladimír Bartl

  Vladimír Bartl druhým rokem pomáhám klientům Smartlooku s odpovědí na otázku, jak odhalit problémy jejich aplikací. Na základě zjištění tak může zpříjemnit či vylepšit cestu uživatele napříč jejich službou. Úspěšně se mu daří naplnit jeho osobní poslání pomáhat a podporovat lidi ve svém okolí.

  Business Development

  Smartlook

 • Petra Dolejšová

  Petra je advokátka specializující se na právo v oblasti e-commerce a marketingu. Po jejích přednáškách budete mít pocit, že váš právní svět už nikdy nebude jako dřív.

 • Kateřina Hrubešová

  V reklamě, marketingu a v médiích se Kateřina Hrubešová pohybuje přes 20 let. Nasbírala zkušenosti v mediální a reklamní agentuře, v mediazastupi­telství a v neposlední řadě i ve vydavatelství tištěných titulů. Ze specializace na klasickou marketingovou komunikaci a ATL média se, vzhledem ke svým zájmům, vyprofilovala na manažera pohybujícího se v tzv. nových médiích – internetu, v mobilním světě a v sociálních sítích. V jejích postojích se zrcadlí pohled praktika starých médií a fanouška virtuálních světů s mírně skeptickým přístupem k věci. Zastávala pozice v PR, marketingu a ve vrcholovém managementu firem. Má zkušenosti jak s nadnárodními společnostmi, tak s neziskovým sektorem. Dnes je výkonnou ředitelkou Sdružení pro internetový rozvoj, řídí profesní organizaci, která určuje trendy na internetovém trhu v České republice.

 • Ondřej Malý

  Ondřej Malý vystudoval žurnalistiku a americká studia na Fakultě sociálních věd UK. V letech 2007 – 2012 působil jako redaktor v Lidových novinách a Hospodářských novinách. Od roku 2012 do roku 2017 byl členem Rady Českého telekomunikačního úřadu. V dubnu roku 2017 byl jmenován koordinátorem digitální agendy na Úřadu vlády ČR. V roce 2018 zastával pozici náměstka ministra průmyslu a obchodu. V současnosti je nezávislý konzultant.

  Nezávislý konzultant

 • Irena Micková

  Celou svou kariéru si Irena dává za cíl dělat z internetu hezčí místo. Poslední dva roky se o to snaží v prostředí sociálních sítí značek Coca-Cola, Fanta a Sprite, kde vymýšlí, realizuje a distrubuuje obsah, který má smysl.

 • Alberto Miotti

  Alberto Miotti pracuje v Google jako Experience & Design Thinking evangelist s důrazem na mobilní zařízení a jejich dopad na růst byznysu. Sídlí v pobočce Google ve Švýcarsku, ale poskytuje poradenství největším reklamním zadavatelům a agenturám ve střední Evropě. Zároveň pomáhá výkonným týmům s jejich mobilní strategií, jak po technické, tak i designové stránce, a v neposlední řadě i akcelerací digitální transformace.

  Mobile Specialist

  Google

 • Jan Ryšánek

  Honza, závislý na sociálních sítích, spravuje druhým rokem social kampaně v agentuře Grey. Jednou z největších kampaní byli Pěnožrouti pro značku Kofola, kteří bavili český social celé léto. 

  Social media planner

  WMC GREY

 • Ondřej Svoboda

  Ondřej Svoboda se pátým rokem věnuje marketingové komunikaci Letiště Praha. Na letišti začínal jako specialista online marketingu a nyní jako manažer marketingové komunikace rozvíjí značku Letiště Praha v ČR a zahraničí. Baví ho propojování světa online a offline marketingu se zapojením nových technologií.

  Head of Marketing & Digital Communications

  Letiště Praha

 • Vítek Škop

  Vítek Škop je vizuální designér zabývající se smysluplným využití designu v komerčním světě. Působil ve studiích v New Yorku a Londýně. Je zakladatelem projektu Vividbooks, který (nejen) díky rozšířené realitě pomáhá učitelům zatraktivnit výuku fyziky. Je nositelem ceny Czech Grand Design za Objev roku 2020.

 • Adam Špina

  Adam v Triadu už 7 let řídí strategii a média. Ve volném čase se věnuje i jiným adrenalinovým sportům. Pomáhal například značce Kingswood vstoupit na český trh, vybudovat Velkopopovickému Kozlovi globální digitální marketing pro 10 států a v poslední době době třeba se zlatou EFFIE oceněnou kampaní Gambrinus: na dalších 150 let.

  Strategy and Media Director

  TRIAD Advertising

 • Daniel Sebastian Štrauch

  Daniel Sebastián Štrauch A.K.A. GoGo je slovenský influencer, kterého najdete na YouTube kanálu GoGoManTV. Se svojí videotvorbou pro YouTube začal před šesti lety, patří tedy k těm služebně nejstarším. Magazín Forbes jej označil za nejvlivnějšího influencera na Slovensku, kterého souhrnně sleduje více než 3 miliony fanoušků. Jen na YouTube jich má přes 1,8 milionu na Instagramu pak téměř jeden milion sledujících. V roce 2015 publikoval knížku GoGo kluk z internetu.

  Youtuber/Vlogger/Influencer

 • Petr Václavek

  Zakladatel komunitní platformy Foodgroot.com, která komplexně hodnotí kvalitu potravin a jejich vliv na lidské zdraví. Donedávna Vice President pro globální marketing a komunikaci první burzy s uměním na světě dříve vedl social a digitál největší a nejoceňovanější reklamní agentury Impact & Echo BBDO Kuwait. Svou reklamní kariéru nastartoval v roce 1994 v pražské Mark/BBDO, prošel také agenturami Grey, Saatchi & Saatchi a Leo Burnett. Spoluzaložil a vedl i vlastní marketingové a reklamní projekty Lemonade a Northman’s.

  Zakladatel

  Foodgroot.com

 • Patrick Zandl

  Patrick Zandl v roce 1996 založil jeden z prvních českých technologických zpravodajských serverů, který později prodal Mafře, později spoluzakládal internetovou televizi Stream.cz. V letech 2008 – 2012 byl šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Na internetu a v mobilních sítích se pohybuje od jejich počátků u nás, stál u zrodu řady projektů.

  publicista