Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Filip Rožánek

  Filip Rožánek je absolventem Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů. V minulosti pracoval jako šéfredaktor mediálního zpravodajství serveru Česká média, poté přestoupil do Českého rozhlasu, kde působil jako vedoucí internetové redakce nebo analytik strategického rozvoje. Byl členem odborné skupiny EBU New Radio Group. Podílel se na reformách internetového zpravodajství a dětského vysílání, připravil také úspěšný projekt Srpen 1968 na sociálních sítích. V roce 2015 se stal šéfredaktorem týdeníku Marketing & Media, kde působil až do roku 2018. V současné době vede DigiZone, specializovanou sekci serveru Lupa.cz, věnovanou dění na rozhlasovém a televizním trhu, digitalizaci vysílání a on-line videoslužbám.

  Editor DigiZone.cz

  Internet Info

Přednášející

 • Vladimír Bartl

  Vladimír Bartl druhým rokem pomáhám klientům Smartlooku s odpovědí na otázku, jak odhalit problémy jejich aplikací. Na základě zjištění tak může zpříjemnit či vylepšit cestu uživatele napříč jejich službou. Úspěšně se mu daří naplnit jeho osobní poslání pomáhat a podporovat lidi ve svém okolí.

  Business Development

  Smartlook

 • Jana Břeská

  Od roku 2016 působí ve SPIR, nejdříve na postu Public Affairs manažerky, od září 2020 jako výkonná ředitelka. Ve svých předchozích zaměstnáních na Ministerstvu průmyslu a obchodu a na Úřadu vlády se zabývala evropskou politikou a digitální agendou. V minulosti pracovala také v akademickém sektoru a v soukromé sféře v ČR i zahraničí. Přednášela na Západočeské univerzitě v Plzni a externě spolupracuje s Metropolitní univerzitou v Praze. Vystudovala ekonomii a management a mezinárodní teritoriální studia; hovoří devíti jazyky.

 • Petra Dolejšová

  Petra je advokátka specializující se na právo v oblasti e-commerce a marketingu. Po jejích přednáškách budete mít pocit, že váš právní svět už nikdy nebude jako dřív.

 • Petr Dvořák

  Petr Dvořák sbíral po vysoké škole zkušenosti s businessem ve společnosti Lybar. Dva roky poté strávil v marketingu společnosti Nestlé. Jeho kariéra v oboru telekomunikací začala v roce 2001, kdy nastoupil do společnosti T‑Mobile. Tam působil na různých manažerských pozicích více než deset let. Od roku 2008 stál v čele marketingové divize. V roce 2012 nastoupil do Vodafonu na pozici viceprezidenta pro nefiremní zákazníky a od února 2018 je generálním ředitelem společnosti Vodafone Česká republika. Rád vytrvalostně běhá, jezdí na kole a lyžuje.

  Generální ředitel

  Vodafone Czech Republic

 • Marika Janoušková

  Ředitelka Korporátní a marketingové komunikace

  Letiště Praha

 • Jakub Kadlec

  Jakub Kadlec je majitel firmy Haug.land. Dlouholeté zkušenosti s vývojem aplikací kombinuje se svou láskou k letadlům a létání. Jeho hry AirportPRG a World of Airports mají za velmi krátkou dobu miliony aktivních hráčů.

  Majitel

  Haug.land

 • Petr Kolář

  Petr Kolář pracuje jako analytik Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) od roku 2008. Jeho agendou jsou nejen projekty NetMonitor a AdMonitoring, ale i průzkum online inzertních výkonů v ČR a také veškerá technická témata ve SPIR.

 • Adam Kolesa

  Adam je CEO fintechu MALL Pay, který je společným podnikem e-commerce skupiny MALL Group a ČSOB banky. S týmem MALL Pay zjednodušuje placení online a každý den přemýšlí, jak inovovat finanční produkty pro e-commerce svět a nadchnout své zákazníky. Mimo MALL Pay se učí roli otce a snaží se nafouknout den, aby stihl i další věci, kterým se kdysi věnoval.

 • Ondřej Malý

  Ondřej Malý vystudoval žurnalistiku a americká studia na Fakultě sociálních věd UK. V letech 2007 – 2012 působil jako redaktor v Lidových novinách a Hospodářských novinách. Od roku 2012 do roku 2017 byl členem Rady Českého telekomunikačního úřadu. V dubnu roku 2017 byl jmenován koordinátorem digitální agendy na Úřadu vlády ČR. V roce 2018 zastával pozici náměstka ministra průmyslu a obchodu. V současnosti je nezávislý konzultant.

  Nezávislý konzultant

 • Václav Peterka

  V prostředí onlinu se pohybuji více než 14 let. Začínal jsem v jedné z prvních českých internetových komunikačních agentur První Multimediální s.r.o. na pozici web developera. V První multimediální jsem dále pracoval ještě na pozici analytika a projektového manažera. V roce 2010 jsem začal pracovat ve společnosti Etnetera a.s., kde jsem po nějaké době vybudoval a vedl kreativní oddělení, ze kterého postupně vznikla společnost Etnetera Motion s.r.o., kterou šestým rokem vedu.

 • Irena Stará

  Celou svou kariéru si Irena dává za cíl dělat z internetu hezčí místo. Poslední dva roky se o to snaží v prostředí sociálních sítí značek Coca-Cola, Fanta a Sprite, kde vymýšlí, realizuje a distrubuuje obsah, který má smysl.

  Social media manager

  Coca-Cola Czech Republic

 • Martyn Starý

  Jako dítě devadesátek jsem vyrůstal s mobilem v ruce. Tak dlouho, až jsem se rozhodl, že by to mohl být můj job. Posledních pět let se v agentuře intenzivně věnuji kreativě kampaní se zaměřením na digitál, obsahový storytelling, influencery a inovace.

 • Vítek Škop

  Vítek Škop je vizuální designér zabývající se smysluplným využití designu v komerčním světě. Působil ve studiích v New Yorku a Londýně. Je zakladatelem projektu Vividbooks, který (nejen) díky rozšířené realitě pomáhá učitelům zatraktivnit výuku fyziky. Je nositelem ceny Czech Grand Design za Objev roku 2020.

 • Adam Špina

  Adam v Triadu už 7 let řídí strategii a média. Ve volném čase se věnuje i jiným adrenalinovým sportům. Pomáhal například značce Kingswood vstoupit na český trh, vybudovat Velkopopovickému Kozlovi globální digitální marketing pro 10 států a v poslední době době třeba se zlatou EFFIE oceněnou kampaní Gambrinus: na dalších 150 let.

  Strategy and Media Director

  TRIAD Advertising

 • Petr Václavek

  Zakladatel komunitní platformy Foodgroot.com, která komplexně hodnotí kvalitu potravin a jejich vliv na lidské zdraví. Donedávna Vice President pro globální marketing a komunikaci první burzy s uměním na světě dříve vedl social a digitál největší a nejoceňovanější reklamní agentury Impact & Echo BBDO Kuwait. Svou reklamní kariéru nastartoval v roce 1994 v pražské Mark/BBDO, prošel také agenturami Grey, Saatchi & Saatchi a Leo Burnett. Spoluzaložil a vedl i vlastní marketingové a reklamní projekty Lemonade a Northman’s.

  Zakladatel

  Foodgroot.com

 • Patrick Zandl

  Patrick Zandl v roce 1996 založil jeden z prvních českých technologických zpravodajských serverů, který později prodal Mafře, později spoluzakládal internetovou televizi Stream.cz. V letech 2008 – 2012 byl šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Na internetu a v mobilních sítích se pohybuje od jejich počátků u nás, stál u zrodu řady projektů.

  Publicista