Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

New Media Inspiration 2014

Téma
New Media Inspiration 2014

Konference New Media Inspiration už není pokus, ale tradice: pořádáme její třetí ročník. Jde však o tradici velmi netradiční.

Chceme, aby nejdůležitějším slovem v názvu bylo to poslední, tedy inspirace. New Media Inspiration je koncipovaná tak, že hledá, zkoumá, experimentuje a provokuje. Mapuje hranice uvažování a raději občas prozkoumá slepou uličku, než aby zůstala nepovšimnutá.

To ale v žádném případě neznamená, že jde o samoúčelné akademické hrátky! V digitálních technologiích jsou takové průzkumy extrémně praktické. Naopak, byznys bez fantazie a experimentování je odsouzen k rychlé záhubě.

Hlavním motivem tohoto ročníku bude bezpečnost, špionáž, dohled, soukromí, cookies, bitcoiny, vytěžování dat…tedy témata na pomezí byznysu, technologie, politiky a silových řešení. Na své si přijdou také příznivci digitálního marketingu, pro které jsou připravena témata jako kreativní využití sociálních sítí pro marketingovou komunikaci; inovativní projekty založené na využití nových médií; originální komunitní řešení; netradiční využití existujících nástrojů a služeb a mnohá další.

   

Ceny

Dospělý

V ceně je zahrnuto občerstvení během dne a oběd.

Student do 26 let

V ceně je zahrnuto občerstvení během dne, neobsahuje oběd.
Na studentské vstupné má nárok student prezenčního studia, který není současně zaměstnán či není OSVČ. Při registraci v den konání akce se student prokáže platnou ISIC kartou nebo potvrzením o studiu.

Registrovat