Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

Program si také můžete stáhnout v přehledné tabulce, kde prezentace najdete seřazené podle času: program NMI v tabulce

10:30 - 11:30

Jak poznat co lidé chtějí a na co slyší? Objevte tajemství mood boardu

Na workshopu si účastníci vyzkouší, jak funguje a co všechno lze odhalit pomocí techniky mood boardu. Společně se podíváme, jak odlišné mohou být nejen jednotlivé generace X,Y a Z, ale také na to jak lze mood board využít pro poznání a naladění se na specifické komunity, jež jsou pro tyto generace typické.

Dávka inspirace pro marketéry, kreativce i akademiky je zaručena ;-)

Kamil Pavlíček Kamil Pavlíček

CEO

UNIFER alfa

Kamil Pavlíček

CEO centra inovativní spolupráce UNIFER. K marketingu a reklamě se dostal od studia psychologie a lidského rozhodování přes několik velkých FMCG firem, kde to nebyla taková zábava jako teď v UNIFERu. Zde za 2 roky poznal téměř 4 stovky členů generace Y během jejich stáží. Kromě toho je externím lektorem na Newton college v Praze a v Brně.

13:20 - 14:20

Minecraft workshop

Během workshopu si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, o co vlastně jde ve hře Minecraft a proč uchvátila 70 milionů lidí. Pokusíme se společně přežít prvních pár nocí v neznámém světě a možná vytvoříme i něco kreativního. Kde jinde dostanete šanci porazit holýma rukama strom, svézt se na praseti nebo postavit si vlastní hrad?

Filip Šelong Filip Šelong

Komunitní manažer

Majncraft.cz

Filip Šelong

Jsem čerstvý absolvent Kabinetu informačních studií a knihovnictví na MU v Brně. Momentálně se zabývám tím, co se zrovna naskytne, a pokukuji po práci v oblasti analýzy dat. Na hru Minecraft se dlouhodobě snažím dívat odborně optikou oboru game studies a její komunitu jsem zkoumal i ve své diplomce. Pátým rokem jsem členem vedení jednoho z největších a nejstarších českých legálních serverů, Majncraft.cz.