Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

New Media Inspiration 2018

Umělá inteligence umí porazit nejlepší hráče Go, stejně jako podle obličeje na fotce rozpoznat, zda jste gay. Upínají se k ní naděje nejen pacientů, ale také zcela obyčejné naděje marketérů, kterým slibuje kupříkladu lepší cílení reklamy.

Už jen proto, že je stále nezbytnější čelit záplavě klišé a nesmyslů, jimž je vystavena široká veřejnost, jsme se rozhodli věnovat již sedmou konferenci #NMI18 nejrůznějším pohledům na umělou inteligenci.

V posledních letech prodělává bouřlivější rozvoj než kdy dříve. Praktická využití AI se stávají součástí každodenního života, ať jde o automatický překlad, robotiku, virtuální asistenty a chatboty, nebo třeba samořídicí automobily.

Téma
Umělá inteligence
Program

Program

Zobrazit program

PRO KOHO?

Na New Media Inspiration již po sedmé propojíme akademickou sféru se zástupci komerčního sektoru a odborníky z byznysu. Cílem konference je konfrontace odlišných přístupů a dílčích aspektů ústředního tématu, jímž je tentokrát umělá inteligence. Účastníky konference budou zejména vysokoškolští studenti a pedagogové ze společenských i technických oborů, podnikatelé v oblasti hi-tech i marketingu a pracovníci internetových firem. 

Zobrazit celý program