Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Hlavní partner

MindForge

MindForge je skupina technologických firem sídlících v Brně, ve kterých působí 150 vývojářů, analytiků a technologických expertů. Výzkumným srdcem skupiny je společnost Gauss Algorithmic, což je tým zaměřující se na prediktivní analýzu velkých dat, strojové učení a umělou inteligenci. Vedle ní stojí Sodat Software, český hráč s dvacetiletou historií v oblasti kybernetické bezpečnosti. 

Součástí hubu je rovněž CleverMaps, která vytváří unikátní mapové aplikace pro celou řadu odvětví – od stavebnictví, přes zemědělství až po maloobchod a bankovnictví. CleverFarm umožňuje kompletní správu farem všech velikostí. A velký potenciál pro zahraniční expanzi má i společnost CleverAnalytics, která se před nedávnem představila londýnským investorům. 

Do MindForge patří i digitální agentura Cognito, která umí vést značky k úspěchu na webu a sociálních sítích. A v neposlední řadě je ozdobou skupiny i společnost Colpirio, jež využívá unikátní technologii pro efektivnější cílení marketingových kampaní v reálném čase. 

MindForge patří do rodiny projektů investiční skupiny Natland Group.

Partneři

AI Startup Incubator

Přetavujeme potenciál inovativních týmů a myšlenek do úspěšných startupů v oblasti umělé inteligence. Motivujeme a rozvíjíme talentované lidi a pomáháme nastartovat jejich podnikatelskou kariéru. Provoz inkubátoru stojí na propracovaném modelu spolupráce města, českých investorů a inovátorů. Společně tvoříme bezpečné zázemí pro vznik a rozvoj startupů v oboru umělé inteligence pro prvních 12 měsíců jejich provozu. Poskytujeme finanční zdroje i zkušené mentory z oblastí obchodu, financí, lidských zdrojů a marketingu. Pomáháme se získáváním kontaktů na zahraniční spolupracovníky nebo klienty. Pozitivně a konstruktivně bráníme odlivu českého know-how do zahraničí.

Fitbit

​Chytré hodinky a náramky Fitbit pro zdraví a fitness.

Produktoví partneři

Martinus.cz

Martinus.cz patří mezi nejznámější internetová knihkupectví v České republice. Naši zákazníci a zákaznice nás mají rádi nejen díky široké nabídce, čítající více než 150 000 titulů, 100 výdejním místům a skvělému zákaznickému servisu, ale také díky našim knihomolským projektům, soutěžím a výzvám jako jsou Knihoběžník, Knižní šifra, Knižní hrdina nebo knihomolský svátek Den nepřečtených knih. Knihy pod značkou Martinus prodáváme už celé čtvrtstoletí.

Youbox

Fotokoutek na všechny typy akcí. Máme špičkovou technologii, vysokou kvalitu fotografií a tisku. Nejlepší klíčovaná grafika na českém trhu. Výběr ze široké škály rekvizit. Okamžitý bezdrátový přenos obrázků do mobilních zařízení. Profesionální a vždy milou obsluhu.

Mediální partneři

Ikaros

Ikaros vznikl jako studentská aktivita již začátkem roku 1997 na Ústavu informačních studií a knihovnictví FF UK v Praze. První číslo vyšlo 14. dubna 1997 a letos tedy časopis vstoupil již do svého 21. ročníku (a v dubnu oslaví 20. narozeniny). Od listopadu 2000 vydává časopis občanské sdružení Ikaros. Obsahově se časopis zaměřuje především na knihovnictví, informační vědu, nové trendy a nová média.

iList

iList je nezávislý časopis studentů Vysoké školy ekonomické v Praze. Naší snahou je vydávat objektivní, nezávislé zpravodajství a publicistiku o dění na VŠE a přinášet informace z kultury, sportu a ze života studentů. Existujeme jak v tištěné podobě, ve které vycházíme dvakrát za semestr, tak i v online verzi.

Lupa.cz

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

Root.cz

Root.cz je už od roku 1999 pevnou součástí linuxové společnosti. Preference svobodného softwaru a smysl pro open-source technologie jsou základní genovou výbavou posádky Root.cz s šéfkapitánem Petrem Krčmářem. Na palubě potkáte komunitu odborníků: programátory, administrátory, správce sítí a fanoušky IT.

Studenta.cz

Studenta web & mag patří k největším českým médiím zaměřeným na work-life balanc mileniálů a vysokoškoláků. Tištěný magazín (který vychází šestkrát do roka v nákladu 40 000 výtisků a je distribuován po celé ČR) nabízí špičkovou žurnalistickou úroveň ve čtivé podobě a vlastním obsahu, doplněnou moderním grafickým zpracováním. Web Studenta.cz je rozšířen o aktuální dění z (nejen) studentského světa a lifestylu, formou redakčních článků, rozhovorů i multimediálního obsahu.

Tyinternety.cz

O dění nejenom na těch internetech vás informujeme již od roku 2009 a nic nenasvědčuje tomu, že by nás někdo zakázal! Pokud vás zajímají novinky, case-studies i rozhovory se zajímavými lidmi o marketingu, sociálních sítích, technologiích či startupech – zkrátka a dobře o všem důležitém, co se objeví na těch internetech i kolem nich – víte, kde nás najdete.

Za podpory

AIESEC

AIESEC je mezinárodní studentská organizace, která pomáhá mladým lidem rozvíjet svůj potenciál. Naším cílem je pomáhat studentům v jejich osobním a profesním růstu. Pomocí našeho členského programu a zahraničních stáží rozvíjíme leadership v mladých lidech, kteří mají zájem na sobě aktivně pracovat a spojujeme je tak s firemní a neziskovou oblastí.

Fakulta informačních technologií ČVUT

Fakulta informačních technologií ČVUT je nejmladší fakultou podobného zaměření v Česku a zároveň nejmladší fakultou ČVUT v Praze, kde působí od roku 2009. Nabízí moderní bakalářský, magisterský a doktorský studijní program Informatika. Zaměřuje se na nejmodernější oblasti informatiky a informačních technologií včetně umělé inteligence.

Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze

Fakulta sociálních věd patří k jedněm z nejmladších fakult Univerzity Karlovy. Jejím hlavním cílem je rozvíjet pedagogickou a výzkumně-analytickou činnost v klíčových sociálněvědních oborech: ekonomii, mediálních studiích, mezinárodních teritoriálních studiích, politologii a sociologii, a rozšiřovat profesní přípravu v oborech marketingová komunikace a PR a žurnalistice. Dvěma významnými výzkumnými pracovišti při FSV UK jsou Centrum pro mediální studia, které se zabývá především rolí současných českých masových médií ve světovém kontextu, a Centrum pro sociální a ekonomické strategie. V současné době studuje na FSVUK přibližně 4500 studentů.

Vysoké učení technické v Brně

Vysoké učení technické v Brně Fakulta informačních technologií je moderním mezinárodně uznávaným vysokoškolským pracovištěm a centrem špičkového výzkumu v nejrůznějších oblastech informačních technologií - od hardware přes inteligentní systémy až po multimédia. V moderním kampusu s unikátním vybavením nabízí studentům vysoce ceněné vzdělání v oblasti IT ve všech stupních studia.

Vysoké učení technické v Brně

Vysoké učení technické v Brně Fakulta informačních technologií je moderním mezinárodně uznávaným vysokoškolským pracovištěm a centrem špičkového výzkumu v nejrůznějších oblastech informačních technologií - od hardware přes inteligentní systémy až po multimédia. V moderním kampusu s unikátním vybavením nabízí studentům vysoce ceněné vzdělání v oblasti IT ve všech stupních studia.

Organizátoři

Studia nových médií FF UK

Nová média – termín moderní, skloňovaný v různých akademických kruzích, zaklínadlo většiny frikulínů (be free, cool & in) - se v 90. letech staly akademickým oborem. Od akademického roku 2006/2007 je možné jej také studovat v ČR. Jeho koncepce vychází z informačních studií a knihovnictví.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.