Tato akce již proběhla, ale můžete si zakoupit záznam. Další akce Video marketing a jeho přínos pro značku se koná 2. 11. 2021.

Právo v marketingu

Právních nástrah, které číhají na každého markeťáka, je celá řada. Počínaje ochranou značky přes sdílení či přebírání cizího obsahu, používání fotek z fotobank, až po ochranu osobních údajů podle GDPR. A co teprve, když si chcete v reklamě šťouchnout do konkurence. Pokud chcete mít jasno, jestli se v marketingu nepohybujete za hranou zákona, pak právě pro vás je určen další MARKETING MEETING.

Každý z vybraných přednášejících představí jednu z důležitých oblastí týkající se marketingu a pomůže vám se v ní po právní stránce lépe orientovat. Podíváme se na autorské právo a jak je to s přebíráním cizího obsahu. Důležitou částí je ochrana značky a možnosti, jak se bránit jejímu zneužití či parazitování na ní v případě konkurence. V neposlední řadě si také uděláme jasno v ochraně osobních údajů.

Téma
Ochrana značky, osobní údaje, GDPR, PPC, cílení na konkurenci, influencer marketing
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Patricie Šedivá Public Affairs&External Communication Manager CZ/SK Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >

PRO KOHO

 • Marketingoví ředitelé a manažeři
 • Marketingoví specialisté
 • Online specialisté
 • Obsahoví stratégové, tvůrci obsahu
 • Copywriteři
 • Kreativci
Video

Ohlédnutí za lednovým MARKETING MEETING

MARKETING MEETING - ZÁZNAMY

MARKETING MEETING je pravidelné online setkávání marketingových odborníků a specialistů, vždy se zaměřujeme na jedno určité téma. Pokud jste některé z našich minulých setkání nestihli, nevadí, nabízíme vám možnost koupit záznamy z posledních tří. 

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Mediální partner

Organizátor

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager