Tato akce již proběhla. Další akce Jak na vymazlený e-mailing se koná 11. 6. 2024.

Právo v marketingu

Právních nástrah, které číhají na každého markeťáka, je celá řada. Počínaje ochranou značky přes sdílení či přebírání cizího obsahu, používání fotek z fotobank, až po ochranu osobních údajů podle GDPR. A co teprve, když si chcete v reklamě šťouchnout do konkurence. Pokud chcete mít jasno, jestli se v marketingu nepohybujete za hranou zákona, pak právě pro vás je určen další MARKETING MEETING.

Každý z vybraných přednášejících představí jednu z důležitých oblastí týkající se marketingu a pomůže vám se v ní po právní stránce lépe orientovat. Podíváme se na autorské právo a jak je to s přebíráním cizího obsahu. Důležitou částí je ochrana značky a možnosti, jak se bránit jejímu zneužití či parazitování na ní v případě konkurence. V neposlední řadě si také uděláme jasno v ochraně osobních údajů.

Téma
Ochrana značky, osobní údaje, GDPR, PPC, cílení na konkurenci, influencer marketing

PRO KOHO

  • Marketingoví ředitelé a manažeři
  • Marketingoví specialisté
  • Online specialisté
  • Obsahoví stratégové, tvůrci obsahu
  • Copywriteři
  • Kreativci
Video

Ohlédnutí za lednovým MARKETING MEETING

MARKETING MEETING - ZÁZNAMY

MARKETING MEETING je pravidelné online setkávání marketingových odborníků a specialistů, vždy se zaměřujeme na jedno určité téma. Pokud jste některé z našich minulých setkání nestihli, nevadí, nabízíme vám možnost koupit záznamy z posledních tří. 

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Mediální partner

Organizátor

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager