Akce proběhne online

Program

Program

V tuto chvíli pro vás zajišťujeme ty nejlepší řečníky, program budeme průběžně doplňovat.

Právní bitvy o PPCčka aneb pětkrát věděli jste že…?

Nejčastější omyly světa PPCček očima právníka aneb na co se připravit, pokud cílíte na konkurenci nebo se za cílení na vaši značku chystáte vyzvat konkurenci na souboj. Prakticky, věcně a bez paragrafů, způsobem, který vám uvízne v paměti. Jste připraveni?

Petra Dolejšová Petra Dolejšová

Advokátka

Na volné noze

Petra Dolejšová

Petra je advokátka specializující se na právo v oblasti e-commerce a marketingu. Po jejích přednáškách budete mít pocit, že váš právní svět už nikdy nebude jako dřív.

Ochrana značky

Na co myslet už při budování značky? Kdy uvažovat o zápisu ochranné známky? A jaké kroky podniknout, když v značku někdo kopíruje?
To všechno Karolína vysvětlí na příkladech z praxe, například proč si nemůžete nárokovat slova jako radler nebo proč se nevyplatí kopírovat logo Nespressu.

Karolína Kropíková Karolína Kropíková

právnička

eLegal advokátní kancelář

Karolína Kropíková

Karolína je právničkou v AK eLegal, kde pomáhá klientům s ochranou značky a nápadů. Nastavuje srozumitelné obchodní podmínky i smlouvy o spolupráci, řeší případy kopírování e-shopů nebo využívání ochranných známek v PPC reklamách konkurence. Věří, že právo se nemusí dělat složitě a nesrozumitelně, a platí to nejen pro marketingové právo, ale pro většinu smluv a dokumentů.

Právní průšvihy influencer marketingu

Jakých chyb se dopouštějí firmy v influencer kampaních? Co si pohlídat ještě před začátkem spolupráce? Jak se české právo a úřady dívají na označování reklamy a kdo je za co odpovědný? A jak se vyvarovat fuckupům, když se něco zvrtne? To vše prakticky na reálných českých kampaních a s tipy, jak k influencer marketingu přistupovat zodpovědně a právně správně.

Andrea Pavelcová Andrea Pavelcová

Právnička

eLegal advokátní kancelář

Andrea Pavelcová

Andrea Pavelcová je právničkou AK eLegal, kde se zaměřuje na marketing, právo duševního vlastnictví, nekalou soutěž a ochranu osobních údajů.

Andrea během studia práv pracovala v SEO agentuře a své zkušenosti přenesla do práva v marketingu, nekalé soutěže a duševního vlastnictví. Baví ji propojení práva s marketingem a klientům pomáhá nastavovat kampaně právně správně.

Osobní údaje v online marketingu

Základní lexikon pro úspěšné nakládání s osobními údaji ve světě online byznysu. Ať už se pohybujete v e-shopu, na sociálních sítích nebo třeba v obsahovém marketingu, osobním údajům se nevyhnete. Jsou novodobou měnou a jsou všude. GDPR hýbe světem e-mailingu, sociálních sítí nebo PPC reklamy. Každý marketér by měl umět poznat, co to je osobní údaj, zda je sám v pozici správce nebo zpracovatele, a jaké z toho vyplývají povinnosti. Level práva bude vysoký, ale žádný strach. Srozumitelnost a příval praktických tipů vás rozhodně nenechají podřimovat.

Petra Stupková Petra Stupková

Zakladatelka a advokátka

Legitas

Petra Stupková

Petra Stupková zcela propadla právu v onlinu a e-commerce. Jelikož chtěla být oporou a partnerem klientům z této branže, založila advokátní kancelář Legitas. Umí řešit ochranu značky v souvislostech současných trendů v online marketingu. Svým klientům kryje záda v doménových sporech, při nekalých praktikách v reklamě nebo třeba na sociálních sítích. Baví jí konfrontovat právo s neustále se vyvíjejícím prostředím online marketingu a intenzivně se věnuje problematice švarcsystému a nastavení smluvních vztahů s freelancery.