Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Hlavní partner

  • logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.

   HEWLETT-PACKARD s.r.o.

   Společnost Hewlett-Packard je dodavatelem technologických řešení pro spotřebitele, podniky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti zahrnuje IT-infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro domácnosti i podniky, zařízení pro tisk a zpracování obrazu. V současnosti má HP po celém světě více než jednu miliardu zákazníků a je dodavatelem technologií ve více než 170 zemích. Zákazníci si mohou vybrat ty správné produkty, služby a řešení pro splnění základních, ale i těch nejnáročnějších požadavků. Díky komplexnosti svého portfolia patří HP mezi největší IT společnosti světa.
 • Partneři

  • logo Ernst & Young, s.r.o.

   Ernst & Young, s.r.o.

   Ernst & Young patří mezi nejvýznamnější celosvětové firmy poskytující odborné poradenské služby v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství. Naši odborníci, jichž po celém světě působí 130 tisíc, vyznávají stejné hodnoty a spojuje je maximální důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Podrobnější informace najdete na našich webových stránkách www.ey.com.
  • logo solit project, s.r.o.

   solit project, s.r.o.

   Společnost solit project, s.r.o. poskytuje služby Project managementu v oblasti IT projektů a Business projektů. Součástí těchto poskytovaných služeb je především dočasné rozšíření řídící kapacity našich zákazníků a akcelerace jejich projektů se zaměřením na dosahování jejich cílů a očekávání. Služba Vedení projektu je podpořena zkušeností s řešeními v různých oborech lidské činnosti, liniovým vedením projektových týmů a to i v oblastech kritických procesů, aplikací nebo projektů, které se do krize dostaly.
  • logo TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

 • Mediální partneři

  • logo eFOCUS

   eFOCUS

  • logo Euro.cz

   Euro.cz

   Euro.cz. Nový zpravodajský web týdeníku Euro. Denně přináší zhruba 40 zpráv z celého světa se zaměřením na byznys.

  • logo Moderní řízení

   Moderní řízení

  • logo Patria Online, a.s.

   Patria Online, a.s.

   Patria Online je 100% dceřiná společnost investiční banky Patria Finance zaměřená na internetové aktivity. Patria Online je provozovatelem exkluzivního investičního portálu www.patria.cz, který poskytuje původní zpravodajství, online data, profesionální analýzy, konzultační, mobilní a další služby z oblasti finančních trhů a ekonomiky, a specializované placené služby Patria Plus. Stránky www.patria.cz sleduje pravidelně až 100.000 unikátních čtenářů, kterými jsou investoři, finanční manažeři, vedoucí finančních oddělení, treasury specialisté, ředitelé firem, studenti a novináři.
  • logo Podnikatel.cz

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

 • Produktový partner