Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

Imper CZ

Pomáháme růst vašemu byznysu pomocí on-line aplikací Leady, Merk a Monitora. Data z nich vám pomohou změřit velikost trhu i vaši pozici na něm. Řeknou vám komu a kam prodávat. Každý den sbíráme a zpracováváme velký objem aktuálních informací z tisíců zdrojů, abychom vám poskytli podklady pro správná manažerská rozhodnutí.

Na našich datech staví svůj obchod a marketing tisíce firem. Dodáváme kvalitní informace, na kterých může stavět svůj business a marketing i vaše firma.

Wunderman

Když chcete nové zákazníky. Když si chcete udržet ty stávající. Když chcete vydělávat víc. Když potřebujete, aby vám investice do marketingu přinášely zisk. S tím vším pomůžeme. Nejsme reklamka - děláme marketing, který přináší výsledky. Jaká je naše magie? Spojujeme data s kreativou.

Analyzujeme, měříme, automatizujeme, používáme technologie. Na základě dat vymýšlíme kreativní kampaně, které baví, rozpláčou, vzbudí emoci…ale hlavně zasáhnou toho, koho mají. A prodávají.

Je nám jedno, jestli je to online, offline, social, masová reklama, one2one komunikace, business intelligence, omnichannel nebo třeba migrace webů z jedné technologie na jinou. Jsme největší marketingová agentura v Česku a našich 500+ odborníků v Praze má opravdu široký záběr. Když chcete vydělávat víc, ozvěte se nám. Více na wunderman.cz.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.