Menu Zavřít

BE GLOBAL CLUB

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

BE GLOBAL CLUB

BE GLOBAL CLUB je platforma a zároveň série setkání určená všem českým firmám bez ohledu na obor, ve kterém podnikají nebo chtějí podnikat na globálních trzích. Kromě exportu, který je našim hlavním zájmem, je obsah zaměřen také na globální nákup, globální marketing, využívání mezinárodních týmů, kotace na burzách a všechny další aspekty globálního prostředí. Podporujeme české firmy v jejich úsilí stát se špičkovými hráči v globální ekonomice.

Moderovaná diskuse Ondřeje Bartoše proběhla např. s Petrem Palasem, Kentico software; Milošem Endrlem, Geewa nebo s Janem Řežábem, Sociobakers.

          

Archiv akcí BE GLOBAL CLUB

16.  října  2012

Be Global Club II.

Jak řídit pobočky po celém světě? Jak zvládnout růst vaší firmy a jak na firemní procesy? Na setkání se dozvíte jedinečné rady a tipy od zkušeného podnikatele Petra Palase ze společnosti Kentico Software, kterého bude zpovídat Ondřej Bartoš. 

12.  června  2012

Be Global Club

Jak přijít na trh s úspěšným business modelem a prosadit se na globálním trhu? Kde najít vhodného investora? Jak postavit tým a kde hledat správné lidi? Na co si dát v mezinárodním businessu pozor? Nejenom tyto otázky budou položeny hostům červnového setkání, které bude zpovídat investor Ondřej Bartoš.

REGISTRACE BYLA UZAVŘENA Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY SÁLU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

3.  listopadu  2011

Kurzová rizika

Jakým způsobem reagovat na kurzovní výkyvy a zabezpěčit se proti nim? Přijdě si poslechnout odborníky a exportéry, kteří mají v tomto směru bohaté zkušenosti.

6.  října  2011

BE GLOBAL CLUB

Seznamte se s úspěšnými příběhy českých firem, které se prosadily ve světě. Poznejte domácí podnikatele a manažery, kteří jsou součástí globální ekonomiky.

19.  června  2008

Inovativnost, prostředí a spolupráce univerzit a průmyslu v Česku

Existence podpůrného prostředí pro inovace stejně jako spolupráce mezi firmami a akademickými pracovišti nejsou v České republice na takové úrovni jako v jiných (inovativních) zemích. Během červnového setkání Innovation Thursday chceme společně s účastníky identifikovat překážky pro efektivnější vznik inovací a jejich přenos do praxe a hledat způsoby, jak je překonat. Budeme mluvit o nízké podnikavosti studentů i akademiků, tuhosti univerzit, spin-offech a zahraničních zkušenostech.

SETKÁNÍ NENÍ TLUMOČENO.

29.  května  2008

Financování inovací soukromým kapitálem

Jak překonat „propast“ inovací – financování inovativních firem? Přijďte si promluvit a vyměnit zkušenosti s Eduardem Míkou (zakladatel APP Group), Gabrielem Berdárem (nyní business angel), Silke Horák (business angel, Německo/ČR) nebo se zahraničními hosty Vlastou Pokladníkovou (Sequoia Capital) a Rameshem Haridasem (business angel, USA), dozvíte se také o nových podpůrných aktivitách Microsoft inovačního centra nebo Technologického inovačního centra ČKD Praha.

REGISTRACE NA SETKÁNÍ ZDE

14.  února  2008

Innovation Thursday - zahájení

Zahajovací konference Innovation Thursday proběhne pod záštitou a za spolupořadatelství předsedy Senátu PČR, pana Přemysla Sobotky.
 
Innovation Thursday je nová platforma pro setkávání a sdílení informací i zkušeností se zaměřením na inovace v podnikání a jejich efektivnější uplatnění. Cílem projektu je demonstrovat význam inovací a jejich dopad na hospodářský rozvoj a priority státu a občanů, s konkrétními případy inovativních start-upů, SME stejně jako korporací a akademických týmů a projektů. Chceme umožnit setkávání a sdílení zkušeností mezi inovátory, investory a tvůrci prostředí a podpořit je v realizaci nápadů a uvádění výrobků na trh. Projekt bude organizován TUESDAY Business Network a Technologickým centrem AV ČR, ve spolupráci s Microsoft Česká republikadalšími partnery.

První setkání Innovation Thursday proběhne ve čtvrtek 14. února 2008 v Hlavním sále Senátu Parlamentu ČR, za spolupořadatelství předsedy senátu Přemysla Sobotky, ve spolupráci s hlavním partnerem, společností Microsoft, s přispěním partnerů, Jihomoravského inovačního centra, eStat.cz a Respekt Institut.
Partneři akce

Partneři akce

Partner

Mediální partner

Technologický partner

Organizátor

Produkce