Menu

In-Comms Forum

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí In-Comms Forum

18.  února 

In-Comms Forum 2021

Interní komunikace je hlavním pojítkem mezi firmou a jejími zaměstnanci. Konference In-Comms Forum přinese praktické tipy a návody, jak co nejlépe komunikovat změny ve vaší společnosti a přitom si udržet motivované a spokojené zaměstnance.

27.  března  2019

In-Comms Forum 2019

Interní komunikace je základním stavebním prvkem firmy. Šestý ročník konference In-Comms Forum 2019 poradí, jak zvýšit motivaci zaměstnanců, jak naplnit jejich potřeby a přispět tak k firemním cílům.

29.  května  2018

In-Comms Forum 2018

Mít na starosti interní komunikaci je radost, protože i vy děláte své kolegy šťastnějšími.

31.  května  2017

In-Comms Forum 2017

Mít na starosti interní komunikaci je radost, protože i vy děláte své kolegy šťastnějšími. Přijďte si pro tipy na 4. ročník In-Comms Fora, ať vám práce nezevšední.

24.  května  2016

In-Comms Forum 2016

Tipy, vychytávky, zlepšováky pro komunikaci s vašimi kolegy. Protože když se interka dělá dobře, šlape firma jako dobře namazaný stroj.

26.  května  2015

In-Comms Forum - Jak na interní komunikaci?

Na tom, že interní komunikace nekončí u jednou za čas poslaného e-mailu na skupinu kontaktů “ all.employees“, se po loňském prvním ročníku shodneme. Letos se zaměříme na každodenní chléb manažerů interní komunikace. Na nástroje, které jsou sice tradiční a používáme je denně, ale právě proto z nich máme těžkou hlavu. Přijďte se inspirovat a podělit se s námi o Vaše zkušenosti s těmito „neverending story“.

27.  května  2014

In-Comms Forum 2014 - Jak na interní komunikaci?

Jak zaujmout kolegy a zvýšit čtenost interních komunikačních kanálů? Jak citlivě komunikovat změny? Připadáte si jako spojka mezi CEO, marketingovým a personálním ředitelem a Vašimi ostatními kolegy, z nichž každý má o fungování IK zcela jinou představu? Poslechněte si zkušenosti z praxe, inspirujte se aktuálními trendy v interní komunikaci a popovídejte si s kolegy z oboru na konferenci In-Comms Forum.