Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka
18. února 
za měsíc

In-Comms Forum

Interní komunikace je hlavním pojítkem mezi firmou a jejími zaměstnanci. Konference In-Comms Forum přinese praktické tipy a návody, jak co nejlépe komunikovat změny ve vaší společnosti a přitom si udržet motivované a spokojené zaměstnance.

Více informací

Archiv akcí In-Comms Forum

27. března 2019

In-Comms Forum 2019

Interní komunikace je základním stavebním prvkem firmy. Šestý ročník konference In-Comms Forum 2019 poradí, jak zvýšit motivaci zaměstnanců, jak naplnit jejich potřeby a přispět tak k firemním cílům.

Více informací
29. května 2018

In-Comms Forum 2018

Mít na starosti interní komunikaci je radost, protože i vy děláte své kolegy šťastnějšími.

Více informací
31. května 2017

In-Comms Forum 2017

Mít na starosti interní komunikaci je radost, protože i vy děláte své kolegy šťastnějšími. Přijďte si pro tipy na 4. ročník In-Comms Fora, ať vám práce nezevšední.

Více informací
24. května 2016

In-Comms Forum 2016

Tipy, vychytávky, zlepšováky pro komunikaci s vašimi kolegy. Protože když se interka dělá dobře, šlape firma jako dobře namazaný stroj.

Více informací
26. května 2015

In-Comms Forum - Jak na interní komunikaci?

Na tom, že interní komunikace nekončí u jednou za čas poslaného e-mailu na skupinu kontaktů “ all.employees“, se po loňském prvním ročníku shodneme. Letos se zaměříme na každodenní chléb manažerů interní komunikace. Na nástroje, které jsou sice tradiční a používáme je denně, ale právě proto z nich máme těžkou hlavu. Přijďte se inspirovat a podělit se s námi o Vaše zkušenosti s těmito „neverending story“.

Více informací
27. května 2014

In-Comms Forum 2014 - Jak na interní komunikaci?

Jak zaujmout kolegy a zvýšit čtenost interních komunikačních kanálů? Jak citlivě komunikovat změny? Připadáte si jako spojka mezi CEO, marketingovým a personálním ředitelem a Vašimi ostatními kolegy, z nichž každý má o fungování IK zcela jinou představu? Poslechněte si zkušenosti z praxe, inspirujte se aktuálními trendy v interní komunikaci a popovídejte si s kolegy z oboru na konferenci In-Comms Forum.

Více informací