Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

PR v digitální éře

Celodenní konference PR v digitální éře je určena tiskovým mluvčím, novinářům, PRistům a všem ostatním, pro něž je komunikace hlavním posláním.

Dříve stačilo uspořádat tiskovou konferenci, pozvat novináře a poslat tiskovou zprávu. Dneska je tohle všechno zoufale oldskůl! Na konferenci se zabýváme trendy v PR a on-line nástroji, konkrétními případovými studiemi, sociálními médii, brand PR, budováním firemního obsahu, prací s ambasadory Vaší značky a samozřejmě i noční můrou každého PRisty – krizovou komunikací.

Přijďte se potkat se svými kolegy z oboru a vyměnit si cenné zkušenosti.

Na konferenci můžete potkat řadu skvělých přednášejících, co mají k tématu co říct. O své zkušenosti se podělili také Robert Malecký, HlídacíPes.org; Tomáš Bičík, Nielsen Admosphere; Filip Rožánek, Economia; Markéta Kaclová, AC&C Public Relations; Barbora Šumanská, Ogilvy; Martin Ježek, Inspiro Solutions a mnoho dalších.

         

Archiv akcí PR v digitální éře

20. září 2017

PR v digitální éře 2017

Jak získat pozornost a vliv ve stále se měnícím světě? Má-li být vaše firma úspěšná, musí dostat komunikaci do své DNA. Přijďte a dozvíte se, jak to dokázali jiní a co všechno je letos v PR a firemní komunikaci nového.

Více informací
14. září 2016

PR v digitální éře 2016

Inspirace, případovky, zkušenosti. To vše vás čeká na 4. ročníku konference.

Více informací
1. října 2015

PR v digitální éře 2015

V září se opět ponoříme do vln digitálního PR. Trendy v komunikaci, online PR a úspěšné případovky.

Více informací
30. září 2014

PR v digitální éře 2014

Připravujeme pro Vás 2. ročník konference PR v digitální éře. Podíváme se na trendy v PR a zaměříme se hlavně na on-line nástroje. Představíme Vám konkrétní případové studie a budeme si povídat o správě sociálních médií, brand PR, budování firemního obsahu, práci s ambasadory Vaší značky a samozřejmě i o neverending story každého píáristy – krizové komunikaci.

Více informací
11. září 2013

PR v digitální éře 2013

Nenechte si ujít novou konferenci  PR v digitální éře! Inspirujte se jak na firemní komunikaci, symbiózu novinářů a PR, zapojení digitálních technologií a mnohem více. Vše v podání zaručených profesionálů ve svém oboru.

Více informací