Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Content First

Lidé ho sdílejí, marketéři uctívají, vyhledávače zbožňují. Obsah je král. Content First je konference, která vám ukáže, jak efektivně pracovat s obsahem napříč všemi médii i formáty.

Kdo na konferenci přednášel? Hostem byli např.Tomáš Gregořica, ŠKODA AUTO; Peter Mižík, Zaraguza; Petr Machovec, 2FRESH; Martina Kohutová, Konektor Social; Petr Michl, Marketing Journal; Adam Špina, TRIAD Advertising;

         

Archiv akcí Content First

21. května 

Content First 2019

Obsah je mocný marketingový nástroj. Naši přednášející vás ho naučí používat. Inspirace, překvapivé case studies, důležité postřehy a aktuální trendy obsahového marketingu nabídne letošní ročník konference Content First.

Více informací
12. června 2018

Content First 2018

Letošní konference se zaměří na aktuální trendy v obsahovém marketingu a přinese nápady, jak na lepší a efektivnější firemní obsah.

Více informací
7. června 2017

Content First 2017

Content First se zaměří na aktuální trendy v obsahovém marketingu a přineseme nápady pro to, jak na lepší a efektivnější firemní obsah.

Více informací
8. června 2016

Content First 2016

Content First je konference, která vám ukáže, jak efektivně pracovat s obsahem napříč všemi médii i formáty. Přijďte se seznámit s těmi nejúspěšnějšími obsahovými strategiemi a načerpat novou inspiraci od předních odborníků.

Více informací
10. června 2015

Content First 2015

Také 2. ročník konference bude plný obsahu pro marketingové manažery i specialisty. Program pro vás již připravujeme.

Více informací
11. června 2014

Content First 2014

Lidé ho sdílejí, marketéři uctívají, vyhledávače zbožňují. Obsah je král, to už víte. Ale jak mu vytvořit království? Propojte copywriting, strategii, UX, SEO a sociální sítě do konkurenční výhody.

Přijďte na 1. konferenci o firemním fungujícím obsahu.

Více informací

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce