16. března 
za 9 dnů

Nástroje v marketingu

Přijďte se seznámit s nejúčinnějšími nástroji na trhu, které výrazně usnadní práci každého marketéra. Vyzkoušejte si v praxi webovou analytiku, tvorbu personalizovaných e-mailů, správu reklamy i obsahu na sociálních sítích, analýzu klíčových slov a řadu dalších marketingových disciplín.

Více informací
25. března 
za 3 týdny

ICT ve školství 2021

COVID-19 a online výuka znamenala pro naše školství řadu změn, výzev i problémů. Zaměříme se na to, jak tuto situaci zvládat co nejlépe, a hlavně jak z ní vytěžit maximum i do budoucna. Probereme nástroje, nastavení, propojení i zabezpečení.

Více informací
7. dubna 
za měsíc

Fakturace od A do Z v praxi roku 2021

Vystavování, doručování a účtování faktur – občanský zákoník, zákon o obchodních korporacích, rejstříkový zákon, zákon o účetnictví, zákon o daních z příjmů, zákon o DPH, zákon o omezení plateb v hotovosti a další související předpisy. Praxe po novele na základě změn v roce 2020-2021 ke dni konání semináře. Členění faktur na přijaté, vystavené a další používané druhy faktur - dokladů.

Více informací
8. dubna 
za 5 týdnů

Jak koronavirová krize změnila situaci na trhu práce

Připravte se s námi na změny, které nás čekají na trhu práce, a přijďte se inspirovat novými vizemi i konkrétními příklady. Nová HR konference Jak koronavirová krize změnila situaci na trhu práce proběhne ONLINE.

Více informací
29. dubna 
za 2 měsíce

BRANDstorming 2021

Každá značka chce být jedinečná. Přijďte si poslechnout jak na to, aby ta vaše mezi ostatními nezapadla. Představíme inspirativní příběhy, případové studie i zajímavá data.

Více informací
30. dubna 
za 2 měsíce

Srážky ze mzdy, exekuce, osobní bankrot

Na praktických příkladech si procvičíte problematiku srážek ze mzdy, jak postupovat v případě exekuce či osobního bankrotu zaměstnance. Lektorka vás upozorní na nejčastější chyby ve výpočtech.

Více informací
6. května 
za 9 týdnů

Content First 2021

Tvorba a distribuce obsahu je nevyčerpatelné téma. Další ročník konference Content First nabídne rady a doporučení, co v content marketingu zaručené zabírá a čeho se naopak vyvarovat. Ukáže nové trendy, inovativní formáty i praktické ukázky a case studies.

Více informací
11. května 
za 2 měsíce

Právo v marketingu

Autorská práva, boj s konkurencí, ochrana značky či osobních údajů podle GDPR. Víte, kde už jste v marketingu za hranou zákona? Pokud chcete mít jasno, připojte se na náš další online MARKETING MEETING.

Více informací
20. května 
za 2 měsíce

Umělá inteligence

Třetí ročník odborné konference vám přineseme online. Zaměříme se na praktické přínosy strojového učení a umělé inteligence při řízení podniků, dopady těchto technologií na IT oddělení či jejich využití při zajištění kybernetické bezpečnosti

Více informací
21. května 
za 3 měsíce

Aktuálně pro mzdové účetní 2021

Cílem školení je seznámit účastníky s aktuálními změnami ve mzdové účtárně a v pracovněprávní oblasti.

Více informací
25. května 
za 3 měsíce

E-Business Forum 2021

Nejdůležitější oborová akce pro všechny, kdo to s e-shopem myslí opravdu vážně. Špičky české e-commerce představí své příběhy včetně toho, jak se popraly s mimořádnou situací v době koronavirové. Jaké nové výzvy stojí před logistikou a jak prostředí české e-commerce ovlivňuje snaha o udržitelné podnikání – to jsou hlavní témata letošního ročníku.

Více informací
27. května 
za 3 měsíce

Změny zákona o DPH od 1. 7. 2021

Výklad bude zaměřen na změny zákona o DPH s plánovanou účinností od 1. 7. 2021 a další aktuální problémy při uplatňování DPH v roce 2021.

Více informací
10. června 
za 3 měsíce

Finanční konference 2021

Řízení financí, moderní platební systémy, finanční nástroje i zabezpečení citlivých dat. Přijďte si poslechnout, co hýbe světem financí na dalším ročníku Finanční konference.

Více informací
 • Registrovat
 • Základní cena 5 950 Kčbez DPH
 • Vaše cena 3 950 Kč bez DPH
15. června 
za 3 měsíce

Jak uspět na sociálních sítích

Komunikace, tvorba obsahu, reklama, influenceři. To vše řeší markeťáci, kteří mají na starosti správu sociálních sítí. Pojďte se na dalším MARKETING MEETING inspirovat, jak vše zvládnout hladce a s grácií, a naopak se poučit z chyb ostatních.

Více informací
23. září 
za 7 měsíců

Mobile Internet Forum 2021

Co nového se děje v oblasti mobilního internetu? Zajímavé aplikace, cloudová řešení, novinky mobilního bankovnictví i konkrétní data. To vše na dalším ročníku konference Mobile Internet Forum.

Více informací
 • Registrovat
 • Základní cena 5 950 Kčbez DPH
 • Vaše cena 4 450 Kč bez DPH
12. října 
za 7 měsíců

Czech Internet Forum 2021

Další ročník největší konference věnované českému internetu se zaměří na autorské právo a vše kolem obsahu na internetu. Podíváme se na možnosti distribuce, monetizace, měření a práci s daty. Načerpejte co nejvíce poznatků a seznamte se s novými trendy v obsahu, online reklamě i na sociálních sítích.

Více informací
 • Registrovat
 • Základní cena 5 950 Kčbez DPH
 • Vaše cena 4 950 Kč bez DPH
14. října 
za 7 měsíců

Chytré podnikání: Efektivní nástroje pro e-commerce

Další konference z cyklu Chytré podnikání představí efektivní nástroje, které pomohou s rozvojem podnikání v e-commerce. Pokud vás zajímá vše o tvorbě a řízení e-shopu, je takto akce právě pro vás.

Více informací
 • Registrovat
 • Základní cena 1 990 Kčbez DPH
 • Vaše cena 990 Kč bez DPH
19. října 
za 8 měsíců

Cyber Security 2021

11. ročník tradiční konference zaměřené na nejrychleji se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti. Rozebírá aktuální trendy, nejnovější hrozby, možné dopady na byznys a efektivní způsoby ochrany..

Více informací
16. listopadu 
za 8 měsíců

Konference WebTop100 2021

Spojení odborných vystoupení nejzásadnějších osobností digitálního marketingu a vyhlášení nejinspirativnějších digitálních projektů za uplynulý ročník soutěže a představení jejich tvůrců na jednom pódiu.

Více informací
 • Registrovat
 • Základní cena 5 950 Kčbez DPH
 • Vaše cena 4 950 Kč bez DPH
2. prosince 
za 9 měsíců

Nástroje v marketingu 2

Chcete zefektivnit svoji práci v různých marketingových disciplínách? Přijďte se seznámit s nejúčinnějšími marketingovými nástroji na trhu, které výrazně usnadní vaši práci.

Více informací
 • Registrovat
 • Základní cena 2 490 Kčbez DPH
 • Vaše cena 1 990 Kč bez DPH