3. září 
za 3 týdny

BRANDstorming 2020

Každá značka chce být jedinečná. Na šestém ročníku konference BRANDstorming se dozvíte, jak na to, aby ta vaše mezi ostatními nezapadla. Představíme inspirativní příběhy, případové studie i zajímavá data.

Více informací
9. září 
za měsíc

Mobile Internet Forum 2020

Co nového se děje v oblasti mobilního internetu? Zajímavé aplikace, vývoj mobilních her, novinky mezi mobilními platbami zajímavá data. To vše na dalším ročníku konference Mobile Internet Forum.

Více informací
10. září 
za měsíc

2. Klubový večer WebTop100

Druhý klubový večer se ponese pod taktovkou instagramové specialistky Aki Votrubové. Dozvíte se všechny novinky o této stále rostoucí sociální síti a něco z toho si budeme moci i vyzkoušet během praktického workshopu.

Více informací
24. září 
za 6 týdnů

Content First 2020

Tvorba a distribuce obsahu je nevyčerpatelné téma. Další ročník konference Content First nabídne rady a doporučení, co v content marketingu zaručené zabírá a čeho se naopak vyvarovat. Ukáže nové trendy, inovativní formáty i praktické ukázky a case studies. 

Více informací
1. října 
za 7 týdnů

E-Business Forum 2020

Nejdůležitější oborová akce pro všechny, kdo to s e-shopem myslí opravdu vážně. Špičky české e-commerce představí své příběhy včetně toho, jak se popraly s mimořádnou situací v době koronavirové. Jak se změnily vztahy se zákazníky a jaké nové výzvy stály před logistikou – to jsou hlavní témata letošního ročníku.

Více informací
5. října 
za 7 týdnů

Aktuálně pro mzdové účetní

Cílem školení je seznámit účastníky s parametrickými změnami ve mzdové účtárně a v pracovněprávní oblasti v roce 2020.

Více informací
7. října 
za 2 měsíce

Efektivní nástroje pro podnikatele

První ze série konferencí Chytré podnikání se zaměří na to, jaké nástroje podnikatelům co nejefektivněji pomohou s byznysem. Poradí vám mimo jiné s řízením financí, logistikou a skladovým hospodářstvím či tvorbou e-shopu.

Více informací
15. října 
za 2 měsíce

Reklama na hraně: risk nebo zisk?

Kontroverzní reklama vás dokáže zviditelnit, nic se ale nemá přehánět. Kde je ta správná míra, aby reputace vaší značky neutrpěla? Oblibě se u značek i spotřebitelů čím dál více těší také tzv. real-time marketing. Jaké jsou jeho přednosti a úskalí? Nad tím vším se zamyslí další MARKETING MEETING, který proběhne ONLINE.

Více informací
21. října 
za 2 měsíce

3. Klubový večer WebTop100

Třetím klubovým večerem WebTop100 vás provede Pavel Ungr - SEO konzultant a specialista online marketingu. Hlavním tématem tentokrát bude optimalizace pro hlasové vyhledávání na internetu. Kdy můžeme očekávat jeho výrazný nástup a jak se na něj připravit?

Více informací
5. listopadu 
za 3 měsíce

Czech Internet Forum 2020

Další ročník největší konference věnované českému internetu představí zajímavé projekty, inovativní služby, efektivní nástroje i způsoby měření, které pomohou při rozjezdu podnikání, práci s daty či s vyhodnocováním kampaní. Přijďte načerpat co nejvíce poznatků a seznámit se s novými trendy.

Více informací
11. listopadu 
za 3 měsíce

Cyber Security 2020

Je znovuobjevený koncept Zero Trust cesta k lepší kybernetické bezpečnosti a odolnosti nebo v praxi ne zcela použitelný hype? 10. ročník konference Cyber Security přinese odborné přednášky z praxe, ukázky vybraných bezpečnostních technologií a poskytne možnost se setkat a pohovořit s lidmi z branže.

Více informací
11. listopadu 
za 3 měsíce

Změny ve mzdové účtárně

Změny ve mzdové účtárně a personální oblasti od 1.1.2021 aneb co musí znát mzdová účetní v novém roce.

Více informací
19. listopadu 
za 3 měsíce

Konference WebTop100 2020

Konference WebTop100 se od roku 2020 dočká výrazných změn. Těšte se na daleko výraznější propojení se soutěží digitálních projektů, která konferenčním dnem vygraduje.

Více informací
20. listopadu 
za 3 měsíce

Uplatňování DPH v roce 2021

Aktuální problémy při uplatňování DPH podle platné právní úpravy, včetně změn v uplatňování DPH pro rok 2021.

Více informací
26. listopadu 
za 3 měsíce

Křišťálová Lupa 2020

26. listopadu v Divadle pod Palmovkou vyhlásíme výsledky patnáctého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2020 - Cena českého Internetu. Odborná porota i veřejnost ocení ty nejlepší internetové projekty a vy se můžete zúčastnit slavnostního vyhlášení. Registrujte se co nejdříve.

Více informací