Efektivní nástroje pro e-commerce

Uvažujete o spuštění zcela nového e-shopu nebo o redesignu toho stávajícího? Chystáte se část offline byznysu převést do e-commerce? Pak právě vám je určena další konference z cyklu Chytré podnikání.

Poslechněte si praktické přednášky o nejzajímavějších nástrojích na trhu, které vám pomohou s tvorbou či auditem webu, redesignem e-shopu, správou a doručením zásilek, akvizicí nových zákazníků či sledováním vaší konkurence.

Podíváme se také na důležité téma webové analytiky i na to, jak zákazníky motivovat k dokončení nákupu. Přijďte si pro praktické tipy a načerpejte inspiraci do dalšího online podnikání.

Téma
Tvorba e-shopu, opuštěný košík, webová analytika a správa dat.

PRO KOHO

 • majitelé a ředitelé e-shopů
 • produktoví a projektoví specialisté
 • malí a střední podnikatelé
 • marketingoví specialisté
 • Jaroslav Řasa zakladatel ABRA Software
  <

  "Kvalita projektů se nejlépe projeví v krizových podmínkách. Pořadatelé konferencí TUESDAY během pandemie zvládli přechod do online přenosů na jedničku. Jednu z jejích virtuálních akcí jsem zažil v roli přednášejícího a po technické stránce jsem měl velmi dobré podmínky. Výsledek se přiblížil akcím naživo, které mívají vysoký standard."

  >
 • Petr Pilin jednatel iPodnik cloud
  <

  "Internet Info nám pomáhá v našich marketingových aktivitách již několik let a svými akcemi zpřístupňuje cloudové služby i těm zákazníkům, kteří by se o iPodniku jinak nedozvěděli. Děkujeme za dosavadní skvělou spolupráci."

  >
Ceny a vstupenky

Registrace

Early Birds

990 Kč cena je uvedena bez DPH
do 30. 06. 00:00:00

Základní cena

1 990 Kč cena je uvedena bez DPH
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Partner

Organizátoři

Produkce

Chcete se stát partnerem konference? Kontaktujte prosím Renátu Kolaříkovou, e-mail: renata.kolarikova@iinfo.cz, tel. 602 491 824.

Místo konání

Místo a kontakt

Místo konání bude upřesněno

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager