Partneři

Partneři

Balíkobot.cz

Balíkobot je technologie datového napojení na dopravce. Automatizuje logistické procesy, zefektivňuje expedici a šetří firmám čas, peníze a energii. Je integrován ve více než 100 systémech a nabízí expedici u více než 30 dopravců. Díky Balíkobotu se již nemusíte přihlašovat do systému dopravců, složitě exportovat a importovat seznam objednávek, ani objednávk ručně přepisovat či kontrolovat. Automatická validace adres pomůže k vyšší doručitelnosti a nebudete tak muset řešit nedoručitelné zásilky. Díky vyvinutému trackingu budete mít dokonalý přehled o pohybu zásilek, navíc přímo ve vašem systému. Můžete tak využít skvělou příležitost remarketingu, a to zcela zadarmo. Připojte se k více než 2 500 klientům a buďte o krok dál před konkurencí.

Disivo

Disivo je software pro monitoring konkurence a optimalizaci cen produktů pro střední a větší e-shopy. Zvýší vám zisk průměrně o 8 % díky přeceňování dle aktuální situace na trhu, skladovosti, prodejnosti a další řadě parametrů. Zároveň šetří až 40 hodin měsíčně na jednoho člověka pomocí automatizace rutinní práce. Ať hledáte ideální cenu vašich produktů, chcete začít využívat principů dynamické cenotvorby nebo prostě potřebujete udělat pořádek v cenotvorbě, Disivo vám umožní dosáhnout vašich cílů díky jednoduché implementaci, nastavení a příjemnému uživatelskému prostředí. Disivo je vhodné jak pro B2C, tak i B2B e-shopy.

MEDIA FACTORY GROUP

MEDIA FACTORY GROUP je skupina společností, které se věnují inovativním technologickým a kreativním řešením na míru byznysu zákazníka. Vytváří přidanou hodnotu pro Vodafone, Hypoteční banku, LEGO, KIA Motors a řadu dalších.

UPgates

UPgates je pronajímaný e-shop systém umožňující rychlou a intuitivní tvorbu vlastního e-shopu pro vstup do světa e-commerce. Díky jejich grafickému konfigurátoru si můžete perfektně vyladit design. A to aniž byste byli profesionální grafik nebo kodér. Pro náročnější a pokročilejší online podnikatele je k dispozici také modul editor kódu, který pomůže grafiku vyladit na míru vašemu byznysu. Pokud se na to sami necítíte, můžete využít řadu partnerských agentur z Marketplace pro e-shopery UPgates.

Na trhu e-commerce se společnost pohybuje již 12 let a její hlavní vizí je poskytovat nejkvalitnější e-shop řešení na trhu. Takové, které nebude uživatele brzdit v růstu a rozvoji. Naopak vás v něm podpoří. A to například plnohodnotnými jazykovými mutacemi na samostatné doméně, ale spravovanými z jedné administrace. Můžete tak proniknout na zahraniční trhy, což je věc, o které dnes možná ještě neuvažujete. Ale brzy byste mohli. Vhod vám určitě přijde také to, že v každém z cenových balíčku najdete veškeré moduly a funkce. Zároveň nejste vázání žádnými smlouvami nebo skrytými poplatky a pokutami. A to všechno si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma!

Organizátoři

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info provides value-added contents. It offers expertise in the web, conferences, workshops and trainings. It presents unique topics, provides contexts, builds on the peculiarity of personalities and objectiveness of information with accurate hit. That's why the news service of Internet Info are read by more than 1,8 million people a month.

Internet Info publishes specialized servers on IT, Internet, telecommunications, new technologies, business, finance, taxes, digital broadcasting and lifestyle. It organizes dozens of educational events and operates TUESDAY Business Network, a social network in real world for companies and professionals.