Přednášející

Moderátor

Jana Knížková

Jana Knížková vystudovala učitelství, a poté sociální práce. Nakonec ale zběhla do světa médií. Prošla několika regionálními rádii, kde působila jako moderátorka. V letech 2008 - 2011 působila v regionální televizi TV Prima - R1 Vysočina. Zde působila jako reportérka, moderátorka a produkční zároveň. Od roku 2011 pracuje na rádiu Frekvence 1. Zároveň působí jako redaktorka  pro server Podnikatel.cz. V neposlední řadě se produkčně a moderátorsky podílí na podcastu serveru Podnikatel.cz.

Přednášející

Petr Bláha

Petr se po studiu ekonomie vrhnul na optimalizaci a datovou analytiku. V roce 2018 založil projekt Disivo, který se zabývá optimalizací cen v e-commerce. Spolu se svým týmem zkoumají českou, ale i evropskou e-commerce scénu, potkávají se se stovkami e-shopů napříč odvětvími a analyzují nejvhodnější cenové strategie a jejich dopady.

Adam Koudelka

Jmenuji se Adam Koudelka a v roce 2009 jsem začal svoji cestu v oblasti zákaznického servisu jako Call center support manager a od té doby jsem si prošel několika pozicemi napříč sektorem. Díky tomu jsem získal mnoho zkušeností z různých úhlů pohledu. Od roku 2018 jsem v Comdatě odpovědný za obchodní a marketingové oddělení a business unit. Vystudoval jsem aplikovanou kybernetiku v Hradci Králové takže i trochu IT záležitostí má v mé historii své místo.

Pavel Kročák

Pavel se v e-commerce pohybuje od roku 2012. Nejdříve prostřednictvím porovnávače cen pomáhal e-shopistům k tomu, aby měli více objednávek. Dnes jim naopak pomáhá s expedicí. Aktuálně pracuje na tom, aby se služba Balíkobot dala ovládat přímo ze systémů, v kterých expedienti každodenně pracují s objednávkami a nemuseli se přihlašovat do dalších externích aplikací třetích stran.

Lukáš Lesovský

Lukáš s jeho týmem vymýšlí, nastavuje a optimalizuje kampaně pro jedny z největších e-shopů na českém a slovenském trhu. Ať už se jedná o fototechniku, domácí potřeby nebo třeba vybavení pro děti. Je velkým fandou data-driven, testování, zkoušení nových postupů i nástrojů a spolupráce mezi marketingem a vývojáři.

Václav Soukup

Vašek je zkušený Product Owner, který s týmem vývojářů řeší implementaci custom online řešení. A ty se bez dobrého vyhledávání neobejdou. Ve volném čase organizuje debatní turnaje, takže po přednášce se s vámi rád dále pobaví, nejen na téma vyhledávání.

Michal Vošahlík

Michal procestoval kus světa, prožil velkou část svého života v Kanadě a poslední 3 roky v Číně. Zkušenosti z různých zemí a různých odvětví od hraček po alkohol mu pomohli udělat si ucelený názor na to, co je v Ecommerce skutečně důležité. O své poznatky se chystá podělit i s vámi. Připravte se na profesionální zážitek, který si opravdu užijete.