Tato akce již proběhla. Další akce Chytré podnikání 2022 se koná 13. 10. 2022.

Přednášející

Petr Bláha

Petr se po studiu ekonomie vrhnul na optimalizaci a datovou analytiku. V roce 2018 založil projekt Disivo, který se zabývá optimalizací cen v e-commerce. Spolu se svým týmem zkoumají českou, ale i evropskou e-commerce scénu, potkávají se se stovkami e-shopů napříč odvětvími a analyzují nejvhodnější cenové strategie a jejich dopady.

Nikola Brymová

Nikola začala ve firmě Eurofaktura na pozici stážistky a vypracovala se až na vedoucí české pobočky Eurofaktury. Nyní je její snahou dostat Eurofakturu do povědomí především účetních firem, kterým chce zjednodušit každodenní workflow a udělat tak jejich práci efektivnější a příjemnější. Ať už je to uživatelská podpora, školení, prodej nebo testování nových funkcí - každá role je pro ni zásadní.

David Cikánek

Působím v EXPANDO téměř od samého začátku. Z EXPANDO se stal spíš životní styl, zanechal jsem škol a vrhnul se plno do práce. Mám na starosti nové prodejce a jejich hladký vstup na marketplace, pokud o marketplace uvažujete, je velká šance, že narazíte právě na mě.

Lada Hrbková

Lada Hrbková aktuálně působí jako Business Development Manager pro ČR a Slovensko. Ve firmě začala jako telefonní operátor a vypracovala se až na aktuální pozici. Mimo jiné Lada stojí za vznikem projektu Care24, který se zaměřuje především na dostupnost outsourcingu zákaznického servisu menším podnikatelům a to zejména v oblasti e-commerce. Jejím cílem je zvýšit kvalitu zákaznického servisu v Česku a na Slovensku.

Max Riis Christensen

Max byl v roce 2010 jedním ze zakladatelů společnosti MakesYouLocal. Před MakesYouLocal pracoval 10 let jako generální ředitel předních dánských internetových obchodů. Dnes je jedním z předních evropských odborníků na mezinárodní e-commerce a zkušený spíkr.

Adam Koudelka

Jmenuji se Adam Koudelka a v roce 2009 jsem začal svoji cestu v oblasti zákaznického servisu jako Call center support manager a od té doby jsem si prošel několika pozicemi napříč sektorem. Díky tomu jsem získal mnoho zkušeností z různých úhlů pohledu. Od roku 2018 jsem v Comdatě odpovědný za obchodní a marketingové oddělení a business unit. Vystudoval jsem aplikovanou kybernetiku v Hradci Králové takže i trochu IT záležitostí má v mé historii své místo.

Pavel Kročák

Pavel se v e-commerce pohybuje od roku 2012. Nejdříve prostřednictvím porovnávače cen pomáhal e-shopistům k tomu, aby měli více objednávek. Dnes jim naopak pomáhá s expedicí. Aktuálně pracuje na tom, aby se služba Balíkobot dala ovládat přímo ze systémů, v kterých expedienti každodenně pracují s objednávkami a nemuseli se přihlašovat do dalších externích aplikací třetích stran.

Lukáš Lesovský

Lukáš s jeho týmem vymýšlí, nastavuje a optimalizuje kampaně pro jedny z největších e-shopů na českém a slovenském trhu. Ať už se jedná o fototechniku, domácí potřeby nebo třeba vybavení pro děti. Je velkým fandou data-driven, testování, zkoušení nových postupů i nástrojů a spolupráce mezi marketingem a vývojáři.

Filip Rožánek

Filip Rožánek je absolventem Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů. V minulosti pracoval jako šéfredaktor mediálního zpravodajství serveru Česká média, poté přestoupil do Českého rozhlasu, kde působil jako vedoucí internetové redakce nebo analytik strategického rozvoje. Byl členem odborné skupiny EBU New Radio Group. Podílel se na reformách internetového zpravodajství a dětského vysílání, připravil také úspěšný projekt Srpen 1968 na sociálních sítích. V roce 2015 se stal šéfredaktorem týdeníku Marketing & Media, kde působil až do roku 2018. V současné době vede DigiZone, specializovanou sekci serveru Lupa.cz, věnovanou dění na rozhlasovém a televizním trhu, digitalizaci vysílání a on-line videoslužbám.

Václav Soukup

Vašek je zkušený Product Owner, který s týmem vývojářů řeší implementaci custom online řešení. A ty se bez dobrého vyhledávání neobejdou. Ve volném čase organizuje debatní turnaje, takže po přednášce se s vámi rád dále pobaví, nejen na téma vyhledávání.

Martin Sulc

Martin Šulc je zodpovědný za rozvoj MakesYouLocal v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Se svým týmem se stará o lokalizaci, podporu růstu a zákaznický servis pro e-shopy expandující do našeho regionu. Čerpá u toho nejen z vlastních zkušeností s online podnikáním v Česku.

Michal Vošahlík

Michal procestoval kus světa, prožil velkou část svého života v Kanadě a poslední 3 roky v Číně. Zkušenosti z různých zemí a různých odvětví od hraček po alkohol mu pomohli udělat si ucelený názor na to, co je v Ecommerce skutečně důležité. O své poznatky se chystá podělit i s vámi. Připravte se na profesionální zážitek, který si opravdu užijete.