Tato akce již proběhla. Další akce Content First 2022 se koná 26. 5. 2022.

Content First 2018

Už řadu let ze všech stran slýcháme, ať se od ostatních odlišujeme unikátním obsahem. Renesance obsahového marketingu přitom proběhla už dávno. Letošní #ContentFirst nebude omíláním toho, co už dávno víme. Program akce nabídne potravu nejen pro juniory, ale i pro seniorní lidi z oboru a markeťáky s mnoha lety praxe, kteří si z konference odnesou nové poznatky, které budou moci hned aplikovat. Tradičně nebudou chybět aktuální trendy i nápady s návody, jak vytvářet efektivnější obsah. A řeč bude i o nativní reklamě.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Partneři

Produktoví partneři

Mediální partneři

Organizátor

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

OKsystem
Na Pankráci 125
Praha 4
140 21
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

 • Metro trasy C

  Stanice Pankrác

  2 min chůze od stanice

 • Autobus linky 134, 188 a 193

  Zastávka Pankrác

 • MHD

  Použijte výstup z metra Pankrác ve směru k ulici Na Pankráci, směrem na Pražského povstání. Konferenční centrum OKsystem se nachází cca tři minuty chůze od metra.

 • Autem

  Z magistrály (5. května) ve směru do centra je nutno sjet na odbočce směr Pankrác - dostanete se tak do ulice Na Strži. Na prvních světlech odbočíte vpravo a na dalších pojedete rovně. OKsystem se nachází těsně za druhou světelnou křižovatkou po pravé straně. Ve směru z centra je třeba sjet do ulice Hvězdova, kde na semaforech odbočíte vpravo a OKsystem budete mít hned po své pravé ruce. Parkování je možné na pásu uprostřed ulice Na Pankráci (placené), na parkovišti Bauhausu, v obchodním centru ( 3 hodiny zdarma ) a nebo v přilehlých ulicích.

Soňa Hatlapatková

Event Manager