Přednášející

Moderátor

 • Eliška Vyhnánková

  Eliška žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Šestým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela přes 500 školení, kterými prošlo víc než 6 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

  Freelancer - Social Media Consultant

Přednášející

 • Martin Brablec

  Martin Brablec je majitel copy & content marketingové agentury a copywriter s 12 roky zkušeností. Se základnami v Brně a Praze se s kolegy v Obsahové agentuře starají o 30+ klientů od Mall.cz po LMC. Martin často přednáší a školí, s kolegy připravil první ucelený kurz obsahové strategie na portálu Seduo.cz a k tématu vede předmět na Masarykově univerzitě.

 • Petra Dolejšová

  Petra je advokátka specializující se na právo v oblasti e-commerce a marketingu. Po jejích přednáškách budete mít pocit, že váš právní svět už nikdy nebude jako dřív.

 • Jana Ecksteinová

  Jana se stará o rozvoj webu Hithit.com, kde dělají odměnový crowdfunding. Podpořili jste u nich třeba Jatka 78, nový film Prezident Blaník nebo stoličku Štokrle. Konzultovala už přes tisíc projektů a pořád ji to baví.

  Forewoman

  Hithit

 • Štěpán Horn

  Vytvořil a rozvíjí digitální svět Forbesu. Od webu, aplikací, nativní reklamy, nových formátů a nápadů, po chatboty a talkshow. Před Forbesem založil a řídil první tým datové žurnalistiky na iHnedu a byl editorem inovací Economie. Deset let před tím zakládal a poté vedl web Lidovky.cz.

  Apoštol digitální lásky, Kapitán inovací

  Forbes

 • Zuzana Kadlečková

  Zuzana má aktuálně pod palcem social kampaně značek Coca-Cola, Fanta, Sprite, Fuzetea a Smartwater. V marketingové komunikaci se pohybuje již vice než 10 let, její druhou specializací je event marketing. Obě disciplíny ráda kombinuje, content pro kampaně ráda sbírá právě na skutečných eventech. Před nástupem do Coca-Coly pracovala pro značku T-Mobile.

  Social Media Manager

  Coca-Cola Czech Republic

 • Lumír Kajnar

  Lumír Kajnar je grafickým designérem, tvůrcem log a poradcem v oblasti identity značek. Je absolventem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a kariéru začínal jako grafik v Young&Rubicam, následně v Leo Burnett. Za svou práci byl několikrát oceněn v českých i mezinárodních soutěžích. V roce 2005 vyhrál české kolo soutěže Young Lions. Posledních 12 let působí samostatně a je podepsán pod aktuálním logem České pojišťovny, České rugbyové Unie, českých skautů, taxislužby Liftago i své domovské univerzity. Dlouhodobě spolupracoval s pojišťovnou Kooperativa, filmovou produkcí Stillking a Letištěm Praha. Jeho návrh platebních karet pro Českou spořitelnu nosí v peněženkách přes 2 miliony Čechů. Několik let vyvěšuje na facebooku a instagramu grafické glosy k aktuálním domácím i světovým událostem.

  Idea Designer & Brand Architect

  Lumír Kajnar

 • Martin Kavka

  23 let vyšetřovatel příčin vzniku požárů v Praze. V roce 2000 založil a dodnes se podílí na provozu uznávaného odborného webu POZARY.cz, který se stal nejsledovanějším webem mezi hasiči. Český rozhlas si ho vybral do rozhlasového maratonu "100 statečných” jako zajímavou osobnost. V roce 2017 se stal tiskovým mluvčím a od roku 2018 je současně i šéfem pražských hasičských vyšetřovatelů.

  Tiskový mluvčí - vedoucí zjišťování příčin požárů

  Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy

 • Michaela Losekoot

  Michelle je digitální vypravěč. Vymýšlí dobrý obsah na sociální sítě, pečuje o online komunity, píše a školí. Pomohla s digitálním storytellingem třeba značkám Prague.eu, PUMA, Martinus, Česká spořitelna, UPC nebo Remoska. Po nocích píše. Její poslední kniha Bez jablka, kterou napsala společně s Milošem Říhou, byla nejúspěšnější prvotinou roku 2016.

  Digital storyteller

  Prague City Tourism

 • Jiří Markvart

  Jiří je Idea Maker a Copywriter v agentuře Bubble, kde pracuje nebo pracoval pro klienty, jako jsou McDonald's, Tchibo, Philips nebo T-Mobile. Dříve se věnoval herní žurnalistice, psal pro několik blogů a vydal jednu (nemotivační) knížku.

  Idea Maker & Copywriter

  Follow Bubble

 • Michal Schindler

  Michal se tvorbou obsahu zabývá celou svou profesní kariéru. Prošel se velkými síťovými agenturami a na dlouhý čas zakotvil u Oskara (Vodafone), kde měl od začátku na starosti jeden z nejznámějších obsahových projektů vůbec – Cilichili. Aktuálně už pátým rokem působí v Creative Docku, kde má na starosti obsahový tým. Michal je v letošním ročníku soutěže WebTop100 garantem kategorie Obsahový marketing.

  Head of Content

  Creative Dock

 • Ján Simkanič

  Novinář a vydavatel, v současné době ředitel nezávislého Deníku N, který je prvním českým deníkem vzniklým od začátku na principu placeného digitálního obsahu. Do roku 2018 vedl 12 let internetové vydavatelství Internet Info, které vydává známé weby jako Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz, pořádá prestižní konference nebo anketu Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu. V letech 2008 – 2018 stál v čele oborového Sdružení pro internetový rozvoj. Připravil úspěšný sborník vzpomínek Mé dětství v socialismu a sestavil ze svých textů knihy České nesvědomí, Přelud svobody a Mediální revoluce. Ve volném čase se věnuje olejomalbě. V digitálním prostředí je známý jako Simindr.

 • Ondřej Sitta

  Ondra se k marketingu dostal na univerzitě v Austrálii. V té době v Česku Ehrenberg-Bass Institute ještě nikdo neznal. Zkušenosti pak sbíral v marketingové agentuře v Londýně. Po návratu do Prahy nastoupil do Seznamu a v roce 2018 rozjel projekt Seznam Native, který od té doby vede.

  Project Manager Seznam Native

  Seznam.cz

 • Daniel Šilha

  Daniel je Online Advertising Manager ve společnosti SocialSharks. Pokud zrovna nestaví kampaně a nenutí je dělat to, co KPIs káží, zjišťuje, co je kde nového ve světě social media marketingu. Rád také zabrousí do světa messenger botů a strategií.

  Online Advertising Manager

  Socialsharks

 • Lukáš Záhoř

  Coby šéfproducent se Lukáš Záhoř v uplynulé dekádě zasadil o přeměnu Stream.cz z videoserveru v nejsledovanější tuzemskou internetovou televizi. Tomuto období předcházelo čtyřleté působení ve Filmové škole Zlín, kterou řídil v letech 2003–2007. Stojí i za seriálem večerníčků Krysáci, včetně jeho knižní podoby. Dnes se vyhledávání, vývoji a výrobě pořadů vhodných pro online publikum věnuje ve skupině Mall Group, která jako první český e-commerce subjekt nabídne uživatelům vlastní hranou tvorbu. Nová internetová televize bude pod jeho vedením spuštěna do konce roku 2018.

  Šéfproducent internetové televize

  Internet Mall