Tato akce již proběhla. Další akce Czech Internet Forum 2024 se koná 5. 11. 2024.

ONLINE: Czech Internet Forum 2020

S ohledem na aktuální koronavirovou situaci a především s ohledem na zdraví všech zúčastněných jsme se rozhodli uspořádat konferenci Czech Internet Forum ONLINE. Ostatně konference o internetu a internetovém marketingu si o online provedení doslova říká.

A má to i další výhody. V původní offline verzi byl program rozdělený do dvou sálů, v online provedení ale budete moci zhlédnout všechny přednášky, protože vám je naservírujeme v jednom proudu. Navíc získáte přístup k videozáznamu celé konference, takže pokud vše nestihnete sledovat na jeden zátah, můžete se na to podívat později.

Stejně tak se můžete ještě snadno vrátit k přednáškám a tématům, která vás nejvíce zaujmou nebo které jste propásli například kvůli důležitému pracovnímu telefonátu. Jako bonus ještě obdržíte volný vstup k online akci MARKETING MEETING – Jak se stát profíkem firemní komunikace, abyste si mohli vyzkoušet i jiný formát našich online konferencí.

Téma
Trendy, zkušenosti a příběhy českého online světa. V jeden den, na jednom místě.

Virtuální studio

PRO KOHO

Konferenci koncipujeme tak, aby byla užitečná pro firemní management obecně, tedy pro CEO, majitele a ředitele firem, marketingové ředitele a manažery, projektové ředitele a manažery i produktové ředitele a manažery. Na konferenci se představí zástupci vydavatelství a médií všeho druhu, odborníci z mediálních a specializovaných agentur, zástupci ICT firem a telekomunikací, provozovatelé webů i internetoví podnikatelé.

Video

VIDEO: OHLÉDNUTÍ ZA 14. ROČNÍKEM

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Partneři

Mediální partneři

Za podpory

Organizátor

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Šárka Prchalová

Senior Event Manager