ONLINE: Trendy, zkušenosti a příběhy českého online světa. V jeden den, na jednom místě.

Co vás čeká

S ohledem na aktuální koronavirovou situaci a především s ohledem na zdraví všech zúčastněných jsme se rozhodli uspořádat konferenci Czech Internet Forum ONLINE. Ostatně konference o internetu a internetovém marketingu si o online provedení doslova říká.

A má to i další výhody. V původní offline verzi byl program rozdělený do dvou sálů, v online provedení ale budete moci zhlédnout všechny přednášky, protože vám je naservírujeme v jednom proudu. Navíc získáte přístup k videozáznamu celé konference, takže pokud vše nestihnete sledovat na jeden zátah, můžete se na to podívat později.

Stejně tak se můžete ještě snadno vrátit k přednáškám a tématům, která vás nejvíce zaujmou nebo které jste propásli například kvůli důležitému pracovnímu telefonátu. Jako bonus ještě obdržíte volný vstup k online akci MARKETING MEETING – Jak se stát profíkem firemní komunikace, abyste si mohli vyzkoušet i jiný formát našich online konferencí.

Virtuální studio

Vysílat budeme z moderního virtuálního studia, kde budou přítomni naši moderátoři a režie bude přepojovat přednášky jednotlivých řečníků. Vše si tak budete moci užít v pohodlí svého domova nebo kanceláře, bez roušky, nutných rozestupů a dezinfekce.

Vybíráme z programu

 • Roman Číhalík
   Více informací
  Scholz & Friends
  Proč reklamní tvůrci bojují proti reklamě?

  Roman je spoluzakladatelem spolku NELEŽ, který vyzývá firmy ke společensky odpovědnému chování a zastavení inzerce na dezinformačních webech. Ve své přednášce představí motivaci reklamních tvůrců bojovat proti dezinformacím v online prostředí a vysvětlí, proč je pro značky důležité věnovat pozornost kontextu, ve kterém se jejich logo a komunikace nachází.

 • Tomáš Večeřa
   Více informací
  CNN Prima NEWS
  Jak úspěšně nastartovat nový zpravodajský web na informacemi přesyceném trhu?

  V médiích působí od roku 2004, prošel iDNES.cz, CZECH NEWS CENTER a od letošního února je ředitelem Digital CNN Prima NEWS. Mluvit bude o CNN Prima News. O propojení televize, webu, sociální sítě i HbbTV, o spolupráci televizní a onlinové redakce. O tom, jak se v zavedené televizní společnosti s širokým portfoliem lifestylových webů buduje nový zpravodajský web.

 • Filip Horký
   Více informací
  Livesport News
  Flashnews - to, čím žiješ

  10 let pracoval jako novinář. Na podzim 2019 branži úplně opustil a nyní se jako Head of News Products v Livesportu věnuje především vývoji platformy Flashnews. A právě tuto aplikaci představí. Flashnews nabídne přesně ty informace, kterými každý z nás žije a které ho zajímají. Od informací o tom, že v mé v ulici nepoteče voda, přes státní rozpočet, až bulvární zajímavosti nebo aktuální trendy témata na sociálních sítích.

Celý program

PRO KOHO

 • Konferenci koncipujeme tak, aby byla užitečná pro firemní management obecně, tedy pro CEO, majitele a ředitele firem, marketingové ředitele a manažery, projektové ředitele a manažery i produktové ředitele a manažery. Na konferenci se představí zástupci vydavatelství a médií všeho druhu, odborníci z mediálních a specializovaných agentur, zástupci ICT firem a telekomunikací, provozovatelé webů i internetoví podnikatelé.

VIDEO: OHLÉDNUTÍ ZA 14. ROČNÍKEM

Chcete se stát partnerem konference? Kontaktujte prosím Moniku Stejskalovou, e-mail: monika.stejskalova@iinfo.cz, tel. 775 870 694.

Místo a kontakt

 • Termín akce

  5. listopadu 2020 9:00–18:40

  Místo konání

  Akce proběhne online

 • Kontakt

  Šárka Prchalová
  Senior Event Manager
  telefon: +420 603 273 863