Cubex Centrum Praha, Na Strži 2097/63, Praha 4 Pankrác

Přednášející

Moderátoři

 • Radka Myšková

  Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřadu vlády ČR coby pracovnice odboru premiéra. Navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky. V roce 2014 se stala akreditovanou ICF koučkou, členkou EMCC CZECH, o.s. Její velkou vášní je fotografování a tvorba prezentačních videí. Miluje děti a višňovou marmeládu. Radčino celoživotní přání je šířit inspirativní lidské příběhy.

  Freelancer

 • Soňa Porupková

  Na ČT24 moderovala pořad @online, který mapoval témata ze světa internetu. Nejčastěji v něm s hosty diskutovala o aktuálních trendech jako je kyberšikana, sféra e-commerce, startupy, e-government a další. Nyní připravuje a moderuje pořady pro sociální sítě ČT24, kde současně pracuje i jako editorka. Vystudovala obor Mediální studia a žurnalistika na Fakultě sociálních studií v Brně. Řadu let pracovala jako moderátorka v komerčních rádiích.

  Moderátorka

Přednášející

 • Ken Hughes

  Ken Hughes je celosvětově uznávaný behaviorista a odborník na zákaznické chování. Díky svým rozsáhlým znalostem v oborech jako spotřebitelská psychologie, digitální antropologie, behaviorální ekonomie a neuromarketing dokáže predikovat budoucí vývoj a odhalit nové trendy v nakupování. Své zkušenosti získal během svého 18letého působení v čele agentury Glacier Consulting zaměřené na zákaznický insight. Radil značkám jako jsou Unilever, 3M, IKEA, Coca-Cola, AXA či Heineken v oblastech zákaznické zkušenosti, omnichanelu (vícekanálový prodej), shopper marketingu, retailu, komunikace s generacemi Y a Z či peer to peer ekonomie. Jako renomovaný autor, řečník, univerzitní profesor v oblasti chování spotřebitelů a herec v jedné osobě dokáže sdělit nejen hodnotné a provokativní myšlenky, ale podá je i zábavnou formou s pro něj typickým irským humorem.

  Behaviorista, CEO Glacier Consulting

  Ken Hughes