Tato akce již proběhla. Další akce E-Business Forum 2022 se koná 5. 5. 2022.

E-Business Forum 2021

S ohledem na současný vývoj situace kolem koronavirové pandemie a zajištění bezpečnosti přednášejících a účastníků jsme se rozhodli konferenci E-Business Forum uspořádat ONLINE. Díky tomu můžete zhlédnout všechny přednášky, které by byly rozděleny do dvou sálů, v jednom proudu, a navíc získáte přístup k videozáznamu celé konference. 

Dvanáctý ročník tradiční konference se zaměří na to, jaké změny celému segmentu e-commerce přinesla coronavirová pandemie. Podíváme se na to, jak si e-shopy poradily s rychlým nárůstem objednávek i požadavků zákazníků a jak na zvýšenou poptávku na trhu byly nuceny reagovat logistické služby. Dalším stěžejním tématem pak bude tlak na odpovědné chování firem a udržitelnost. Co e-shopům přináší nabídka ekologických či bezobalových produktů a bude tento trend v budoucnu více posilovat?

Téma
Nejdůležitější oborová akce pro všechny, kdo to s e-shopem myslí opravdu vážně
 • Petr Svoboda CEO Shopsys
  <

  "E-business Forum je největší česká e-commerce konference, kde se na pódiu střídají špičky online byznysu, aby se podělily o své know-how a recept na úspěch v konkurencí napěchovaném e-commerce prostředí. E-Business Fora se vždy rád zúčastňuji jako přednášející i jako host, protože je to skvělé místo pro navazování nových obchodních kontaktů a potkávání známých tváří."

  >
 • Tomáš Braverman CEO Heureka Group
  <

  "Setkávání s partnery a kamarády z e-shopového byznysu, poznávání nových zajímavých lidí z branže, podnětné diskuse a výměny názorů vedené v kuloárech o coffee breacích, to je jedna z věcí, na kterou se každoročně na E-Business Foru těším."

  >
 • Soňa Porupková moderátorka CNN Prima News
  <

  "E-Business Forum je skvělou příležitostí, jak na jednom místě potkat špičky české e-commerce scény. Navíc každý ročník akce je skvěle zorganizovaný a těší mě, že jako moderátorka můžu vítat na podiu řečníky s inspirativními prezentacemi."

  >
 • Tomáš Vala CEO SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ
  <

  "Výměna zkušeností s leadry českých e-shopů v rámci konference E-Business Forum mě vždy přinutí zamyslet se, zda na to či ono jsme také mysleli, a přináší tak nejednu inspiraci."

  >

Pro koho je konference určena?

 • ředitelé a top manažeři e-shopů
 • ředitelé a manažeři internetových společností
 • marketingoví specialisté
 • produktoví specialisté
 • konzultanti
 • dodavatelé služeb pro e-shopy
Video

VIDEO: OHLÉDNUTÍ ZA LOŇSKÝM ROČNÍKEM

Virtuální stánky partnerů

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Pořadatel a odborný garant

Organizátor

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Šárka Prchalová

Senior Event Manager