Tato akce již proběhla, ale můžete si zakoupit záznam. Další akce Video marketing a jeho přínos pro značku se koná 2. 11. 2021.

Jak uspět na sociálních sítích

Sociální sítě jsou už dnes stěžejním komunikačním kanálem a marketingové výdaje do nich neustále rostou. Další konference MARKETING MEETING nabídne komplexní vhled právě do prostředí sociálních médií. 

Zaměříme se na konkrétní případové studie značek a nové trendy v oblasti sociálních médií. Podíváme se na tvorbu obsahu a jeho správu na sociálních sítích, budování značky, placenou reklamu, její nastavení a využití různých druhů reklamních formátů. Neopomeneme ani právní souvislosti či měření a práci s daty.

Téma
Budování brandu, reklama a reklamní formáty, správa obsahu, měření a data, influencer marketing, legislativa

PRO KOHO

 • marketingoví manažeři a specialisté 
 • specialisté na sociální sítě 
 • obsahoví stratégové
 • tvůrci obsahu 
 • copywriteři 
 • kreativci
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Patricie Šedivá Public Affairs&External Communication Manager CZ/SK Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >
Video

Ohlédnutí za lednovým MARKETING MEETING

MARKETING MEETING - ZÁZNAMY

MARKETING MEETING je pravidelné online setkávání marketingových odborníků a specialistů, vždy se zaměřujeme na jedno určité témaPokud jste některé z našich minulých setkání nestihli, nevadí, nabízíme vám možnost koupit záznamy z posledních tří. 

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Partner

Mediální partner

Organizátor

Produkce

Chcete se stát partnerem konference? Kontaktujte prosím Renátu Kolaříkovou, e-mail: renata.kolarikova@iinfo.cz, tel. 602 491 824.

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Soňa Hatlapatková

Event Manager