Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

BRANDstorming

Hezky se o nich mluví, špatně se měří. Značky nebo chcete-li brandy. Je to s nimi běh na dlouhou trať a často je bereme jen jako něco, co prostě máme. Jak o ně ale správně pečovat?   To vše se řeší na BRANDStormingu.

Na akci můžete potkat řadu skvělých přednášejících, co mají k tématu co říct. O své zkušenosti se podělili také Tomáš Kostkan, AnFas; Matez Jindra, Lovebrands; Petr Pluháček, Socialsharks; Tomáš Mrkvička, YOUNG&RUBICAM; Tereza Kupková, BrandCloud; Martin Pejša, Creative Dock a mnoho dalších osobností.

         

3. září 
za 2 měsíce

BRANDstorming 2020

Každá značka chce být jedinečná. Na šestém ročníku konference BRANDstorming se dozvíte, jak na to, aby ta vaše mezi ostatními nezapadla. Představíme inspirativní příběhy, případové studie i zajímavá data.

Více informací

Archiv akcí BRANDstorming

12. března 2019

BRANDstorming 2019

Jeff Bezos prohlásil, že vaše značka je to, co o vás říkají ostatní lidé, když zrovna nejste v místnosti. A jak mluví o té vaší? Na pátém ročníku konference BRANDstorming rozkryjeme alchymii lovebrandu.

Více informací
14. března 2018

BRANDstorming 2018

Hledáte krůčky k tomu, aby se z vaší značky stal lovebrand? Pojďte hledat s námi na čtvrtém ročníku konference BRANDstorming.

Více informací
8. března 2017

BRANDstorming 2017

Hledáte krůčky k tomu, aby se z vaší značky stal lovebrand? Pojďte hledat s námi na třetí ročník konference Brandstorming.

Více informací
17. března 2016

BRANDstorming 2016

Hledáte krůčky k tomu, aby se z vaší značky stal lovebrand? Pojďte hledat s námi na druhý ročník konference BRANDstorming.

Více informací
26. března 2015

BRANDstorming 2015

Hezky se o nich mluví, špatně se měří. Značky nebo chcete-li brandy. Je to s nimi běh na dlouhou trať a často je bereme jen jako něco, co prostě máme. Jak o ně ale správně pečovat? Přijďte si pro inspiraci na první ročník nejznačkovější české konference.

Více informací