Menu

Konference

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí Konference

9.  dubna  2013

#CZTwitter 2013

Český Twitter už překonal hranici 100 000 účtů. Svou přítomností ho osvítil dokonce sám Jaromír Jágr a čeká se už jen na připojení Karla Gotta. Nepostradatelný komunikační nástroj v něm našli novináři, opinion leadři, manažeři, firmy a tisíce aktivních jednotlivců. První velká konference o českém Twitteru již v dubnu!

12.  února  2013

Fúze a akvizice – staňte se mistry na nákup a prodej firem

Přijďte na seminář na téma Fúze a akvizice a získejte informace např. od Michaela Rostock - Poplara o tom jak úspěšně prodat či koupit firmu, důvody proč ji prodat nebo koupit, nebo jak zvednout její hodnotu.

15.  června  2010

Project Management Day

Project Management Day byl třetí ročník celodenní konference o projektovém managementu konzultačních a ICT projektů, ke kterým se nově přidaly i stavební a developerské projekty.

2.  června  2009

Project Management Day

 

Project Management Day je druhý ročník celodenní konference o projektovém managementu zejména konzultačních a ICT projektů.
Účastníky konference budou zejména projektoví manageři, ICT manageři, majitelé a ředitelé ICT nebo konzultantských společností a HR manageři.

V programu se budeme věnovat:
 – Řízení rizik a kvality projektů
 – Jak poznat kvalitní projektový management a projektového manažera
 – Proč si IT a business nerozumí
 – Best practices z vlastních zkušeností řízení projektů

>>>UPOZORNĚNÍ<<<
 
Registrace na konferenci je závazná, při odhlášení do 22. května  2009 jsme nuceni fakturovat storno poplatek ve výši 50 % účastnického poplatku, po tomto datu je storno poplatek roven 100 % účastnického poplatku. Do dvou dnů před konáním konference je však možné převést Vaši registraci na některého z Vašich kolegů, ve výjimečných případech i na jinou firmu. O případné změně nás prosím informujte na info@tuesday.cz
9.  dubna  2009

Domain Day

Česká asociace držitelů domén ve spolupráci s TUESDAY Business Network Vás zvou na akci Domain Day, první oficiální českou konferenci na téma obchodování, monetizace a developmentu domén.

REGISTRACE
V případě zájmu o registraci kontaktujte pořadatele na info@cadd.cz, kontaktní osoba Jan Starčevič.

28.  května  2008

Project Management Day

Ve středu 28. května 2008 TUESDAY Business Network a solit project, ve spolupráci s Ernst & Young, uspořádá Project Management Day, celodenní konferenci o projektovém řízení zejména konzultačních a ICT projektů. Účastníky konference budou zejména projektoví manageři, ICT manageři, majitelé a ředitelé ICT nebo konzultantských společností a HR manageři. Program bude věnován projektovému managementu jako profesi, podíváme se na trh v České republice a vzdělávání (certifikace). Rovněž zazní přednášky o zkušenostech z globálních projektů a návazně evropských fondů a na přínos portfolio managementu a projektových kanceláří.


Na závěr konference slavnostně vyhlásíme vítěze soutěže Best Project Management.

11.  března  2008

Business & Information FORUM 2008

Business & Information FORUM 2008 je čtvrtý ročník konference o strategickém řízení informačních a komunikačních technologií (ICT) jako součásti rozvoje firmy. Na konferenci se setkáte s řediteli a vedoucími pracovníky významných českých společností, top managementem dodavatelů technologií, zástupci uživatelů, řediteli IT oddělení a dalšími odborníky. V programu se zaměříme na eGovernment a očekávání českých firem, outsourcing a jeho dopad na české ICT a přechodu na jednotnou měnu Euro.