Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Archiv akcí MARKETING MONDAY

10. září 2012

Lead generation

Nechtějte od naší Lídy, aby generovala leady… na to se musí jinak a důkladněji. Naše setkání vám ukáže, jak v dnešní době správně jít na generování leadů, jak jeho techniky propojit s ostatními aktivitami vaší firmy a jak to dělají ti zkušení.

Více informací
21. května 2012

Méně hádejte, více testujte

Bez testování na uživatelích jsou marketingové aktivity střelbou naslepo. Formulář na webu se zdá být srozumitelný - vám. Reklamní billboard se líbí - vám. Co si ale myslí uživatelé a potenciální zákazníci? Vědět to dopředu nemůžete, otestovat to můžete. A měli byste, jinak riskujete.


Kapacita setkání je naplněna.

Více informací
19. března 2012

Text, který prodává: Problémy, postupy a pravidla copywritingu

Smyslem velké části internetového obsahu je prodat zboží či službu. A velká část této velké části nefunguje. Jak se tedy mají psát dobré texty pro web? Kde se bere tolik samozvaných „zkušených copywriterů“? Jak poznat dobrého? Kolik co stojí? Jak s copywriterem spolupracovat, co děláte vy a co on?

Více informací
23. ledna 2012

Jak se dělá reklama: od zadání po vyhodnocení kampaně

REGISTRACE UZAVŘENA Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY SÁLŮ


Všichni žijeme s reklamou – jako příslušníci cílové skupiny, ale také občas jako její zadavatelé, poskytovatelé obsahu, který je pak nosičem reklamy – anebo i jako spolutvůrci v některé části řetězce, který reklamu vyrábí. Rozumíme ale všem jejím aspektům, nebo žijeme v nepřesných a zastaralých představách?

Více informací
7. listopadu 2011

Webová analytika


Setkání je určeno všem, kdo se zabývají tvorbou a optimalizací webu a přitom nejsou profesionály právě v oblasti webové analytiky. Poskytne lepší orientaci v tomto důležitém tématu a možnost setkat se špičkovými českými odborníky.

Více informací
12. září 2011

Redesign zpravodajských webů

KAPACITA NAPLNĚNA
Weby českých zpravodajských médií procházejí v letošním roce zásadní proměnou, ať jde o ekonomický iHNed nebo o bulvární Super. Do hry vstupují i tablety a speciální vydání pro ně, kde je aktivní například Respekt nebo Lidové noviny.

Více informací
16. května 2011

Televizní seriál v éře rychlého internetu a oslabených autorských práv

Před pěti lety si české televize uvědomily, že původní televizní seriál je nejspolehlivější způsob, jak přilepit diváky k obrazovkám – a vyždímat reklamní rozpočty inzerentů do poslední kapky. Jenže časy se mění.

Více informací
21. března 2011

Březen, měsíc e-knihy

Čtečky elektronických knih dorazily koncem roku 2010 ve velkém i do Česka. Ani zdejší nakladatelé už nemůžou před nástupem digitálního čtení zavírat oči. 

Více informací
24. ledna 2011

Kdo hledá, najde - současnost a budoucnost internetových vyhledávačů

Udrží si vyhledávače výsadní postavení, nebo se hlavní vstupní branou k internetovému obsahu stanou spíš sociální sítě?

Více informací

Partneři MARKETING MONDAY

  • Hlavní partner

  • Organizátor

  • Produkce

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce