Menu

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

13.  srpna  2009

Umíme se prodat?... aneb prezentujeme sebe, firmu, myšlenkyChci prodat 
úžasný software zákazníkovi. Chci získat významnou pozici. Chci prodat firmu. Chci prosadit mé nápady mezi kolegy. Chci využít networking.“ Tyto a mnohé další situace, kdy potřebujete „prezentovat sebe, firmu, myšlenky“, zažíváte každý den. Ne však každý den máte možnost v „umění prodat se“ posunout pořádně dál. Na letním BOOTCAMPu Vás naši koučové naučí mnohé postupy a fígle, které si budete moci hned vyzkoušet, a zamyslíte se nad vaší firmou i sami nad sebou.Součástí BOOTCAMPu je i  již v pořadí třetí networkingový večer 13.srpna.

Témata:
 – Prezentace sebe – managera
 – Prezentace firmy – vůči komu, forma, …
 – Umění prodat své myšlenky – zaměstnancům, akcionářům, investorům, …
 – Elevator Pitch je základ
 – Umění využít networking
 – Present to Win
 – „Chyceni při činu“ aneb mediální obratnost

Proč se BOOTCAMPu zúčastnit:
- Seznámíte se s  zakladateli firem/řediteli/pod­nikateli, kteří řeší podobné problémy jako vy
 – Načerpáte inspiraci a zkušenosti koučů a úspěšných podnikatelů (jako vy)
 – Můžete si při networkingu domluvit partnerství/spo­lupráci s dalšími firmami
 – Získáte podněty pro workshopy/školení vašich lidí ve firmě
 – Prožijete 2 náročné dny mimo kancelář


Pro přihlášení na BOOTCAMP vyplňte prosím registrační formulář

BOOTCAMP pro podnikatele – představení 2009

Podívejte se na prezentace, fotky a další informace o předchozím BOOTCAMPu (únor 2009, Cestou necestou) 

Sledujte aktuality z BOOTCAMPu na Twitteru.


PODMÍNKY REGISTRACE A STORNO POPLATKY
Registrace na BOOTCAMP je závazná, při odhlášení do 1. srpna  2009 jsme nuceni fakturovat storno poplatek ve výši 50 % účastnického poplatku, po tomto datu je storno poplatek roven 100 % účastnického poplatku. Do dvou dnů před konáním konference je však možné převést Vaši registraci na některého z Vašich kolegů, ve výjimečných případech i na jinou firmu. O případné změně nás prosím informujte na
info@tuesday.cz

15.  června  2009

Zahájení MEDIA MONDAY - Média a problém švýcarského nože

Co je MEDIA MONDAY

 • Nová platforma TUESDAY Business Network, určená pro setkávání profesionálů z médií, sdílení informací a zkušeností a se záměrem podpořit realizaci nových nápadů/busines­s plánů
 • Zaměříme se na trh, kde se propojují média a informační a komunikační technologie
 • chceme spojovat profesionály z různých oborů, pomoci s osvětou a informováním klíčových osob
 • cílem projektu je definovat aktuální stav a trendy propojování médií a technologií
     

Kdo se bude účastnit

 • média – tisk, rozhlas, televize, internet a další média
 • poskytovatelé obsahu
 • mediální agentury
 • marketing
 • zadavatelé reklamy
 • informační a komunikační technologie
 • konzultanti
 • tvůrci prostředí – politici, státní úředníci, zástupci asociací, sdružení, apod.,
 • finance – investoři
 • ostatní

Kdo
MEDIA MONDAY organizuje TUESDAY Business Network, podnikatelská síť sdružující profesionály zejména z oblasti technologického podnikání, spolu s partnerem Telefónica O2 Czech Republic.

Téma prvního setkání

 • První část – představení platformy MEDIA MONDAY – Kdo, Co, Kdy, Jak a zapojení účastníků
 • Druhá část – Problém švýcarského nože aneb o specializaci versus konvergenci médií. Jak ovlivňuje stírání hranic mezi mediatypy plánování i každodenní práci médií? Půjdou média cestou specializace, ktará funguje desítky let, nebo konvergence?
 • Třetí část - networking na terase
   

 

10.  června  2009

Store Your Applications - Prodávejte vaše aplikace na internetu, pro mobily a PC

Poslední měsíce přinášejí velké změny pro vývoj a obchodní modely (nejen mobilních) aplikací. Nabízet je on-line, nebo ke stažení? Vyvinout a prodávat přes iTunes App Store, Ovi Store, Android Market, Windows Skymarket? Nebo zkusit spolupráci s operátory? A co Facebook Platform? Společně se zástupci platforem, vývojářských společností a operátorů nabídneme účastníkům červnového COMMUNICATION WEDNESDAY přehled o trhu aplikací, jak se na něm orientovat, podle čeho rozhodovat a jaké obchodní modely volit. A na úvod setkání Vám představím několik novinek na trhu.

3.  června  2009

NetClub s Petrem Koubským

Hostem červnového NetClubu byl Petr Koubský, IT analytik a guru.

2.  června  2009

Project Management Day

 

Project Management Day je druhý ročník celodenní konference o projektovém managementu zejména konzultačních a ICT projektů.
Účastníky konference budou zejména projektoví manageři, ICT manageři, majitelé a ředitelé ICT nebo konzultantských společností a HR manageři.

V programu se budeme věnovat:
 – Řízení rizik a kvality projektů
 – Jak poznat kvalitní projektový management a projektového manažera
 – Proč si IT a business nerozumí
 – Best practices z vlastních zkušeností řízení projektů

>>>UPOZORNĚNÍ<<<
 
Registrace na konferenci je závazná, při odhlášení do 22. května  2009 jsme nuceni fakturovat storno poplatek ve výši 50 % účastnického poplatku, po tomto datu je storno poplatek roven 100 % účastnického poplatku. Do dvou dnů před konáním konference je však možné převést Vaši registraci na některého z Vašich kolegů, ve výjimečných případech i na jinou firmu. O případné změně nás prosím informujte na info@tuesday.cz
28.  května  2009

Web Analytics – statistiky webu a jejich vyhodnocování

Pozornost bude věnována metodám získání maximálního množství informací nezbytných pro správná manažerská rozhodnutí a správné interpretaci dostupných statistik.

13.  května  2009

NetClub s Davidem Duroněm

David Duroň byl nově jmenován na post ředitele portálů v oddělení internetových služeb skupiny Vodafone v Londýně.

5.  května  2009

Evropské fondy trochu jinak aneb jak se k nim opravdu dostat

Evropské fondy – stokrát omílané  téma, ale málokdo se v nich orientuje. Květnové BUSINESS TUESDAY proto chceme udělat „návodně“, abyste si mohli na jeho konci konečně říct: ano, půjdu do nich / ne, nebudu se jimi zabývat. V průběhu večera Vám proto představíme jednoduchou a srozumitelnou formou, PROČ se jimi zabývat, JAK se v nich vyznat a CO je potřeba udělat pro úspěšný projekt. Partnerem květnového setkání je UniCredit Bank Czech Republic.

Podmínky registrace
Registrací berete na vědomí, že se jedná o závaznou registraci. Pokud byste se nemohli akce zúčastnit, je možné Vaši registraci zrušit písemně na adresu
info@tuesday.cz nejpozději 7 dní před konáním akce. Po tomto datu není možné registraci zrušit a registrační poplatek je splatný v plné výši. Registraci je však možné převést na jinou osobu, budete-li nás o takové změně informovat na adresu info@tuesday.cz.

22.  dubna  2009

Mobilní data – Broadband na každém kroku

Mobilní data stále nabývají na významu: v každodenní práci uživatelů, v příjmech operátorů, dodavatelů technologií i v plánech vývojářů aplikací a služeb. Na dubnovém COMMUNICATION WEDNESDAY budeme mluvit o současném stavu na trhu (přání uživatelů a realita), chystaných technologiích pro sítě (3G, LTE, …) i telefony/zařízení a dopad na vývoj aplikací a obsah (video). Budete mít možnost setkat se s předními evropskými odborníky, setkání proběhne v rámci konference European Mobile Media Conference.

Váš přehled o mobilních datech můžete využít a zapojit se do soutěže společnosti Vodafone o zajímavé ceny. Vyhlášení vítězů bude přímo na místě konání.Podmínky registrace

Registrací berete na vědomí, že se jedná o závaznou registraci. Pokud byste se nemohli akce zúčastnit, je možné Vaši registraci zrušit písemně na adresu
info@tuesday.cz nejpozději 7 dní před konáním akce. Po tomto datu není možné registraci zrušit a registrační poplatek je splatný v plné výši. Registraci je však možné převést na jinou osobu, budete-li nás o takové změně informovat na adresu info@tuesday.cz.

9.  dubna  2009

Domain Day

Česká asociace držitelů domén ve spolupráci s TUESDAY Business Network Vás zvou na akci Domain Day, první oficiální českou konferenci na téma obchodování, monetizace a developmentu domén.

REGISTRACE
V případě zájmu o registraci kontaktujte pořadatele na info@cadd.cz, kontaktní osoba Jan Starčevič.

8.  dubna  2009

NetClub s Tomášem Kapalínem

Hostem dubnového setkání NetClubu byl Tomáš Kapalín, ředitel obchodu komunitního serveru Libimseti.cz.

7.  dubna  2009

Elektronická fakturace v roce 2009

Po mnoha letech příprav spustily v loňském roce první domácí utilitní společnosti a banky systémy na elektronickou fakturaci (EBPP). K podpoře elektronických daňových dokladů navíc přispěl ministr financí Miroslav Kalousek, který v říjnu 2008 podepsal se SPISem Deklaraci o společném postupu v oblasti elektronické fakturace. Na dubnovém BUSINESS TESDAY se podíváme, co elektronická fakturace přinese vydavatelům faktur (billerům), uživatelům a IT firmám. Diskutovat bude také o tom, proč je český trh roztříštěný do mnoha osamocených projektů, co přinese nový formát ISDOC a kam se posune elektronická fakturace v roce 2009.

1.  dubna  2009

Internetový marketing: Nové reklamní formáty

Poslední měsíce na internetu se nesou v hledání nových reklamních formátů. Vedle nejrozšířenější plošné reklamy (display), reklamy ve vyhledávačích a katalozích začínají firmy zkoušet sociální sítě, inzerci v mobilních telefonech, videu, hrách, apod. V rámci veletrhu REKLAMA & POLYGRAF 2009 se proto podíváme na novinky, které hýbou internetovým marketingem. Společně s našimi řečníky vám ukážeme na konkrétních kampaních, co funguje, co nefunguje a jak takové kampaně plánovat. Členové TUESDAY Business Network získají se vstupem na akci také vstupenky na veletrh REKLAMA & POLYGRAF 2009.

 • Jan Šedivý vedoucí fakulty ČVUT CIIRC
  <

  "Byl jsem pozván jako přednášející na konferenci Umělá inteligence 2020 a ačkoliv se v důsledku koronavirových opatření musela konat online, vše proběhlo naprosto hladce bez jakýchkoliv problémů a zádrhelů. Bylo zajímavé vyzkoušet si jiný formát, než na jaký jsme byli doposud zvyklí."

  >
 • Tomáš Búřil obchodní ředitel Seznam.cz
  <

  "Konference TUESDAY jsou skvělou platformou pro setkávání s lidmi z oboru, kde si vyměňujeme názory a myšlenky a diskutujeme o našem průmyslu v širších souvislostech. A zároveň je to pro mě dobrá možnost, jak jako speaker prezentovat své osobní vize i vize společnosti, pro kterou pracuji."

  >
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Martin Vrána Commercial Director ZOOT, CEO Business Elements & Netvision Agency
  <

  "Konference Czech Internet Forum a Content First patří k eventům, které považuji za ty nejpřínosnější na poli digitálního marketingu, mediálního obchodu a e-commerce. Bylo mi potěšením se zde zúčastnit jako přednášející i jako návštěvník a všem mohu doporučit jakožto přínos vědomostí pro svůj další business."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Karol Suchánek Cyber Security Advisor
  <

  "Ako speaker oceňujem prístup, akým TUESDAY organizuje svoje eventy. Vždy do detailu a zaujímavo vyskladané. Fajn ľudia a príjemné neformálne prostredie. Užil som si to a tá energia, čo sa tam niesla, zanechala vo mne fakt dobrý pocit."

  >
 • Jonáš Čumrík Speaker & Consultant
  <

  "Konference pro mě jako speakera není jenom o obsahu, ale i o té malé a neviditelné práci, kterou často návštěvníci přehlíží. Právě za celkový přístup bych chtěl nejen poděkovat, ale i pochválit!"

  >
 • Vojtěch Lambert Executive director LCG New Media
  <

  "Konference TUESDAY jsou jedny z nejlépe organizovaných akcí v ČR. Z pozice speakera je možné se potkat se zajímavými osobnostmi z marketingu a probrat s nimi různé pohledy na daná témata. Tým TUESDAY je velmi profesionální a vždy dokáže vyjít vstříc a nastavit skvělou spolupráci."

  >
 • Alice Brádková Marketing Director BrandCloud.pro
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy zárukou kvalitního obsahu s přidanou hodnotou bez komerčních přednáškových kudrlinek. S BrandCloud.pro jsme měli možnost být nejen řečníky, ale hlavně, a to již dlouhodobě, i partnery konferencí. Vždy to byla spolupráce na jedničku. Těším se, že v tomto tandemu pojedeme ještě dlouho."

  >
 • Petr Svoboda CEO Shopsys
  <

  "E-business Forum je největší česká e-commerce konference, kde se na pódiu střídají špičky online byznysu, aby se podělily o své know-how a recept na úspěch v konkurencí napěchovaném e-commerce prostředí. E-Business Fora se vždy rád zúčastňuji jako přednášející i jako host, protože je to skvělé místo pro navazování nových obchodních kontaktů a potkávání známých tváří."

  >
 • Jana Břeská Public Policy Manager Amazon
  <

  "Přestože poslední Mobile Internet Forum proběhlo kvůli epidemii v nestandardních podmínkách, akce byla profesionálně zajištěna a setkání s ostatními řečníky i publikem pro mě bylo obohacením."

  >
 • Martin Dudek ředitel CO a IO Relsie
  <

  "Konference Cyber Security přesně splnila důvod, proč jsem se jí zúčastnil. Jednalo se o souhrn novinek z různých oblastí á různých pohledů na stejné téma."

  >
 • Václav Stárek Computer scientist E15.cz
  <

  "Moc děkuji za organizaci a profesionální vedení online konference Cyber Security. Celkové téma bylo vhodně vybrané vzhledem k aktuálnosti a důsledkům cybercrime."

  >
 • Filip Horký Head of News Products LivesportNews.eu
  <

  "Navštívil jsem víc než 10 eventů pořádaných TUESDAY a musím ocenit vždy velmi pečlivou organizaci, vhodnou kombinaci všech řečníků i komunikaci před a po samotné události."

  >
 • Štěpán Wolde ředitel Stanice O
  <

  "Každý si přeje spolupracovat se subjektem, který je profesionální, motivující a obohacující. Ale pozor, znamená to, že i na vás jsou kladena podobná očekávání. Tak si spolupráci s TUESDAY pěkně užijte!"

  >
 • Patricie Šedivá Public Affairs&External Communication Manager CZ/SK Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >
 • Svatava Dvořáčková Zátiší Group
  <

  "Byl to příjemně i přínosně strávený čas až do úplného konce."

  >
 • Tomáš Braverman CEO Heureka Group
  <

  "Setkávání s partnery a kamarády z e-shopového byznysu, poznávání nových zajímavých lidí z branže, podnětné diskuse a výměny názorů vedené v kuloárech o coffee breacích, to je jedna z věcí, na kterou se každoročně na E-Business Foru těším."

  >
 • Jan Vetyška Výkonný ředitel APEK
  <

  "E-Business Forum je pro mě nejdůležitější akcí roku, kde se potkávám s nejvýznamnějšími osobnostmi z e-commerce."

  >
 • Filip Podstavec CEO Marketing Miner
  <

  "Málokdy zažije přednášející takovou přípravu a komunikaci před akcí samotnou. Není se co divit, že TUESDAY pořádá jedny z nejlepších akcí. Jsem rád, že jsem se pár z nich mohl zúčastnit, ať už jako přednášející, tak jako účastník."

  >
 • Nikola Nguyenová Marketing Specialist OPTIMICS
  <

  "Děkuji za skvělou organizaci, vůbec mi online forma nevadila. Témata byla všechna moc zajímavá, konferenci jsem si užila."

  >
 • Filip Koubek Co-founder Motionlab
  <

  "Úroveň přednášek konference Content First patří ke špičce a rozhodně je to jeden ze zdrojů inspirace, jak obsahový marketing zlepšovat. Kvalitě neubral ani nucený přesun do online prostředí. Těším se na další ročníky, ať už jako speaker, nebo účastník."

  >
 • Roman Číhalík kreativní ředitel Scholz & Friends
  <

  "Když jsem dostal pozvánku přednášet na konferenci TUESDAY, měl jsem velkou radost. Být ve společnosti skvělých řečníků a profesionálů ve svých oborech byl pro mě velký závazek a čest. Rozmanitost témat a úroveň výstupů nabízí každému účastníkovi konference možnost pohledu na danou problematiku z více úhlů a tím se inspirovat a posouvat se ve svých názorech dál. A to je pro každého velmi důležité."

  >
 • Martin Haller Cybersecurity expert
  <

  "Novinkou konference Cyber Security 2020 byl přechod do on-linu. Organizátoři to zvládli skvěle! My, řečníci, jsme díky tomu měli možnost předat své rady, myšlenky a nápady většímu množství lidí. V této době je totiž důležité vzájemně si předávat informace a vzdělávat se. Dokážeme tak lépe bránit své firmy před útoky a jimi způsobenými ztrátami, které je mohou zlikvidovat a připravit tak lidi o práci. Těší mne proto, že TUESDAY přichází s takovýmito akcemi a pomáhá tak zlepšovat stav IT bezpečnosti."

  >
 • Jiří Jambor co-founder FUTURE SALES
  <

  "Online konference Czech Internet Forum byla skvělou příležitostí se seznámit s profesionály, kteří řeší digitalizaci a současné trendy napříč obory. V rámci řečníků bylo zajímavé se podívat pod pokličku a mít možnost reagovat na odborné dotazy účastníků s následnou možností rozvířit vlnu diskuzí."

  >
 • Vladimír Bartl Business Development Smartlook
  <

  "Mal som možnosť prednášať na konferencii Mobile Forum, ktorá bola špičkovo zorganizovaná a v príjemnom prostredí. Zaujímavé témy z oboru ale aj publikum z popredných spoločností. Budem moc rád ak sa mi podarí zúčastniť aj ďalších udalostí organizovaných TUESDAY."

  >
 • Michal Majnuš Director of Business Development Adexpres
  <

  "Po roce 2020 už i ti největší skeptikové potvrdí, jak obohacující je potkávat se s lidmi z oboru tváří v tvář. V tomto ohledu patří konference od TUESDAY k tomu nejlepšímu na českém trhu. Na některých jsem vystoupil v roli řečníka, na několika jsem byl v roli posluchače, ale pokaždé jsem si užil profesionální organizaci, provokativní přednášky a myšlenky, které mi vrtaly v hlavě ještě řadu týdnů poté, co v sále zhasla světla."

  >
 • Adam Ondráček Brand Developer KONTRA
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy profesionálně zorganizované a přinášejí kvalitní program a možnost výměny zkušeností profesionálů v oboru. Oceňuji, že i v době zákazu konání hromadných akcí se jim podařilo převést své know-how do online prostředí."

  >
 • Daniel Kafka CEO Fragile media
  <

  "V posledních letech mi přišlo, že se s nejrůznějšími konferencemi a eventy roztrhl pytel a kvalita speakerů i obsahu je hodně kolísavá. U akci TUESDAY jsem měl vždy jistotu kvalitně pojatých témat, dobrých speakerů i výborné organizace, a to jak účastník konference, tak i případně jako speaker."

  >
 • Dan Tržil Podcast Producer
  <

  "Akce TUESDAY jsou vždy skvělou příležitostí k networkingu a seznámení se s novými tématy v oboru.

  >
 • Andrea Pavelcová právnička eLegal advokátní kancelář
  <

  "Kvalita akcí od TUESDAY se potvrdila hlavně v době, kdy jsme museli přejít do online. Přednášela jsem již několikrát a pokaždé organizace všechno zvládla na jedničku. TUESDAY akce také bývají jedny z mála, kde vydržím od začátku až do konce díky nabitému obsahu a originálním řečníkům."

  >
 • Jan Mazal Marketing Manager Sense4code
  <

  "Konference TUESDAY znám jak z pozice návštěvníka, tak v posledních letech hlavně z pozice moderátora. Cením si bezproblémové spolupráce, uvolněné atmosféry a hlavně otevřené diskuze nad tématy a zajímavými řečníky."

  >
 • Jan Javornický Principál Elite Solutions
  <

  "Na akcích TUESDAY mne baví, že se na nich potkávám se spoustou báječných a inspirativních lidí. Třeba s vámi. Možná už na té příští."

  >
 • Michal Schindler Head of Content Creative Dock
  <

  "Sice jsem na žádné konferenci, přednášce nebo networkingovém setkání od TUESDAY ještě nikdy nebyl v úterý, ale jinak každá jejich akce předčí očekávání. Navíc vždycky vyberou skvělé publikum, které neusíná a na závěr dokonce i zatleská. Špičkovou organizaci ale předvedli i během covidových omezení při online konferenci WebTop100. Před kamerami na zeleném pozadí jsem si připadal nejmíň jako při natáčení Mužů v černém. Pořád jsem trochu čekal, že odněkud vyleze Will Smith a ustřelí mi hlavu. Která mi ale znova hned naroste, takovou k nim mám důvěru!"

  >
 • Jaroslav Řasa zakladatel ABRA Software
  <

  "Kvalita projektů se nejlépe projeví v krizových podmínkách. Pořadatelé konferencí TUESDAY během pandemie zvládli přechod do online přenosů na jedničku. Jednu z jejích virtuálních akcí jsem zažil v roli přednášejícího a po technické stránce jsem měl velmi dobré podmínky. Výsledek se přiblížil akcím naživo, které mívají vysoký standard."

  >
 • Petr Pilin jednatel iPodnik cloud
  <

  "Internet Info nám pomáhá v našich marketingových aktivitách již několik let a svými akcemi zpřístupňuje cloudové služby i těm zákazníkům, kteří by se o iPodniku jinak nedozvěděli. Děkujeme za dosavadní skvělou spolupráci."

  >
 • Filip Rožánek editor DigiZone.cz
  <

  "Spolupracovat s tak sehraným týmem je radost. Konference a semináře probíhají plynule, mají vysoké hodnocení od účastníků a je mi ctí se na nich podílet jako občasný moderátor. Řada akcí už má mnohaletou tradici, která jenom potvrzuje jejich kvalitu a renomé na trhu."

  >
 • Dalibor Chvátal šéfredaktor Měšec.cz
  <

  "Aktuální témata, odborníci za mikrofonem, specialisté v diskuzi a profesionálové v oboru mezi posluchači. To jsou finanční konference, kterým zaručuje puncovní značku kvality odborný finanční server Měšec.cz."

  >
Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Czech Internet Forum: 15 let za námi

Růst e-commerce kopíroval vlny covidu, říká šéf Heureky

Říká se, že peníze jsou až na prvním místě. Pro ty firemní…

Jaký potenciál má Clubhouse pro byznys?

Nástroje v marketingu ve videozkratce. Podívejte se