Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

2.  března  2010

Mini Seedcamp Prague

Seedcamp is a programme created to jumpstart the entrepreneurial community in Europe. Seedcamp acts as a micro seed fund to invest in startup companies. We will be bringing together 20 of the region's best seed stage tech start-ups with experienced entrepreneurs, investors, and developers from the region and all over Europe to participate in a day of intense mentoring, panel discussions and presentations. With Reshma Sohoni (Seedcamp), Dana Berova (Gartner), Ondrej Bartos (Credo Ventures), Klaus Konrad (Intel Capital), Alan Chelko (Cisco), Google managers, Charles Grimsdale (Eden Ventures), Alex Van Someren (nCipher) or Pawel Chudzinski (Team Europe).

1.  března  2010

Mini Seedcamp OpenCoffee - Přijďte potkat nejlepší rostoucí podnikatele ze Střední EvropySeedcamp míří do Prahy! Vyžijte možnost potkat nejlepší středoevropské podnikatele na OpenCoffee. OpenCoffee Club je pravidelným neformálním setkáním lidí kolem technologií, podnikatelů, vývojářů i investorů. Přijde mnoho podnikatelů z Londýna a Střední Evropy, celkem přes 100 lidí v krásném JazzDocku na břehu Vltavy.

Více na www.opencoffee.cz

24.  února  2010

Bitva o supertelefon a superaplikace v roce 2010

Podívejte se do kapsy nebo kabelky: před pěti lety jste v ní nosili jednoduchý velký telefon, dnes s sebou berete multifunkční tenký supertelefon – multifunkční jako švýcarský nůž. A to se týká jak hardware, tak software. „Supertelefony“ (ano, nový buzzword) napomáhají trhu aplikací, zvyšují datové přenosy, způsobily návrat tabletů … Na prvním COMMUNICATION WEDNESDAY v roce 2010 budeme mluvit o frmolu kolem supertelefonů – co znamenají pro váš život a pro váš byznys.

Součástí večera je také slavnostní vyhlášení výsledků výroční soutěže CREATIVE COMMUNICATION AWARD o nejlepší telekomunikační aplikace.

24.  února  2010

NetClub s Michaelem Rostok - Poplarem

Hostem únorového NetClubu byl Michael Rostock-Poplar, investor a účastník druhé série pořadu Den D.

16.  února  2010

Trendy internetové bezpečnosti

Již druhé odborné setkání o aktuálních trendech v oblasti internetové bezpečnosti, zabezpečení elektronických transakcí, elektronického bankovnictví a dalších kritických internetových služeb.

9.  února  2010

Získejte finanční svět na svoji stranu

V době krize firmy logicky sahají po úsporách a zároveň hledají co nejlevnější finanční zdroje. Jak obtížné je dnes získat úvěr a jakými cestami ulevit firemnímu rozpočtu chytrou optimalizací finančních nástrojů?

5.  února  2010

Otevíráme slepé uličky... proč a kam máme stále růst (o udržitelném růstu firmy)

Zažívá to každý vlastník nebo ředitel firmy: Po založení jsme problémy řešili nadšením. Po pár letech s mnoha zažitými úspěchy i neúspěchy přišel útlum, kdy více než euforie vše musí fungovat jako každodenní business, a dlouhodobé plány se dají shrnout do hesla „firma by měla růst“. Ale víme, proč, kam, s kým a jak?

20.  ledna  2010

NetClub s Michalem Bláhou

Hostem prvního NetClubu v roce 2010 byl Michal Bláha, zakladatel a majitel serveru OnTheRoad.to, vítěze kategorie Projekt roku v anketě Křišťálová Lupa 2009.

18.  ledna  2010

Autor je... Čtenář je kdo?

Rok 2009 znamenal pro česká zpravodajská online média výrazný posun v přístupu ke čtenářským diskusím. Novinky a Lidovky zavedly korespondenční ověřování identity, iDnes zavedl přísnější moderování, Aktuálně již moderuje. Potřebujeme vůbec u zpravodajských webů příspěvky čtenářů a co nám vlastně názory lidí dávají? Proč je Česko výjimkou mezi vyspělými zeměmi v benevolenci čtenářských vulgarit a off-topic příspěvků?

8.  prosince  2009

TEDxPrague

 

Co je TED

TED je malá nezisková organizace, věnující se „Myšlenkám, které stojí za sdílení“ (Ideas Worth Spreading). TED začal v roce 1984 jako konference, spojující lidi ze tří světů: Technologie, Zábava, Design (odtud název TED). Od té doby se záběr značně rozšířil. Spolu s výroční TED Conference v kalifornském Long Beach a TEDGlobal v britském Oxfordu zahrnuje oceňovaný video server  TEDTalks, program Open Translation, nový komunitní program TEDx a tento rok TEDIndia a výroční ocenění TED Prize.

2.  prosince  2009

NetClub s Ondřejem Bartošem

Hostem prosincového NetClubu byl Ondřej Bartoš, podnikatel a venture kapitalista. Podtitul setkání zněl "Ondřej Bartoš a jeho Dny D na českém Internetu".

30.  listopadu  2009

Piráti a autorské právo

Písmo, film, hudba. Kdo je nejvíce bit snadným sdílením souborů přes internet? Nejdéle ne(vy)řešeným problémem internetu je autorské právo a intelektuální vlastnictví. Autoři, vydavatelé i uživatelé již léta vědí, že současný stav je nevhodný, stále se však nepodařilo najít vhodné business modely. Na listopadovém MEDIA MONDAY se proto chceme věnovat této tíživé situaci. Nemyslíme si, že se nám podaří vyřešit problémy filmového či hudebního průmyslu, chceme především mluvit o nových možnostech a jak mohou autoři a vydavatelé chránit svá práva a přitom vyhovět uživatelům.

12.  listopadu  2009

Czech Internet Forum 2009

Odborná konference Czech Internet Forum 2009 mapuje aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Své názory přednesou odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce

11.  listopadu  2009

Mobilní marketing 2010: Co na něj říkají klienti?

Mobilnímu marketingu jsme se na COMMUNICATION WEDNESDAY věnovali již dvakrát (2007 a 2008). Musíme si připustit: na mobilní marketing jsme se jako na nový obor dívali s růžovými brýlemi. Dnes chceme po našich vystupujících, aby byli realističtí s konkrétními příklady a čísly a hlavně, abychom vyslechli, co říkají KLIENTI.
Jsme velmi rádi, že na listopadovém COMMUNICATION WEDNESDAY přivítáme Paula Berneyeho, výkonného ředitele pro Evropu Mobile Marketing Association.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Mrkněte na naše podzimní konference

Mobile Internet Forum: inovativní mobilní aplikace,…

Nominujte své favority v anketě Křišťálová Lupa 2022

Poslední MARKETING MEETING z jarní sezony přinesl praktické…

Kdo byl s námi na Content First 2022?