Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

25.  září  2014

E-Business Forum 2014

6. ročník největší odborné akce pro internetové obchodníky je tady. Letos odhalíme, co nejde vykoukat z webu ani statistik. Jak největší obchody fungují doopravdy? Kde leží příležitosti pro expanzi? Co většina e-shopů neví o nové legislativě? Proč se daří menším projektům? Potkáte známé prodejce, kteří dosáhli úspěchu a navíc ho dokázali zopakovat. Přijďte a inspirujte svůj online business.

17.  září  2014

NetClub s Robertem Čásenským

V září budeme na setkání NetClubu zpovídat Roberta Čásenského, Michala Musila a Tomáše Poláčka.

15.  září  2014

Data v online reklamě

Internet je plný reklamy. Některá funguje skvěle, některá ne. Rozdíl stále častěji spočívá ve znalosti zákazníka — plošné kampaně až na výjimky patří minulosti. Přijďte si poslechnout, co je v práci s daty v reklamě nového, co byste měli znát a co všechno dnes můžete vyžadovat od svých dodavatelů. Akce je určena agenturám, zadavatelům reklamy i širší odborné veřejnosti.

10.  září  2014

E-commerce v mobilu

Rok se sešel s rokem a my si opět shrneme, co je nového v oblasti využití mobilních technologií pro elektronické obchodování — ať už jde o e-shopy, banky či dodavatele technologií. Jedno je jisté: Češi nakupují přes mobil stále ochotněji a stále více.

20.  srpna  2014

Hry bez hranic

Závidíte svým ratolestem a mladším ročníkům prázdninové lítání po táborech a hraní si s kamarády?
20. srpna se to všechno otočí. Letní COMMUNICATION WEDNESDAY se totiž bude celé točit kolem her.

19.  června  2014

Personalizace bez obalu

Personalizace je trend, o kterém se již namluvilo a napsalo mnoho. Tato konference je o praktických důsledcích, konkrétních případech, ukázkových nasazeních. A hlavně výsledcích...

18.  června  2014

Mobilní aplikace roku 2014 - vyhlášení

Už po čtvrté hledáme nejlepší české mobilní aplikace. Další setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou těch vítězných.

17.  června  2014

Bitcoin a další kryptoměny

Konference „Bitcoin a další kryptoměny“ bude hlavní akcí tohoto roku, která se zaměří čistě na oblast virtuálních měn. Hlavním cílem je informovat účastníky o měně Bitcoin, posledních trendech na světových finančních trzích, co vám může přinést investování do Bitcoinu, jak je řešena bezpečnost, výzvy a rizika, technické řešení a budoucnost Bitcoinu.

11.  června  2014

Content First 2014

Lidé ho sdílejí, marketéři uctívají, vyhledávače zbožňují. Obsah je král, to už víte. Ale jak mu vytvořit království? Propojte copywriting, strategii, UX, SEO a sociální sítě do konkurenční výhody.

Přijďte na 1. konferenci o firemním fungujícím obsahu.

3.  června  2014

Success Stories

Jsou úspěšní, dosáhli v podnikání svého cíle, mají se čím chlubit. Ale jak se jim to povedlo? Příběhy podnikatelů jsou tím nejlepším zdrojem poučení pro každého, kdo se sám pokouší uspět. Ti opravdu dobří se poznají také podle toho, že se rádi podělí o své zkušenosti — jak pozitivní, tak negativní.

29.  května  2014

E-Business Akademie - Trendy v online platbách

Na dalším setkání E-Business Akademie se budeme věnovat trendům a novinkám v oblasti online plateb. Podíváme se, jak jsme na tom ve srovnání se zahraničím, jaké trendy můžeme v blízké době očekávat, co je aktuální na českém trhu a co si o tom myslí samotní obchodníci.

28.  května  2014

NetClub „setkání s MITON Boys“

Na květnovém NetClubu se setkáte se zakladateli MITONU:

  • Tomášem Hodboděm
  • Tomášem Matějčkem
  • Ondřejem Raškou
  • Milanem Zemánkem
27.  května  2014

In-Comms Forum 2014 - Jak na interní komunikaci?

Jak zaujmout kolegy a zvýšit čtenost interních komunikačních kanálů? Jak citlivě komunikovat změny? Připadáte si jako spojka mezi CEO, marketingovým a personálním ředitelem a Vašimi ostatními kolegy, z nichž každý má o fungování IK zcela jinou představu? Poslechněte si zkušenosti z praxe, inspirujte se aktuálními trendy v interní komunikaci a popovídejte si s kolegy z oboru na konferenci In-Comms Forum.

21.  května  2014

UX konference 2014

Ověřeno: Příjemný prožitek vás u zákazníků zařadí před konkurenci. Na největší UX konferenci v Česku zjistíte, jak uživatelský přístup trvale prosazovat a zlepšovat i ve vaší firmě. Odhalte skryté potřeby, probuďte správné emoce a překonávejte očekávání klientů. UX je nový standard.

19.  května  2014

Cílení a retargeting

Většina činností potenciálních zákazníků na webu nekončí nákupem. To však neznamená, že by informace o nich byly bezcenné, naopak — dají se skvěle marketingově zhodnotit, když se ví, jak na to. Přijďte se proto seznámit s postupy retargetingu a novými trendy v této oblasti.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Nominujte své oblíbené internetové projekty do ankety…

Jak se vyrovnat s příchodem nových platforem, technologií…

Content First: Růst lajků nemá být hlavním cílem kampaní na…

Je kreativa, kterou vytvoříte v nástrojích AI, skutečně…

#EBF24: Jak efektivně řídit e-commerce byznys a ustát…