Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

9.  září  2013

Využití videa v on-line marketingu

Obrázek řekne víc než tisíc slov. Kolik slov řekne, když se navíc ještě pohybuje a mluví? Video v marketingu sice není novinka, ale hodně věcí se mění díky novým technologiím i novým kreativním nápadům.

29.  srpna  2013

Nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích - poradíme vám, na co se připravit!

Připravte se včas na změny, které přinese nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. S námi budete mít informační náskok! 

26.  června  2013

NetClub s Petrem Márou

Před prázdninami se potkáme s Petrem Márou, specialistou na technologie Apple.

18.  června  2013

Video Internet Forum 2013

Nepropásněte 3. ročník konference Video Internet Forum 2013. Letos se zaměříme na specializované VOD služby a jejich obchodní modely, videozpravodajství na webu, bulvární weby a role videí na nich.

12.  června  2013

Mobilní aplikace roku 2013 - vyhlášení

I v roce 2013 samozřejmě proběhne anketa hledající nejlepší české mobilní aplikace. A třetí setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou vítězů.

5.  června  2013

Firmy v sociálních sítích 2013

Zveme vás na 2. ročník konference Firmy v sociálních sítích. V letošním roce se primárně zaměříme na byznysový přínos sociálních sítí. Na to, jak se dají účinně využít a čeho díky promyšlené aktivitě na sociálních sítích můžete dosáhnout. Těšte se na příval inspirace a praktických rad, které zaručeně posunou vaše podnikání směrem vpřed!

30.  května  2013

Autorské právo na internetu

Kopírování je zadarmo, šíření obsahu je zadarmo, ke stažení je cokoli. Pirátství se stává politickým programem. Autorský zákon stále platí, ale zmůže ještě něco? Neměl by se pozměnit, posunout, upravit? Dočkáme se lepšího copyrightu, žádného copyrightu, nebo pevnějšího prosazení stávající právní úpravy? Chtějí piráti doopravdy to, co jim přisuzují média? A co obchodní modely - čím se budou živit tvůrci, jestli připustíme, aby se všechno nebo skoro všechno dalo volně stáhnout?

29.  května  2013

NetClub s Ondřejem Malým

Na květnovém setkání přivítáme Ondřeje Malého z Českého telekomunikačního úřadu.

28.  května  2013

E-Business Akademie - Jak na logistiku?

E-business Akademie je další ze série setkání určených majitelům e-shopů a všem zájemcům o elektronické obchodování. Tentokrát se zaměříme na logistiku! Jak efektivně čelit sezónnosti, fixním nákladům, stále silnější konkurenci a jak získat  konkurenční výhodu? Co znamená pro český trh takzvaná balíková revoluce?

21.  května  2013

Business Inspiration Forum 2013 - Žijeme v nádherné době

Business Inspiration Forum 2013 představuje mimořádné osobnosti mnoha oborů a jejich inspirativní životní zkušenosti. 

13.  května  2013

Inbound Marketing

Jak skutečně naplno využít návštěvnost webu získanou z míst, za které nemusíte platit, proč je tak efektivní a jak navíc lze využít jejich společnou sílu?

30.  dubna  2013

Big Data

Pojem Big Data je fenomén několika posledních let. Díky tomu, že máme obrovské objemy dat a dovedeme je zpracovat, můžeme se dostat k řadě nových poznatků. Naše speciální setkání chce dát dohromady lidi a ukázat cesty, jak Big Data využívat nebo díky nim provozovat služby.

25.  dubna  2013

Internet Advertising Conference 2013

6. ročník nejvýznamnější odborné konference (nejen) o internetové reklamě se uskuteční 25. dubna 2013.

11.  dubna  2013

UX konference 2013

Letošní ročník UX konference by se mohl označit jako „UX 2.0“! Nebudeme již mluvit o tom, co všichni známe. Zaměříme se na nové otázky a výzvy. Podělíme se s vámi o zajímavé případové studie, nové přístupy, ale hlavně se zaměříme na obchodní pohled a přínos UX pro firmy.

9.  dubna  2013

#CZTwitter 2013

Český Twitter už překonal hranici 100 000 účtů. Svou přítomností ho osvítil dokonce sám Jaromír Jágr a čeká se už jen na připojení Karla Gotta. Nepostradatelný komunikační nástroj v něm našli novináři, opinion leadři, manažeři, firmy a tisíce aktivních jednotlivců. První velká konference o českém Twitteru již v dubnu!

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Voicebot, digitální identita nebo čip v ruce. Mají všechny…

TikTok míří v Česku ke dvěma milionům, už není jen pro děti

E-Business Forum 2022 cílilo na spokojeného zákazníka

Jaké inovativní formáty se vyplatí používat? Ukáže…

Co zaznělo na konferenci BRANDstorming