Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

9.  prosince  2013

Co jsme našli pod Křišťálovou Lupou

Zveme vás na poslední MARKETING MONDAY v letošním roce. Čeká nás inspirativní předvánoční setkání s lidmi, jejichž tvorbu znáte, ale je samotné zatím ne. Nebude chybět vánoční cukroví, svařák, tombola a možná přijde i kouzelník!

27.  listopadu  2013

NetClub s Davidem Špinarem

Listopadový NetClub rozhodně nebude žádná nuda! Pozvání přijal charizmatický David Špinar z agentury H1.CZ, se kterým si budeme například povídat o tom, jaké to je vybudovat firmu ze čtyř nerdů do velikosti 100 lidí. Jak se dá zvládat řídit velkou firmu a navíc žít na farmě mimo Prahu? Jak vidí budoucnost výkonnostního marketingu?

20.  listopadu  2013

Křišťálová Lupa 2013

Hlasování bylo ukončeno. Děkujeme všem za hlasy. Výsledky budou zveřejněny 20. listopadu. 

13.  listopadu  2013

Internet věcí & quantified self

Znáte někoho, kdo u sebe nosí sporttracker v podobě přívěsku nebo náramku? Nebo jej máte dokonce sami? Sdílíte s někým svou geografickou polohu přes telefon? Pořídíte si chytré hodinky? Nebo čip do běžeckých bot? Anebo si o tom všem myslíte, že jde o nebezpečnou tendenci, která nás připraví o poslední zbytky soukromí?

7.  listopadu  2013

Konference WebTop100 2013

Další ročník konference WebTop100 bude o tom nejlepším z digitálního marketingu.

5.  listopadu  2013

INNOVATION DAY - Budoucnost televize

Televize jako médium prochází zásadní změnou, jenže většina lidí o tom neví a v ČR ani nemá odkud vědět. Přijďte načerpat nové a velmi cenné informace o budoucnosti televize.

30.  října  2013

NetClub s Markem Prchalem

Letošní říjen bude ve znamení voleb. To jak volby dopadnou nevíme ani my s Křišťálovou Lupou. Můžeme vám ale na říjen slíbit zajímavého hosta, skvělého marketéra a publicistu Marka Prchala.

23.  října  2013

Czech Internet Forum 2013

Již 8. ročník klíčové celodenní konference českého internetu vás opět provede nejdůležitějšími trendy, zkušenostmi a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa.

15.  října  2013

Jak na firemní prezentace a osobní branding?

Dobré zboží se neprodává samo, což platí o všem - i o vás samotných. Co umíte, je potřeba umět prodat. A nejen jednorázově: úspěšní lidé si budují svou osobní značku po celý život. O tom, jak na to, si budeme povídat na dalším Business Tuesday.

10.  října  2013

Mobile Internet Forum 2013

Nepropásněte 6. ročník konference Mobile Internet Forum, který bude jako vždy zásadní událostí pro všechny profesionální zájemce o mobilní komunikace. Skvělí řečníci, skvělé workshopy a skvělá afterparty!

2.  října  2013

UX MasterClass 2013

A series of international conferences devoted to new trends in the area of usability and user experience (UX) will take place for the first time in Prague and it will be the most important business-oriented UX conference in Central and Eastern Europe.

25.  září  2013

Mobilní aplikace pro váš byznys!

S naším partnerem, společností T-Mobile, jsme pro vás připravili jedinečnou událost nabitou zajímavými tipy o mobilních aplikacích a jejich využití pro podnikání. Nenechte si tak ujít speciální edici COMMUNICATION WEDNESDAY: Mobilní aplikace pro váš byznys, která vás bude zaručeně inspirovat!

25.  září  2013

NetClub s Martinem Černohorským

V září usedne do červené sedačky umožňovač a předseda dozorčí rady společnosti Etnetera Martin Černohorský.

23.  září  2013

E-Business Forum 2013

23. září 2013 proběhl 5. ročník konference E-Business Forum, nejdůležitější oborové akce pro všechny, kdo to s e-shopem myslí vážně. Loňský ročník byl skutečnou událostí – větší než kdykoli předtím. Akci navštívila řada výjimečných českých i zahraničních hostů, které jen tak snadno nepotkáte, nicméně E-Business Forum bylo hodnotné především tematicky.

19.  září  2013

Jak se bavit s finančními investory

Získejte informace o tom, jak se bavit s finančním investorem a jak má vypadat business plán, než začne jakékoliv jednání. To vše se dozvíte na dalším semináři od Michaela Rostock Poplara a Jakuba Křížka z Venture Investors Corporate Finance.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Tipy a návody pro kvalitní firemní komunikaci přímo z praxe…

Jak na spolupráci s influencery, aby proběhla podle vašich…

Jak efektivně pracovat na UX designu a redesignů webů a…

Důležité slajdy z konference Influencer marketing ve…

I v letošním roce nás čeká cyklus MARKETING MEETING