Menu

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

25.  února  2009

Mobil v ruce = mapa v ruce? O mobilních lokačních službách a aplikacích

Papírová mapa se pomalu stává záležitostí pro fajnšmekry. Mobilní business mohutně investuje do map, navigací a lokačních služeb v mobilních zařízeních, vznikají nové – dříve nerealizovatelné – služby a aplikace. Na prvním COMMUNICATION WEDNESDAY v roce 2009 se podíváme, kam směřují lokační služby, jací jsou hlavní hráči a kde je prostor pro vývoj nových služeb jako jsou vyhledávání, sledování, kontakty, marketing nebo zábava. Na závěr setkání vyhlásíme výsledky 7. ročníku soutěže mobilních aplikací CREATIVE COMMUNICATION AWARD 2008.

Hlasování o nejlepší telekomunikační, internetovou a mobilní aplikaci bylo ukončeno 19. února.

11.  února  2009

NetClub s Pavlem Zimou

Hostem únorového setkání NetClubu byl Pavel Zima, výkonný ředitel společnosti Seznam.cz..

10.  února  2009

Film a technologie: Konec harddisků, nastupují optické sítě

Partner akce: 

BUSINESS TUESDAY zaměříme po delším čase na technologie - na jejich využití ve filmu. Při produkci a postprodukci audia a videa se použití digitálních médií stává standardem. Nové projekty zároveň přecházejí na využití vysokorychlostních optických sítí. Použití nových technologií může celý proces nejen zlevnit, ale především umožňuje nasazení nových metod práce a tím zefektivnit práci zúčastněných subjektů. Na únorovém BUSINESS TUESDAY představíme aktivity v oblasti podpory digitální postprodukce a uvedeme reálné příklady z praxe. Partnerem setkání je sdružení CESNET (www.cesnet.cz).

6.  února  2009

Cestou necestou... aneb vede nás strategie?

 

Zimní BOOTCAMP bude na téma strategie a plánování, zejména pro malé a střední firmy. Během 2 dnů (a neformálního předvečera 5.2.2009) se společně s účastníky podíváme, proč strategii ve firmě potřebujeme (skutečně? kam nás posune?), jak strategii tvořit a plánovat, kdo ji ve firmě vlastní, jak ji komunikovat, rozdíl ve strategii a taktice (a intuici) a užití v každodenní práci. Bude to BOOTCAMP, který Vás provede cestou necestou.

Sledujte aktuality z příprav BOOTCAMPu na Twitteru.

14.  ledna  2009

NetClub s Tomášem Matějčkem

Hostem prvního setkání v roce 2009 byl TOMÁŠ MATĚJČEK, spoluzakladatel a finanční ředitel společnosti MITON CZ.

13.  ledna  2009

Jak najít a udržet si klíčové lidi ve firmě

Ještě před půl rokem řešily IT společnosti, jak vůbec najít lidi na téměř jakoukoliv pozici. S finanční krizí se situace prudce změnila, stejná však zůstává základní otázka: jak najít do firmy správné lidi a udržet si je? Na prvním BUSINESS TUESDAY v roce 2009 se podíváme na  výběr zaměstnanců (kde a jak hledat, kolik stojí najít správného zaměstnance, využití internetové inzerce a sociálních sítí) a na práci se zaměstnanci a celou firmou (jaká je motivace majitelů/mana­gementu/zaměs­tnanců firmy, jak funguje odměňování a benefity aneb když peníze už nestačí a co dělat, když mi zaměstnance přetahuje konkurence). Partnery setkání jsou Chèque Déjeuner (www.seky.cz) a LMC (www.lmc.eu).

10.  prosince  2008

Komunity – Přinášejí peníze?

Nejčastěji zmiňovaným slovem z technologického slovníku v roce 2008 jsou komunity. Zaměřují se na ně desítky nových projektů, ty současné přidávají „komunitní funkce“. Na prosincovém COMMUNICATION WEDNESDAY se na komunity podíváme kriticky: proč se komunitám věnovat, proč do nich investovat a přinášejí vůbec peníze?

9.  prosince  2008

NetClub s Ladislavem Trpákem

Hostem desátého setkání byl LADISLAV TRPÁK, zakladatel internetové agentury Advertures.

2.  prosince  2008

Mikulášské BUSINESS TUESDAY: 366 nejdůležitějších dnů v roce 2008 a vyhlášení Startupu roku

Víte, jaké nejdůležitější události v informačních a komunikačních technologiích se staly v roce 2008? A jaké nestaly, ale mohly se stát? Přijďte si s námi projít vážně-nevážně uplynulých 11 měsíců na Mikulášské BUSINESS TUESDAY do Divadla Metro. Součástí večera bude vyhlášení vítězů soutěže Startup roku 2008. A na závěr Vás čeká mikulášské překvapení a spousta dárků.

25.  listopadu  2008

Snídaně s Petrem Dvořákem

Petr Dvořák

Petr Dvořák

Generální ředitel TV Nova

Narodil se v roce 1964. Absolvoval studium technické kybernetiky na ČVUT v Praze a v roce 1999 získal titul MBA na University of Chicago. Od roku 1993 spolupracoval na různých projektech s českou soukromou finanční skupinou PPF. Zároveň řídil P.R. agenturu B.I.G., kterou spoluzakládal. V roce 1999 řídil v České pojišťovně projekt demonopolizace povinného ručení a  následně po akvizici eBanky (dříve Expandia banky) řídil z pozice předsedy dozorčí rady její transformaci. Od roku 2002 byl z pozice člena vrcholového vedení skupiny PPF zodpovědný za všechny mediální investice. V roce 2002, kdy finanční skupina PPF získala 50% podíl v TV Nova, byl Petr Dvořák zvolen členem představenstva a v květnu 2003 se stal generálním ředitelem TV Nova. Na své pozici zůstal i poté, co v roce 2005 došlo k akvizici TV Nova společností CME. V současné době je zároveň členem správní rady slovenské TV Markíza, vlastněné také CME.

20.  listopadu  2008

Czech Internet Forum 2008

Společně s anketou byla opět uspořádána odborná konference Czech Internet Forum 2008, mapující aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Své názory zde přednesli odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce a telekomunikací. Anketa i odborná konference tak navázali na své velmi úspěšné předchozí ročníky (2006 a 2007).

4.  listopadu  2008

Jak dělat business v Číně

Čína se stává světovým centrem businessu. Přes veškeré problémy spojené s jejím rychlým růstem v posledních 10 letech roste i význam v technologickém businessu. Čínské univerzity se prosazují mezi nejlepší na světě, ročně chrlí pro střední Evropu nepředstavitelné počty odborníků a mnohé firmy zde zakládají svá výzkumná centra. Na listopadovém BUSINESS TUESDAY budeme diskutovat zejména o tom, jak začít dělat business v Číně, jaké jsou možnosti pro technologické firmy, jak si najít a domluvit se s čínskými dodavateli i obráceně, jak najít a mluvit s čínskými zákazníky. Partnerem setkání je Lenovo Česká republika.

4.  listopadu  2008

NetClub s Romanem Gallem

Hostem již devátého setkání byl Roman Gallo, ředitel pro rozvoj mediálních strategií ve společnosti PPF.

15.  října  2008

Cílená mobilní reklama

V listopadu 2007 jsme se na setkání Wireless Wednesday bavili o začátcích mobilního marketingu na evropském trhu, nyní se však již nové reklamní formáty staly nedílnou součástí mobilních služeb. Na říjnovém COMUNICATION WEDNESDAY se proto podíváme na cílenou mobilní reklamu, na nové reklamní formáty, služby placené z reklamy, vývoj služeb nebo i legislativní aspekty. Mezi vystupujícími přivítáme poskytovatele služeb, operátory i zástupce klientů.

 • Jan Šedivý vedoucí fakulty ČVUT CIIRC
  <

  "Byl jsem pozván jako přednášející na konferenci Umělá inteligence 2020 a ačkoliv se v důsledku koronavirových opatření musela konat online, vše proběhlo naprosto hladce bez jakýchkoliv problémů a zádrhelů. Bylo zajímavé vyzkoušet si jiný formát, než na jaký jsme byli doposud zvyklí."

  >
 • Tomáš Búřil obchodní ředitel Seznam.cz
  <

  "Konference TUESDAY jsou skvělou platformou pro setkávání s lidmi z oboru, kde si vyměňujeme názory a myšlenky a diskutujeme o našem průmyslu v širších souvislostech. A zároveň je to pro mě dobrá možnost, jak jako speaker prezentovat své osobní vize i vize společnosti, pro kterou pracuji."

  >
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Martin Vrána Commercial Director ZOOT, CEO Business Elements & Netvision Agency
  <

  "Konference Czech Internet Forum a Content First patří k eventům, které považuji za ty nejpřínosnější na poli digitálního marketingu, mediálního obchodu a e-commerce. Bylo mi potěšením se zde zúčastnit jako přednášející i jako návštěvník a všem mohu doporučit jakožto přínos vědomostí pro svůj další business."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Karol Suchánek Cyber Security Advisor
  <

  "Ako speaker oceňujem prístup, akým TUESDAY organizuje svoje eventy. Vždy do detailu a zaujímavo vyskladané. Fajn ľudia a príjemné neformálne prostredie. Užil som si to a tá energia, čo sa tam niesla, zanechala vo mne fakt dobrý pocit."

  >
 • Jonáš Čumrík Speaker & Consultant
  <

  "Konference pro mě jako speakera není jenom o obsahu, ale i o té malé a neviditelné práci, kterou často návštěvníci přehlíží. Právě za celkový přístup bych chtěl nejen poděkovat, ale i pochválit!"

  >
 • Vojtěch Lambert Executive director LCG New Media
  <

  "Konference TUESDAY jsou jedny z nejlépe organizovaných akcí v ČR. Z pozice speakera je možné se potkat se zajímavými osobnostmi z marketingu a probrat s nimi různé pohledy na daná témata. Tým TUESDAY je velmi profesionální a vždy dokáže vyjít vstříc a nastavit skvělou spolupráci."

  >
 • Alice Brádková Marketing Director BrandCloud.pro
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy zárukou kvalitního obsahu s přidanou hodnotou bez komerčních přednáškových kudrlinek. S BrandCloud.pro jsme měli možnost být nejen řečníky, ale hlavně, a to již dlouhodobě, i partnery konferencí. Vždy to byla spolupráce na jedničku. Těším se, že v tomto tandemu pojedeme ještě dlouho."

  >
 • Petr Svoboda CEO Shopsys
  <

  "E-business Forum je největší česká e-commerce konference, kde se na pódiu střídají špičky online byznysu, aby se podělily o své know-how a recept na úspěch v konkurencí napěchovaném e-commerce prostředí. E-Business Fora se vždy rád zúčastňuji jako přednášející i jako host, protože je to skvělé místo pro navazování nových obchodních kontaktů a potkávání známých tváří."

  >
 • Jana Břeská Public Policy Manager Amazon
  <

  "Přestože poslední Mobile Internet Forum proběhlo kvůli epidemii v nestandardních podmínkách, akce byla profesionálně zajištěna a setkání s ostatními řečníky i publikem pro mě bylo obohacením."

  >
 • Martin Dudek ředitel CO a IO Relsie
  <

  "Konference Cyber Security přesně splnila důvod, proč jsem se jí zúčastnil. Jednalo se o souhrn novinek z různých oblastí á různých pohledů na stejné téma."

  >
 • Václav Stárek Computer scientist E15.cz
  <

  "Moc děkuji za organizaci a profesionální vedení online konference Cyber Security. Celkové téma bylo vhodně vybrané vzhledem k aktuálnosti a důsledkům cybercrime."

  >
 • Filip Horký Head of News Products LivesportNews.eu
  <

  "Navštívil jsem víc než 10 eventů pořádaných TUESDAY a musím ocenit vždy velmi pečlivou organizaci, vhodnou kombinaci všech řečníků i komunikaci před a po samotné události."

  >
 • Štěpán Wolde ředitel Stanice O
  <

  "Každý si přeje spolupracovat se subjektem, který je profesionální, motivující a obohacující. Ale pozor, znamená to, že i na vás jsou kladena podobná očekávání. Tak si spolupráci s TUESDAY pěkně užijte!"

  >
 • Patricie Šedivá Group Communications Director ve společnosti Pale Fire Capital
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >
 • Svatava Dvořáčková Zátiší Group
  <

  "Byl to příjemně i přínosně strávený čas až do úplného konce."

  >
 • Tomáš Braverman CEO Heureka Group
  <

  "Setkávání s partnery a kamarády z e-shopového byznysu, poznávání nových zajímavých lidí z branže, podnětné diskuse a výměny názorů vedené v kuloárech o coffee breacích, to je jedna z věcí, na kterou se každoročně na E-Business Foru těším."

  >
 • Jan Vetyška Výkonný ředitel APEK
  <

  "E-Business Forum je pro mě nejdůležitější akcí roku, kde se potkávám s nejvýznamnějšími osobnostmi z e-commerce."

  >
 • Filip Podstavec CEO Marketing Miner
  <

  "Málokdy zažije přednášející takovou přípravu a komunikaci před akcí samotnou. Není se co divit, že TUESDAY pořádá jedny z nejlepších akcí. Jsem rád, že jsem se pár z nich mohl zúčastnit, ať už jako přednášející, tak jako účastník."

  >
 • Nikola Nguyenová Marketing Specialist OPTIMICS
  <

  "Děkuji za skvělou organizaci, vůbec mi online forma nevadila. Témata byla všechna moc zajímavá, konferenci jsem si užila."

  >
 • Filip Koubek Co-founder Motionlab
  <

  "Úroveň přednášek konference Content First patří ke špičce a rozhodně je to jeden ze zdrojů inspirace, jak obsahový marketing zlepšovat. Kvalitě neubral ani nucený přesun do online prostředí. Těším se na další ročníky, ať už jako speaker, nebo účastník."

  >
 • Roman Číhalík kreativní ředitel Scholz & Friends
  <

  "Když jsem dostal pozvánku přednášet na konferenci TUESDAY, měl jsem velkou radost. Být ve společnosti skvělých řečníků a profesionálů ve svých oborech byl pro mě velký závazek a čest. Rozmanitost témat a úroveň výstupů nabízí každému účastníkovi konference možnost pohledu na danou problematiku z více úhlů a tím se inspirovat a posouvat se ve svých názorech dál. A to je pro každého velmi důležité."

  >
 • Martin Haller Cybersecurity expert
  <

  "Novinkou konference Cyber Security 2020 byl přechod do on-linu. Organizátoři to zvládli skvěle! My, řečníci, jsme díky tomu měli možnost předat své rady, myšlenky a nápady většímu množství lidí. V této době je totiž důležité vzájemně si předávat informace a vzdělávat se. Dokážeme tak lépe bránit své firmy před útoky a jimi způsobenými ztrátami, které je mohou zlikvidovat a připravit tak lidi o práci. Těší mne proto, že TUESDAY přichází s takovýmito akcemi a pomáhá tak zlepšovat stav IT bezpečnosti."

  >
 • Jiří Jambor co-founder FUTURE SALES
  <

  "Online konference Czech Internet Forum byla skvělou příležitostí se seznámit s profesionály, kteří řeší digitalizaci a současné trendy napříč obory. V rámci řečníků bylo zajímavé se podívat pod pokličku a mít možnost reagovat na odborné dotazy účastníků s následnou možností rozvířit vlnu diskuzí."

  >
 • Vladimír Bartl Business Development Smartlook
  <

  "Mal som možnosť prednášať na konferencii Mobile Forum, ktorá bola špičkovo zorganizovaná a v príjemnom prostredí. Zaujímavé témy z oboru ale aj publikum z popredných spoločností. Budem moc rád ak sa mi podarí zúčastniť aj ďalších udalostí organizovaných TUESDAY."

  >
 • Michal Majnuš Director of Business Development Adexpres
  <

  "Po roce 2020 už i ti největší skeptikové potvrdí, jak obohacující je potkávat se s lidmi z oboru tváří v tvář. V tomto ohledu patří konference od TUESDAY k tomu nejlepšímu na českém trhu. Na některých jsem vystoupil v roli řečníka, na několika jsem byl v roli posluchače, ale pokaždé jsem si užil profesionální organizaci, provokativní přednášky a myšlenky, které mi vrtaly v hlavě ještě řadu týdnů poté, co v sále zhasla světla."

  >
 • Adam Ondráček Brand Developer KONTRA
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy profesionálně zorganizované a přinášejí kvalitní program a možnost výměny zkušeností profesionálů v oboru. Oceňuji, že i v době zákazu konání hromadných akcí se jim podařilo převést své know-how do online prostředí."

  >
 • Daniel Kafka CEO Fragile media
  <

  "V posledních letech mi přišlo, že se s nejrůznějšími konferencemi a eventy roztrhl pytel a kvalita speakerů i obsahu je hodně kolísavá. U akci TUESDAY jsem měl vždy jistotu kvalitně pojatých témat, dobrých speakerů i výborné organizace, a to jak účastník konference, tak i případně jako speaker."

  >
 • Dan Tržil Podcast Producer
  <

  "Akce TUESDAY jsou vždy skvělou příležitostí k networkingu a seznámení se s novými tématy v oboru.

  >
 • Andrea Pavelcová právnička eLegal advokátní kancelář
  <

  "Kvalita akcí od TUESDAY se potvrdila hlavně v době, kdy jsme museli přejít do online. Přednášela jsem již několikrát a pokaždé organizace všechno zvládla na jedničku. TUESDAY akce také bývají jedny z mála, kde vydržím od začátku až do konce díky nabitému obsahu a originálním řečníkům."

  >
 • Jan Mazal Marketing Manager Sense4code
  <

  "Konference TUESDAY znám jak z pozice návštěvníka, tak v posledních letech hlavně z pozice moderátora. Cením si bezproblémové spolupráce, uvolněné atmosféry a hlavně otevřené diskuze nad tématy a zajímavými řečníky."

  >
 • Jan Javornický Principál Elite Solutions
  <

  "Na akcích TUESDAY mne baví, že se na nich potkávám se spoustou báječných a inspirativních lidí. Třeba s vámi. Možná už na té příští."

  >
 • Michal Schindler Head of Content Creative Dock
  <

  "Sice jsem na žádné konferenci, přednášce nebo networkingovém setkání od TUESDAY ještě nikdy nebyl v úterý, ale jinak každá jejich akce předčí očekávání. Navíc vždycky vyberou skvělé publikum, které neusíná a na závěr dokonce i zatleská. Špičkovou organizaci ale předvedli i během covidových omezení při online konferenci WebTop100. Před kamerami na zeleném pozadí jsem si připadal nejmíň jako při natáčení Mužů v černém. Pořád jsem trochu čekal, že odněkud vyleze Will Smith a ustřelí mi hlavu. Která mi ale znova hned naroste, takovou k nim mám důvěru!"

  >
 • Jaroslav Řasa zakladatel ABRA Software
  <

  "Kvalita projektů se nejlépe projeví v krizových podmínkách. Pořadatelé konferencí TUESDAY během pandemie zvládli přechod do online přenosů na jedničku. Jednu z jejích virtuálních akcí jsem zažil v roli přednášejícího a po technické stránce jsem měl velmi dobré podmínky. Výsledek se přiblížil akcím naživo, které mívají vysoký standard."

  >
 • Petr Pilin jednatel iPodnik cloud
  <

  "Internet Info nám pomáhá v našich marketingových aktivitách již několik let a svými akcemi zpřístupňuje cloudové služby i těm zákazníkům, kteří by se o iPodniku jinak nedozvěděli. Děkujeme za dosavadní skvělou spolupráci."

  >
 • Filip Rožánek editor DigiZone.cz
  <

  "Spolupracovat s tak sehraným týmem je radost. Konference a semináře probíhají plynule, mají vysoké hodnocení od účastníků a je mi ctí se na nich podílet jako občasný moderátor. Řada akcí už má mnohaletou tradici, která jenom potvrzuje jejich kvalitu a renomé na trhu."

  >
 • Dalibor Chvátal šéfredaktor Měšec.cz
  <

  "Aktuální témata, odborníci za mikrofonem, specialisté v diskuzi a profesionálové v oboru mezi posluchači. To jsou finanční konference, kterým zaručuje puncovní značku kvality odborný finanční server Měšec.cz."

  >
 • Jan Tichý Chief Product Officer Taste
  <

  "Konference TUESDAY Business Network jsou vždy profesionálně zorganizované, jak ty v konferenčních sálech, tak i ty, které probíhají online. Také po obsahové stránce se věnují relevantním tématům a nabídnou vždy přednášející, kteří patří ke špičkám svého oboru."

  >
 • David Koláček Manažer náboru Seznam.cz
  <

  "Nové trendy, zajímaví lidé, inspirativní přednášky. To jsou ve zkratce hlavní benefity konferencí TUESDAY Business Network. K tomu si přidejte výborné produkční zázemí a dobrý výsledek je zaručen."

  >
 • Soňa Porupková moderátorka CNN Prima News
  <

  "E-Business Forum je skvělou příležitostí, jak na jednom místě potkat špičky české e-commerce scény. Navíc každý ročník akce je skvěle zorganizovaný a těší mě, že jako moderátorka můžu vítat na podiu řečníky s inspirativními prezentacemi."

  >
 • Soňa Porupková moderátorka CNN Prima News
  <

  "Czech Internet Forum nabízí tradičně to nejlepší z online sféry pod jednou střechou. Oceňuji organizátory, že se jim daří do programu zařazovat širokou škálu témat, která upozorňují na aktuální trendy, ale nabízejí i vize do budoucna. Je radost být součástí akce, která nabízí prostor pro růst i společný networking."

  >
 • Tomáš Vala CEO SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ
  <

  "Výměna zkušeností s leadry českých e-shopů v rámci konference E-Business Forum mě vždy přinutí zamyslet se, zda na to či ono jsme také mysleli, a přináší tak nejednu inspiraci."

  >
 • Jakub Mach CEO ZoomSphere
  <

  "TUESDAY je zárukou kvalitní eventové exekuce od A-Z, volbou kvalitních témat počínaje, přes dobrý výběr speakerů, až po zajištění skvělého moderátora. Pro TUESDAY je typická skvělá příprava, dobrá organizace i follow up a komunikace po skončení eventu. Do spojení s TUESDAY dává smysl investovat čas, ať už jste účastník konference, speaker nebo sponzor."

  >
 • Petr Pouchlý Kapitán svobodné firmy & business navigátor Court of Moravia
  <

  "Tisíce slonů a pralinky v zlatém celofánu jsem sice nedostal, ale... Od první domluvy až po zpracování posledních výstupů jsem byl v příjemné a svižné péči milých evenťaček, takže jsem se mohl soustředit na svou práci s prezentací a neřešit byrokracii a organizaci. Díky za skvělý servis. Protože k čemu by mi safra byl slon, že ano."

  >
Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Křišťálová Lupa 2021: Osobností roku je Ondřej Vlček,…

Jak tvořit optimalizovaná videa pro YouTube? Nejen to…

Czech Internet Forum v obraze

Rozhodněte o vítězích v anketě Křišťálová Lupa 2021– Cena…

IT školení s odborníky z praxe jsou v plném proudu