Menu Zavřít

Czech Internet Forum

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

5.  listopadu 
za 9 měsíců

Czech Internet Forum 2024

Na dalším ročníku konference Czech Internet Forum představíme novinky a trendy ze světa médií a digitálního marketingu, nové mediální projekty, inovativní technologie, čerstvá data z trhu i změny v legislativě.

4 950 Kč Super Early Birds bez DPH
Vstupenky

Archiv akcí Czech Internet Forum

2.  listopadu  2023

Czech Internet Forum 2023

Další už 18. ročník konference Czech Internet Forum se zaměří na novinky v digitálním marketingu a médiích, inovativní projekty a technologie, sociální sítě, práci s daty, legislativu i zajímavé case studies.

1.  listopadu  2022

Czech Internet Forum 2022

Další už 17. ročník konference se zaměří na novinky v digitálním marketingu a médiích, inovativní internetové projekty, sociální sítě, práci s daty, legislativu i zajímavé case studies.

12.  října  2021

Czech Internet Forum 2021

Další ročník konference se zaměří na autorské právo a obsah na internetu. Podíváme se na možnosti distribuce, monetizace, měření, práci s daty a další aktuální témata.

5.  listopadu  2020

ONLINE: Czech Internet Forum 2020

Další ročník největší konference věnované českému internetu představí zajímavé projekty, inovativní služby, efektivní nástroje i způsoby měření, které pomohou při rozjezdu podnikání, práci s daty či s vyhodnocováním kampaní. Načerpejte co nejvíce poznatků a seznamte se s novými trendy.

15.  října  2019

Czech Internet Forum 2019

Tradiční a stále jedinečné setkání zásadních osobností českého internetového byznysu, marketérů a všech, kteří chtějí obstát v náročném, neustále se měnícím online světě.

16.  října  2018

Czech Internet Forum 2018

Tradiční a stále jedinečné setkání zásadních osobností českého internetového byznysu, zástupců mediálních domů a mediálních agentur, marketérů a všech, pro které slovo „online“ znamená novou příležitost a inspiraci.

19.  října  2017

Czech Internet Forum 2017

Díváme se do budoucnosti
 

Na mediálním trhu se dějí velké věci. Vznikají ambiciózní projekty, mění se byznys modely, objevují nové přístupy, zkoušejí inovativní technologie. Která z cest bude ta pravá?

12.  října  2016

Czech Internet Forum 2016

Opět pro vás chystáme výběr toho nejzajímavějšího z českého online světa. Marketing, inovace, média a technologie. 3 přednáškové sály, 500 účastníků, osobnosti z domova i zahraničí.

21.  října  2015

Czech Internet Forum 2015

Czech Internet Foru je 10 let. Chystáme opět přehlídku toho nejzajímavějšího z českého online světa. 3 přednáškové sály, 400 účastníků, osobnosti z domova i zahraničí.

23.  října  2014

Czech Internet Forum 2014

Již 9. ročník klíčové celodenní konference českého internetu vás opět provede nejdůležitějšími trendy, zkušenostmi a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa. Veletrh digitální inspirace přinese nabitý program ve 4 přednáškových sálech, skvělou atmosféru pro 400 účastníků, osobnosti domácí i zahraniční, inspirace, nové inovativní projekty, podnikatelské zkušenosti. S námi si určitě vyberete a přiložíte prst na rychlý tep dnešní digitální doby!

23.  října  2013

Czech Internet Forum 2013

Již 8. ročník klíčové celodenní konference českého internetu vás opět provede nejdůležitějšími trendy, zkušenostmi a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa.

6.  listopadu  2012

Czech Internet FORUM 2012

7. ročník konference Czech Internet FORUM byl zaměřen na bilanci nejzajímavějších událostí posledního roku z oblasti médií, marketingu a internetového byznysu. Konference byla určena především pro ty, kteří se na internetu cítí jako ryba ve vodě, ale potřebují stále nové kontakty, čerstvé informace, originální podněty a inspiraci.

10.  listopadu  2011

Czech Internet Forum 2011

Již 6. ročník významné celodenní konference opět zdokumentuje aktuální trendy českého Internetu. Novinky, analýzy, rozhovory, workshopy a mezi návštěvníky většina známých osobností českého online a mediálního byznysu.

11.  listopadu  2010

Czech Internet Forum 2010

Czech Internet Forum 2010 je jediná konferenční akce, která český Internet pojímá jako propojený celek, a zároveň z něj vybírá to nejzajímavější. Osou programu byly přednášky předních odborníků na internetový byznys, média a telekomunikace, diskusní panely, rozhovory, workshopy a networking.

12.  listopadu  2009

Czech Internet Forum 2009

Odborná konference Czech Internet Forum 2009 mapuje aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Své názory přednesou odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce

První strana
Předchozí strana
1 2