Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka
12. října 
za 9 měsíců

Czech Internet Forum 2021

Další ročník největší konference věnované českému internetu se zaměří na autorské právo a vše kolem obsahu na internetu. Podíváme se na možnosti distribuce, monetizace, měření a práci s daty. Načerpejte co nejvíce poznatků a seznamte se s novými trendy v obsahu, online reklamě i na sociálních sítích.

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 5 950 Kčbez DPH
  • Vaše cena 4 950 Kč bez DPH

Archiv akcí Czech Internet Forum

5. listopadu 2020

ONLINE: Czech Internet Forum 2020

Další ročník největší konference věnované českému internetu představí zajímavé projekty, inovativní služby, efektivní nástroje i způsoby měření, které pomohou při rozjezdu podnikání, práci s daty či s vyhodnocováním kampaní. Načerpejte co nejvíce poznatků a seznamte se s novými trendy.

Více informací
15. října 2019

Czech Internet Forum 2019

Tradiční a stále jedinečné setkání zásadních osobností českého internetového byznysu, marketérů a všech, kteří chtějí obstát v náročném, neustále se měnícím online světě.

Více informací
16. října 2018

Czech Internet Forum 2018

Tradiční a stále jedinečné setkání zásadních osobností českého internetového byznysu, zástupců mediálních domů a mediálních agentur, marketérů a všech, pro které slovo „online“ znamená novou příležitost a inspiraci.

Více informací
19. října 2017

Czech Internet Forum 2017

Díváme se do budoucnosti
 

Na mediálním trhu se dějí velké věci. Vznikají ambiciózní projekty, mění se byznys modely, objevují nové přístupy, zkoušejí inovativní technologie. Která z cest bude ta pravá?

Více informací
12. října 2016

Czech Internet Forum 2016

Opět pro vás chystáme výběr toho nejzajímavějšího z českého online světa. Marketing, inovace, média a technologie. 3 přednáškové sály, 500 účastníků, osobnosti z domova i zahraničí.

Více informací
21. října 2015

Czech Internet Forum 2015

Czech Internet Foru je 10 let. Chystáme opět přehlídku toho nejzajímavějšího z českého online světa. 3 přednáškové sály, 400 účastníků, osobnosti z domova i zahraničí.

Více informací
23. října 2014

Czech Internet Forum 2014

Již 9. ročník klíčové celodenní konference českého internetu vás opět provede nejdůležitějšími trendy, zkušenostmi a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa. Veletrh digitální inspirace přinese nabitý program ve 4 přednáškových sálech, skvělou atmosféru pro 400 účastníků, osobnosti domácí i zahraniční, inspirace, nové inovativní projekty, podnikatelské zkušenosti. S námi si určitě vyberete a přiložíte prst na rychlý tep dnešní digitální doby!

Více informací
23. října 2013

Czech Internet Forum 2013

Již 8. ročník klíčové celodenní konference českého internetu vás opět provede nejdůležitějšími trendy, zkušenostmi a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa.

Více informací
6. listopadu 2012

Czech Internet FORUM 2012

7. ročník konference Czech Internet FORUM byl zaměřen na bilanci nejzajímavějších událostí posledního roku z oblasti médií, marketingu a internetového byznysu. Konference byla určena především pro ty, kteří se na internetu cítí jako ryba ve vodě, ale potřebují stále nové kontakty, čerstvé informace, originální podněty a inspiraci.

Více informací
10. listopadu 2011

Czech Internet Forum 2011

Již 6. ročník významné celodenní konference opět zdokumentuje aktuální trendy českého Internetu. Novinky, analýzy, rozhovory, workshopy a mezi návštěvníky většina známých osobností českého online a mediálního byznysu.

Více informací
11. listopadu 2010

Czech Internet Forum 2010

Czech Internet Forum 2010 je jediná konferenční akce, která český Internet pojímá jako propojený celek, a zároveň z něj vybírá to nejzajímavější. Osou programu byly přednášky předních odborníků na internetový byznys, média a telekomunikace, diskusní panely, rozhovory, workshopy a networking.

Více informací
12. listopadu 2009

Czech Internet Forum 2009

Odborná konference Czech Internet Forum 2009 mapuje aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Své názory přednesou odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce

Více informací
20. listopadu 2008

Czech Internet Forum 2008

Společně s anketou byla opět uspořádána odborná konference Czech Internet Forum 2008, mapující aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Své názory zde přednesli odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce a telekomunikací. Anketa i odborná konference tak navázali na své velmi úspěšné předchozí ročníky (2006 a 2007).

Více informací
22. listopadu 2007

Czech Internet Forum 2007

Odborná konference Czech Internet Forum 2007 je celodenní akcí, jejímž cílem je reflexe aktuálního stavu a vývoje internetového prostředí v České republice. Konferenci pořádá zpravodajský server o českém Internetu a telekomunikacích Lupa.cz.

Více informací
23. listopadu 2006

Czech Internet Forum 2006

Odborná konference Czech Internet Forum 2006 je celodenní akce, jejímž cílem je reflexe aktuálního stavu a vývoje internetového prostředí v České republice. Konference je určena pro odbornou veřejnost, která se pohybuje v prostředí českého Internetu a zajímá se o trendy v této oblasti. Přednášejícími a členy panelových diskusí budou přední odborníci z oblasti telekomunikací a Internetu. Konferenci pořádá zpravodajský server o českém Internetu Lupa.cz společně s anketou Křišťálová Lupa 2006

Více informací