Menu

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

8.  října  2008

NetClub s Liborem Malým

H ostem již osmého setkání byl Libor Malý, majitel a ředitel LMC, provozovatel on-line trhů prace.cz, jobs.cz a topjobs.sk.

7.  října  2008

Jak zvládnout rychlý růst firmy

Řídíte firmu, která roste každým rokem v desítkách nebo i stovkách procent? A jak to zvládáte? Český technologický trh je bohatý na firmy, které každoročně zdvojnásobují obrat nebo počet lidí. Co takový růst obnáší? Na co se musí firmy připravit a co řeší každodenně za pochodu? Na říjnovém BUSINESS TUESDAY se společně s právníky, konzultanty i řediteli takových firem podíváme, co rychlý růst firmy obnáší a co je potřeba hlídat, pokud dlouhodobě uvažujete o prodeji firmy nebo fúzi. Partnerem setkání je advokátní kancelář Havel & Holásek.

7.  října  2008

Selling Up Selling Out - M&A workshop

Is it time to harvest the wealth you've created from years spent building your software or IT company? It may well be. While no one can ignore current financial sector woes, most technology stocks are at or above where they were a year ago, and 2007 was a record year for both M&A deal volume and transaction value. Is now the right time to sell your company? For many entrepreneurs, selling their company will be the most important transaction of their lives . . . one that must be done right.  This in-depth one-day seminar will address everything you need to know to prepare, value, structure and negotiate a sale or recapitalization with a global partner, and how to steer clear through the due diligence minefield to get to close.

»  Watch Corum Overview Video here

„EXPERIENCE MAKES THE DIFFERENCE“

This four-hour session will provide you with a concise overview of the current M&A markets for software companies. Specifically tailored to meet the needs of software executives, whether you are a buyer, seller, or simply interested in how to build value in your business, this will also be a great opportunity to network with your peers.

This workshop is for CEOs, owners and business development executives who are interested in a sale, merger, divestiture, or strategic partnership. Additionally, the workshop will prove invaluable for those interested in an investment or acquisition of a software company or technology. This is not a general overview. It's a real-world education from those who have been there, executives who have built and sold their own firms, or completed a significant divestiture or merger.
 
The SUSO workshop is held in English. 40 participants only. As a bonus, you will receive Corum’s latest software and IT M&A Briefing, a 100+ page report covering six major software markets. SUSO is organized all over the world, during Fall 2007 in Prague, Helsinki, Boston, Munich and other places.
 
We’ll Cover: 

 •  Latest valuation trends
 •  Impact of credit crunch on M&A activity
 •  What buyers are looking for in deals
 •  How to maximize value as a seller
 •  Which software sectors are hot and which are not
 •  Analysis of recent transactions
 •  Proper preparation to assure a successful transaction
 •  Valuation methods and structure options for software companies
 •  Navigating the M&A process to a successful close…and more


PAST ATTENDEE COMMENTS

„Very valuable information for any software executive considering M&A.  Well organized and well presented.“

„Thank you.  I learned a lot about how much I did not know.  As a result, I will be better prepared for this process.“

About Corum:

As the leading seller of privately held software & IT firms worldwide, Corum has generated over $6 billion in wealth for its clients. Corum also provides a year-end M&A update with detailed valuation metrics on six markets and 28 market sub-sectors.
 

Corum Group Ltd. is the global leader in merger and acquisition services, specializing in serving software and information technology companies worldwide. With 14 offices globally, Corum has completed over US $6 billion in transactions in 15 countries in its over 20-year history, and publishes the industry’s most widely distributed M&A research. Corum’s principals are highly experienced former tech CEOs, who are supported by the industry’s leading researchers, writers and valuators. The company has spent more than US $20 million to build the world’s largest buyer database to help ensure unparalleled success in client engagements. For additional information, visit www.corumgroup.com. Started in 1985, Corum is today the premier provider of M&A services to software and information technology companies worldwide.

23.  září  2008

Mobile Internet Forum 2008

Odborné setkání Mobile Internet Forum 2008 je prvním ročníkem konference serveru o českém Internetu Lupa.cz. Jejím hlavním cílem je snaha zmonitorovat aktuální vývoj v oblasti mobilního obsahu.

17.  září  2008

NetClub s Janem Václavem Čepem

Hostem prvního setkání po letních prázdninách byl Jan Václav Čep, většinový vlastník mediální skupiny Dignity.

10.  září  2008

Mobilní internet - Jak pro něj dělat aplikace?

Mobilní internet zažívá s příchodem iPhonu a dalších nových přístrojů velké změny. Na zářijovém setkání COMMUNICATION WEDNESDAY se podíváme na mnohé novinky i základy internetu v mobilních přístrojích: Jak jej uživatelé používají a co pro ně představuje bariéry, jak dělat uživatelsky přívětivé aplikace a obsah, o přizpůsobování internetových aplikací mobilům a jak na mobilní komunity a sociální sítě.

2.  září  2008

(Ne)Bezpečný internet

Zářijové BUSINESS TUESDAY pojmeme netradičně jako case study o (ne)bezpečném internetu. Podíváme se, jak by měla reagovat firma, pokud je na její služby podniknut internetový útok – například v podobě nedávného phishingu na finanční instituce. Jak se má dotčená firma na takový útok připravit a jak reagovat v průběhu? Jak by měla informovat odborníky, zákazníky, zaměstnance, ..? Na setkání pozveme speakery z různých oborů – od technologií po public relations.

Partnerem setkání je IBM Česká republika.

15.  srpna  2008

Ukaž co umíš ... o marketingu "malých" firem

BOOTCAMP pro podnikatele je interaktivní trénink/workshop/se­minář, který přivádí dohromady 50 úspěšných i začínajících podnikatelů a 15 koučů. Letní BOOTCAMP bude o marketingu, brandu a odlišení od konkurence – zkrátka každého účastníka vyzveme „ukaž, co umíš“… Během 2 dnů (a neformálního předvečera) se společně s účastníky podíváme, jak na marketing „malých“ firem (malých a středních firem, které soupeří s velkým počtem konkurentů nebo s nesrovnatelně většími firmami), budování brandu, corporate identity, jak se dělá web (nejen jak ho znáte), produktový marketing i netradiční formy marketingu. A možná se i dozvíte, jak se jezdí na tygru.

V předvečer BOOTCAMPu (čtvrtek) se můžete zúčastnit neformálního networkingového večera s ostatními účastníky i některými kouči.

Místo

Equitana Hotel Resort v Martinicích se nachází 20 km jižně od Příbrami. Popis cesty najdete na stránkách Equitany, nebo zkuste Mapy.cz či Google Maps. Příznivci GPS mohou hledat: 49°32´28.99´´N, 13°57´27.74´´E.

19.  června  2008

Inovativnost, prostředí a spolupráce univerzit a průmyslu v Česku

Existence podpůrného prostředí pro inovace stejně jako spolupráce mezi firmami a akademickými pracovišti nejsou v České republice na takové úrovni jako v jiných (inovativních) zemích. Během červnového setkání Innovation Thursday chceme společně s účastníky identifikovat překážky pro efektivnější vznik inovací a jejich přenos do praxe a hledat způsoby, jak je překonat. Budeme mluvit o nízké podnikavosti studentů i akademiků, tuhosti univerzit, spin-offech a zahraničních zkušenostech.

SETKÁNÍ NENÍ TLUMOČENO.

18.  června  2008

NetClub s Tomášem Baldýnským

Hostem posledního předprázdninového setkání byl Tomáš Baldýnský, český filmový publicista, novinář a herec.

11.  června  2008

Loterie, hry a marketingové soutěže v komunikacích: Co přinese nový herní zákon?

 V loňském roce jsme se dvakrát sešli a diskutovali o dalším vývoji v loteriích, hrách a marketingových soutěžích a businessu komunikačních a technologických firem. Nyní tyto rozhovory již dostávají konkrétní podobu, kdy do poloviny července probíhá veřejná diskuse k tzv. hernímu zákonu (www.hernizakon­.cz), ze které vyplynou variantní řešení pro zpracování zákona Ministerstvem financí. Na červnovém COMMUNICATION WEDNESDAY shrneme dosavadní vývoj, podíváme se na zákony v dalších zemích a zejména budeme diskutovat, jak by měl zákon vypadat a co přinese do businessu.

Setkání je pouze v českém jazyce.

!!!!POZOR, ZMĚNA V ZAČÁTKU PROGRAMU AKCE, PROGRAM ZAČÍNÁ VÝJIMEČNĚ OD 16:00!!!

3.  června  2008

Jak se daří startupům v České republice

Červnové Business Tuesday budeme věnovat začínajícím firmám – startupům. Mladým společnostem s neotřelými nápady, kterým jejich zakladatelé věří natolik, že je často financují z rodinných rozpočtů, a které mají nejistou budoucnost. Čím si jejich zakladatelé musí v českých podmínkách projít? A jaké jsou zkušenosti s jejich řízením, kde je hranice mezi úspěchem a neúspěchem? Partnerem setkání je Vodafone Czech Republic.
 Vodafone 

29.  května  2008

Financování inovací soukromým kapitálem

Jak překonat „propast“ inovací – financování inovativních firem? Přijďte si promluvit a vyměnit zkušenosti s Eduardem Míkou (zakladatel APP Group), Gabrielem Berdárem (nyní business angel), Silke Horák (business angel, Německo/ČR) nebo se zahraničními hosty Vlastou Pokladníkovou (Sequoia Capital) a Rameshem Haridasem (business angel, USA), dozvíte se také o nových podpůrných aktivitách Microsoft inovačního centra nebo Technologického inovačního centra ČKD Praha.

REGISTRACE NA SETKÁNÍ ZDE

28.  května  2008

NetClub se Zdeňkem Šámalem

Hostem pátého setkání byl Zdeněk Šámal, šéfredaktor internetového zpravodajství televize Nova.

 • Jan Šedivý vedoucí fakulty ČVUT CIIRC
  <

  "Byl jsem pozván jako přednášející na konferenci Umělá inteligence 2020 a ačkoliv se v důsledku koronavirových opatření musela konat online, vše proběhlo naprosto hladce bez jakýchkoliv problémů a zádrhelů. Bylo zajímavé vyzkoušet si jiný formát, než na jaký jsme byli doposud zvyklí."

  >
 • Tomáš Búřil obchodní ředitel Seznam.cz
  <

  "Konference TUESDAY jsou skvělou platformou pro setkávání s lidmi z oboru, kde si vyměňujeme názory a myšlenky a diskutujeme o našem průmyslu v širších souvislostech. A zároveň je to pro mě dobrá možnost, jak jako speaker prezentovat své osobní vize i vize společnosti, pro kterou pracuji."

  >
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Martin Vrána Commercial Director ZOOT, CEO Business Elements & Netvision Agency
  <

  "Konference Czech Internet Forum a Content First patří k eventům, které považuji za ty nejpřínosnější na poli digitálního marketingu, mediálního obchodu a e-commerce. Bylo mi potěšením se zde zúčastnit jako přednášející i jako návštěvník a všem mohu doporučit jakožto přínos vědomostí pro svůj další business."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Karol Suchánek Cyber Security Advisor
  <

  "Ako speaker oceňujem prístup, akým TUESDAY organizuje svoje eventy. Vždy do detailu a zaujímavo vyskladané. Fajn ľudia a príjemné neformálne prostredie. Užil som si to a tá energia, čo sa tam niesla, zanechala vo mne fakt dobrý pocit."

  >
 • Jonáš Čumrík Speaker & Consultant
  <

  "Konference pro mě jako speakera není jenom o obsahu, ale i o té malé a neviditelné práci, kterou často návštěvníci přehlíží. Právě za celkový přístup bych chtěl nejen poděkovat, ale i pochválit!"

  >
 • Vojtěch Lambert Executive director LCG New Media
  <

  "Konference TUESDAY jsou jedny z nejlépe organizovaných akcí v ČR. Z pozice speakera je možné se potkat se zajímavými osobnostmi z marketingu a probrat s nimi různé pohledy na daná témata. Tým TUESDAY je velmi profesionální a vždy dokáže vyjít vstříc a nastavit skvělou spolupráci."

  >
 • Alice Brádková Marketing Director BrandCloud.pro
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy zárukou kvalitního obsahu s přidanou hodnotou bez komerčních přednáškových kudrlinek. S BrandCloud.pro jsme měli možnost být nejen řečníky, ale hlavně, a to již dlouhodobě, i partnery konferencí. Vždy to byla spolupráce na jedničku. Těším se, že v tomto tandemu pojedeme ještě dlouho."

  >
 • Petr Svoboda CEO Shopsys
  <

  "E-business Forum je největší česká e-commerce konference, kde se na pódiu střídají špičky online byznysu, aby se podělily o své know-how a recept na úspěch v konkurencí napěchovaném e-commerce prostředí. E-Business Fora se vždy rád zúčastňuji jako přednášející i jako host, protože je to skvělé místo pro navazování nových obchodních kontaktů a potkávání známých tváří."

  >
 • Jana Břeská Public Policy Manager Amazon
  <

  "Přestože poslední Mobile Internet Forum proběhlo kvůli epidemii v nestandardních podmínkách, akce byla profesionálně zajištěna a setkání s ostatními řečníky i publikem pro mě bylo obohacením."

  >
 • Martin Dudek ředitel CO a IO Relsie
  <

  "Konference Cyber Security přesně splnila důvod, proč jsem se jí zúčastnil. Jednalo se o souhrn novinek z různých oblastí á různých pohledů na stejné téma."

  >
 • Václav Stárek Computer scientist E15.cz
  <

  "Moc děkuji za organizaci a profesionální vedení online konference Cyber Security. Celkové téma bylo vhodně vybrané vzhledem k aktuálnosti a důsledkům cybercrime."

  >
 • Filip Horký Head of News Products LivesportNews.eu
  <

  "Navštívil jsem víc než 10 eventů pořádaných TUESDAY a musím ocenit vždy velmi pečlivou organizaci, vhodnou kombinaci všech řečníků i komunikaci před a po samotné události."

  >
 • Štěpán Wolde ředitel Stanice O
  <

  "Každý si přeje spolupracovat se subjektem, který je profesionální, motivující a obohacující. Ale pozor, znamená to, že i na vás jsou kladena podobná očekávání. Tak si spolupráci s TUESDAY pěkně užijte!"

  >
 • Patricie Šedivá Group Communications Director ve společnosti Pale Fire Capital
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >
 • Svatava Dvořáčková Zátiší Group
  <

  "Byl to příjemně i přínosně strávený čas až do úplného konce."

  >
 • Tomáš Braverman CEO Heureka Group
  <

  "Setkávání s partnery a kamarády z e-shopového byznysu, poznávání nových zajímavých lidí z branže, podnětné diskuse a výměny názorů vedené v kuloárech o coffee breacích, to je jedna z věcí, na kterou se každoročně na E-Business Foru těším."

  >
 • Jan Vetyška Výkonný ředitel APEK
  <

  "E-Business Forum je pro mě nejdůležitější akcí roku, kde se potkávám s nejvýznamnějšími osobnostmi z e-commerce."

  >
 • Filip Podstavec CEO Marketing Miner
  <

  "Málokdy zažije přednášející takovou přípravu a komunikaci před akcí samotnou. Není se co divit, že TUESDAY pořádá jedny z nejlepších akcí. Jsem rád, že jsem se pár z nich mohl zúčastnit, ať už jako přednášející, tak jako účastník."

  >
 • Nikola Nguyenová Marketing Specialist OPTIMICS
  <

  "Děkuji za skvělou organizaci, vůbec mi online forma nevadila. Témata byla všechna moc zajímavá, konferenci jsem si užila."

  >
 • Filip Koubek Co-founder Motionlab
  <

  "Úroveň přednášek konference Content First patří ke špičce a rozhodně je to jeden ze zdrojů inspirace, jak obsahový marketing zlepšovat. Kvalitě neubral ani nucený přesun do online prostředí. Těším se na další ročníky, ať už jako speaker, nebo účastník."

  >
 • Roman Číhalík kreativní ředitel Scholz & Friends
  <

  "Když jsem dostal pozvánku přednášet na konferenci TUESDAY, měl jsem velkou radost. Být ve společnosti skvělých řečníků a profesionálů ve svých oborech byl pro mě velký závazek a čest. Rozmanitost témat a úroveň výstupů nabízí každému účastníkovi konference možnost pohledu na danou problematiku z více úhlů a tím se inspirovat a posouvat se ve svých názorech dál. A to je pro každého velmi důležité."

  >
 • Martin Haller Cybersecurity expert
  <

  "Novinkou konference Cyber Security 2020 byl přechod do on-linu. Organizátoři to zvládli skvěle! My, řečníci, jsme díky tomu měli možnost předat své rady, myšlenky a nápady většímu množství lidí. V této době je totiž důležité vzájemně si předávat informace a vzdělávat se. Dokážeme tak lépe bránit své firmy před útoky a jimi způsobenými ztrátami, které je mohou zlikvidovat a připravit tak lidi o práci. Těší mne proto, že TUESDAY přichází s takovýmito akcemi a pomáhá tak zlepšovat stav IT bezpečnosti."

  >
 • Jiří Jambor co-founder FUTURE SALES
  <

  "Online konference Czech Internet Forum byla skvělou příležitostí se seznámit s profesionály, kteří řeší digitalizaci a současné trendy napříč obory. V rámci řečníků bylo zajímavé se podívat pod pokličku a mít možnost reagovat na odborné dotazy účastníků s následnou možností rozvířit vlnu diskuzí."

  >
 • Vladimír Bartl Business Development Smartlook
  <

  "Mal som možnosť prednášať na konferencii Mobile Forum, ktorá bola špičkovo zorganizovaná a v príjemnom prostredí. Zaujímavé témy z oboru ale aj publikum z popredných spoločností. Budem moc rád ak sa mi podarí zúčastniť aj ďalších udalostí organizovaných TUESDAY."

  >
 • Michal Majnuš Director of Business Development Adexpres
  <

  "Po roce 2020 už i ti největší skeptikové potvrdí, jak obohacující je potkávat se s lidmi z oboru tváří v tvář. V tomto ohledu patří konference od TUESDAY k tomu nejlepšímu na českém trhu. Na některých jsem vystoupil v roli řečníka, na několika jsem byl v roli posluchače, ale pokaždé jsem si užil profesionální organizaci, provokativní přednášky a myšlenky, které mi vrtaly v hlavě ještě řadu týdnů poté, co v sále zhasla světla."

  >
 • Adam Ondráček Brand Developer KONTRA
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy profesionálně zorganizované a přinášejí kvalitní program a možnost výměny zkušeností profesionálů v oboru. Oceňuji, že i v době zákazu konání hromadných akcí se jim podařilo převést své know-how do online prostředí."

  >
 • Daniel Kafka CEO Fragile media
  <

  "V posledních letech mi přišlo, že se s nejrůznějšími konferencemi a eventy roztrhl pytel a kvalita speakerů i obsahu je hodně kolísavá. U akci TUESDAY jsem měl vždy jistotu kvalitně pojatých témat, dobrých speakerů i výborné organizace, a to jak účastník konference, tak i případně jako speaker."

  >
 • Dan Tržil Podcast Producer
  <

  "Akce TUESDAY jsou vždy skvělou příležitostí k networkingu a seznámení se s novými tématy v oboru.

  >
 • Andrea Pavelcová právnička eLegal advokátní kancelář
  <

  "Kvalita akcí od TUESDAY se potvrdila hlavně v době, kdy jsme museli přejít do online. Přednášela jsem již několikrát a pokaždé organizace všechno zvládla na jedničku. TUESDAY akce také bývají jedny z mála, kde vydržím od začátku až do konce díky nabitému obsahu a originálním řečníkům."

  >
 • Jan Mazal Marketing Manager Sense4code
  <

  "Konference TUESDAY znám jak z pozice návštěvníka, tak v posledních letech hlavně z pozice moderátora. Cením si bezproblémové spolupráce, uvolněné atmosféry a hlavně otevřené diskuze nad tématy a zajímavými řečníky."

  >
 • Jan Javornický Principál Elite Solutions
  <

  "Na akcích TUESDAY mne baví, že se na nich potkávám se spoustou báječných a inspirativních lidí. Třeba s vámi. Možná už na té příští."

  >
 • Michal Schindler Head of Content Creative Dock
  <

  "Sice jsem na žádné konferenci, přednášce nebo networkingovém setkání od TUESDAY ještě nikdy nebyl v úterý, ale jinak každá jejich akce předčí očekávání. Navíc vždycky vyberou skvělé publikum, které neusíná a na závěr dokonce i zatleská. Špičkovou organizaci ale předvedli i během covidových omezení při online konferenci WebTop100. Před kamerami na zeleném pozadí jsem si připadal nejmíň jako při natáčení Mužů v černém. Pořád jsem trochu čekal, že odněkud vyleze Will Smith a ustřelí mi hlavu. Která mi ale znova hned naroste, takovou k nim mám důvěru!"

  >
 • Jaroslav Řasa zakladatel ABRA Software
  <

  "Kvalita projektů se nejlépe projeví v krizových podmínkách. Pořadatelé konferencí TUESDAY během pandemie zvládli přechod do online přenosů na jedničku. Jednu z jejích virtuálních akcí jsem zažil v roli přednášejícího a po technické stránce jsem měl velmi dobré podmínky. Výsledek se přiblížil akcím naživo, které mívají vysoký standard."

  >
 • Petr Pilin jednatel iPodnik cloud
  <

  "Internet Info nám pomáhá v našich marketingových aktivitách již několik let a svými akcemi zpřístupňuje cloudové služby i těm zákazníkům, kteří by se o iPodniku jinak nedozvěděli. Děkujeme za dosavadní skvělou spolupráci."

  >
 • Filip Rožánek editor DigiZone.cz
  <

  "Spolupracovat s tak sehraným týmem je radost. Konference a semináře probíhají plynule, mají vysoké hodnocení od účastníků a je mi ctí se na nich podílet jako občasný moderátor. Řada akcí už má mnohaletou tradici, která jenom potvrzuje jejich kvalitu a renomé na trhu."

  >
 • Dalibor Chvátal šéfredaktor Měšec.cz
  <

  "Aktuální témata, odborníci za mikrofonem, specialisté v diskuzi a profesionálové v oboru mezi posluchači. To jsou finanční konference, kterým zaručuje puncovní značku kvality odborný finanční server Měšec.cz."

  >
 • Jan Tichý Chief Product Officer Taste
  <

  "Konference TUESDAY Business Network jsou vždy profesionálně zorganizované, jak ty v konferenčních sálech, tak i ty, které probíhají online. Také po obsahové stránce se věnují relevantním tématům a nabídnou vždy přednášející, kteří patří ke špičkám svého oboru."

  >
 • David Koláček Manažer náboru Seznam.cz
  <

  "Nové trendy, zajímaví lidé, inspirativní přednášky. To jsou ve zkratce hlavní benefity konferencí TUESDAY Business Network. K tomu si přidejte výborné produkční zázemí a dobrý výsledek je zaručen."

  >
 • Soňa Porupková moderátorka CNN Prima News
  <

  "E-Business Forum je skvělou příležitostí, jak na jednom místě potkat špičky české e-commerce scény. Navíc každý ročník akce je skvěle zorganizovaný a těší mě, že jako moderátorka můžu vítat na podiu řečníky s inspirativními prezentacemi."

  >
 • Soňa Porupková moderátorka CNN Prima News
  <

  "Czech Internet Forum nabízí tradičně to nejlepší z online sféry pod jednou střechou. Oceňuji organizátory, že se jim daří do programu zařazovat širokou škálu témat, která upozorňují na aktuální trendy, ale nabízejí i vize do budoucna. Je radost být součástí akce, která nabízí prostor pro růst i společný networking."

  >
 • Tomáš Vala CEO SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ
  <

  "Výměna zkušeností s leadry českých e-shopů v rámci konference E-Business Forum mě vždy přinutí zamyslet se, zda na to či ono jsme také mysleli, a přináší tak nejednu inspiraci."

  >
 • Jakub Mach CEO ZoomSphere
  <

  "TUESDAY je zárukou kvalitní eventové exekuce od A-Z, volbou kvalitních témat počínaje, přes dobrý výběr speakerů, až po zajištění skvělého moderátora. Pro TUESDAY je typická skvělá příprava, dobrá organizace i follow up a komunikace po skončení eventu. Do spojení s TUESDAY dává smysl investovat čas, ať už jste účastník konference, speaker nebo sponzor."

  >
 • Petr Pouchlý Kapitán svobodné firmy & business navigátor Court of Moravia
  <

  "Tisíce slonů a pralinky v zlatém celofánu jsem sice nedostal, ale... Od první domluvy až po zpracování posledních výstupů jsem byl v příjemné a svižné péči milých evenťaček, takže jsem se mohl soustředit na svou práci s prezentací a neřešit byrokracii a organizaci. Díky za skvělý servis. Protože k čemu by mi safra byl slon, že ano."

  >
Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Křišťálová Lupa 2021: Osobností roku je Ondřej Vlček,…

Jak tvořit optimalizovaná videa pro YouTube? Nejen to…

Czech Internet Forum v obraze

Rozhodněte o vítězích v anketě Křišťálová Lupa 2021– Cena…

IT školení s odborníky z praxe jsou v plném proudu