Menu

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

11.  června  2008

Loterie, hry a marketingové soutěže v komunikacích: Co přinese nový herní zákon?

 V loňském roce jsme se dvakrát sešli a diskutovali o dalším vývoji v loteriích, hrách a marketingových soutěžích a businessu komunikačních a technologických firem. Nyní tyto rozhovory již dostávají konkrétní podobu, kdy do poloviny července probíhá veřejná diskuse k tzv. hernímu zákonu (www.hernizakon­.cz), ze které vyplynou variantní řešení pro zpracování zákona Ministerstvem financí. Na červnovém COMMUNICATION WEDNESDAY shrneme dosavadní vývoj, podíváme se na zákony v dalších zemích a zejména budeme diskutovat, jak by měl zákon vypadat a co přinese do businessu.

Setkání je pouze v českém jazyce.

!!!!POZOR, ZMĚNA V ZAČÁTKU PROGRAMU AKCE, PROGRAM ZAČÍNÁ VÝJIMEČNĚ OD 16:00!!!

3.  června  2008

Jak se daří startupům v České republice

Červnové Business Tuesday budeme věnovat začínajícím firmám – startupům. Mladým společnostem s neotřelými nápady, kterým jejich zakladatelé věří natolik, že je často financují z rodinných rozpočtů, a které mají nejistou budoucnost. Čím si jejich zakladatelé musí v českých podmínkách projít? A jaké jsou zkušenosti s jejich řízením, kde je hranice mezi úspěchem a neúspěchem? Partnerem setkání je Vodafone Czech Republic.
 Vodafone 

29.  května  2008

Financování inovací soukromým kapitálem

Jak překonat „propast“ inovací – financování inovativních firem? Přijďte si promluvit a vyměnit zkušenosti s Eduardem Míkou (zakladatel APP Group), Gabrielem Berdárem (nyní business angel), Silke Horák (business angel, Německo/ČR) nebo se zahraničními hosty Vlastou Pokladníkovou (Sequoia Capital) a Rameshem Haridasem (business angel, USA), dozvíte se také o nových podpůrných aktivitách Microsoft inovačního centra nebo Technologického inovačního centra ČKD Praha.

REGISTRACE NA SETKÁNÍ ZDE

28.  května  2008

NetClub se Zdeňkem Šámalem

Hostem pátého setkání byl Zdeněk Šámal, šéfredaktor internetového zpravodajství televize Nova.

28.  května  2008

Project Management Day

Ve středu 28. května 2008 TUESDAY Business Network a solit project, ve spolupráci s Ernst & Young, uspořádá Project Management Day, celodenní konferenci o projektovém řízení zejména konzultačních a ICT projektů. Účastníky konference budou zejména projektoví manageři, ICT manageři, majitelé a ředitelé ICT nebo konzultantských společností a HR manageři. Program bude věnován projektovému managementu jako profesi, podíváme se na trh v České republice a vzdělávání (certifikace). Rovněž zazní přednášky o zkušenostech z globálních projektů a návazně evropských fondů a na přínos portfolio managementu a projektových kanceláří.


Na závěr konference slavnostně vyhlásíme vítěze soutěže Best Project Management.

22.  dubna  2008

NetClub s Danou Bérovou

V dubnu do červené sedačky usedla Dana Bérová.

16.  dubna  2008

Současné trendy v mobilních platbách

Mobilní platby předchází pověst velkého businessu, jejich rozšiřování je však pomalejší. Z plateb za obsah a několik dalších pokusů se až nyní rozšiřují i na dopravu či doktory, dodnes je téměř synonymem pro mobilní platbu Premium SMS. Co se nyní v mobilních platbách chystá, jaké jsou zkušenosti s jejich zaváděním a jaké novinky nás čekají? Na dalším setkání COMMUNICATION WEDNESDAY se podíváme na názory bank, karetních asociací, operátorů, dodavatelů platebních řešení i jejich zákazníků. Zaměříme se také na bariéry mobilních plateb a na mezery na trhu.

8.  dubna  2008

Elektronické bankovnictví 10 let poté

Elektronické bankovnictví v České republice začalo před 10 lety se spuštěním Expandia Banky. Trh (tehdy zejména lidé z IT branže) měl velká očekávání. Nyní – 10 let poté – se na setkání Business Tuesday podíváme, co se během 10 let událo, co se splnilo/nevyplnilo, jaká jsou současná očekávání, kam bankovní produkty budou nyní směřovat.
 mBank

Společně s partnerem setkání www.mbank.cz rádi uslyšíme i názory Vás, účastníků.

2.  dubna  2008

NetClub s Jiřím Hlavenkou

Hostem dalšího setkání NetClubu byl Jiří Hlavenka, významná osobnost na pomezí více oborů.

19.  března  2008

Internetový marketing: Jak na odvážné kampaně

V rámci veletrhu REKLAMA & POLYGRAF 2008 se podíváme na novinky, které hýbou internetovým marketingem. Také se ptáte, proč všichni mluví o komunitách, videu a virálním marketingu? Je to jen nový termín reklamštiny, nebo představují skutečně fungující kampaně? Na konkrétních ukázkách uvidíte, jak vypadají úspěšné i neúspěšné kampaně a jaké závěry si z nich můžete odnést. Členové TUESDAY Business Network získají se vstupem na akci také vstupenky na veletrh REKLAMA & POLYGRAF 2008.

Členové TUESDAY Business Network získají se vstupem na akci také vstupenky na veletrh REKLAMA & POLYGRAF 2008.

11.  března  2008

Business & Information FORUM 2008

Business & Information FORUM 2008 je čtvrtý ročník konference o strategickém řízení informačních a komunikačních technologií (ICT) jako součásti rozvoje firmy. Na konferenci se setkáte s řediteli a vedoucími pracovníky významných českých společností, top managementem dodavatelů technologií, zástupci uživatelů, řediteli IT oddělení a dalšími odborníky. V programu se zaměříme na eGovernment a očekávání českých firem, outsourcing a jeho dopad na české ICT a přechodu na jednotnou měnu Euro.
5.  března  2008

NetClub s Ondřejem Tomkem

Hostem druhého setkání v rámci projektu NetClub byl Ondřej Tomek.
26.  února  2008

TUESDAY Breakfast With … Jane Gilson


Jane Gilson byla jmenována generální ředitelkou společnosti Microsoft v říjnu 2007
Od března 2007 zastávala ve společnosti Microsoft Česká republikapozici obchodní 
a marketingové ředitelky. V červenci 2007 převzala řízení společnosti a přijala pozici 
výkonné generální ředitelky. Přijďte diskutovat s Jane Gilson, co ji přivedlo do České republiky, 
jak probíhal výběr nového generálního ředitele, jak se cítí v této pozici, co ji zaujalo na českém trhu,
 jaké nápady ji inspirují i na partnerství s čes­kými firmami.

Setkání proběhne v anglickém jazyce.

Jane Gilson
Generální ředitelka společnosti Microsoft, Česká republika

Před příchodem do pražské pobočky vedla Jane Gilson divizi Windows Embedded 
v redmondském ústředí společnosti a byla zodpovědná za produktový management, 
marketing, vytváření aliancí s obchodními partnery a zvyšování povědomí uživatelů 
o přínosech Windows pro jednoúčelová zařízení. Na trh úspěšně uvedla několik produktů, 
jako například Windows Embedded Point of Service, Windows XP Embedded 
a Windows Embedded CE.Před svým nástupem do Microsoftu pra­covala Jane Gilson 
na vedoucích marketingových pozicích ve společnostech Active Voice, Acadio Corporation, 
Talisma Corporation, iCat Corporation a KPMG Peat Marwick.Jane Gilson vystudovala bakalářský 
program na University of Wisconsin a na Northwestern University získala titul Master of Science. 
Ve volném čase se Jane věnuje sportu, ráda jezdí na snowboardu a běhá. Mezi její další koníčky 
patří vaření a ráda objevuje kouzlo architektury historických českých měst.

Krátké představení Jane Gilson:


Video: Jane Gilson – English version

20.  února  2008

Zákazník 2008: Kdo je zákazník telekomunikací a médií?

20. února 2008 zahájíme nové COMMUNICATION WEDNESDAY jako pokračování setkání WIRELESS WEDNESDAY a BROADBAND MONDAY, která probíhají od roku 2002. A začneme hned od základu: Kdo je zákazník telekomunikací a médií v roce 2008? Víme, jak se liší mobilní a internetový uživatel? Skutečně ho i přes stovky průzkumů známe, nebo si jen myslíme, že ho známe? A jaké děláme při jeho oslovení chyby? Mezi vystupujícími uvidíte Ivana Mikulu (Seznam.cz), Lenku Šilerovou (Ipsos Tambor) nebo Romana Šťastného (T-Mobile Czech Republic). V závěru setkání vyhlásíme výsledky 6. ročníku soutěže mobilních aplikací Creative Mobile Award 2007.

14.  února  2008

Innovation Thursday - zahájení

Zahajovací konference Innovation Thursday proběhne pod záštitou a za spolupořadatelství předsedy Senátu PČR, pana Přemysla Sobotky.
 
Innovation Thursday je nová platforma pro setkávání a sdílení informací i zkušeností se zaměřením na inovace v podnikání a jejich efektivnější uplatnění. Cílem projektu je demonstrovat význam inovací a jejich dopad na hospodářský rozvoj a priority státu a občanů, s konkrétními případy inovativních start-upů, SME stejně jako korporací a akademických týmů a projektů. Chceme umožnit setkávání a sdílení zkušeností mezi inovátory, investory a tvůrci prostředí a podpořit je v realizaci nápadů a uvádění výrobků na trh. Projekt bude organizován TUESDAY Business Network a Technologickým centrem AV ČR, ve spolupráci s Microsoft Česká republikadalšími partnery.

První setkání Innovation Thursday proběhne ve čtvrtek 14. února 2008 v Hlavním sále Senátu Parlamentu ČR, za spolupořadatelství předsedy senátu Přemysla Sobotky, ve spolupráci s hlavním partnerem, společností Microsoft, s přispěním partnerů, Jihomoravského inovačního centra, eStat.cz a Respekt Institut.
 • Jan Šedivý vedoucí fakulty ČVUT CIIRC
  <

  "Byl jsem pozván jako přednášející na konferenci Umělá inteligence 2020 a ačkoliv se v důsledku koronavirových opatření musela konat online, vše proběhlo naprosto hladce bez jakýchkoliv problémů a zádrhelů. Bylo zajímavé vyzkoušet si jiný formát, než na jaký jsme byli doposud zvyklí."

  >
 • Tomáš Búřil obchodní ředitel Seznam.cz
  <

  "Konference TUESDAY jsou skvělou platformou pro setkávání s lidmi z oboru, kde si vyměňujeme názory a myšlenky a diskutujeme o našem průmyslu v širších souvislostech. A zároveň je to pro mě dobrá možnost, jak jako speaker prezentovat své osobní vize i vize společnosti, pro kterou pracuji."

  >
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Martin Vrána Commercial Director ZOOT, CEO Business Elements & Netvision Agency
  <

  "Konference Czech Internet Forum a Content First patří k eventům, které považuji za ty nejpřínosnější na poli digitálního marketingu, mediálního obchodu a e-commerce. Bylo mi potěšením se zde zúčastnit jako přednášející i jako návštěvník a všem mohu doporučit jakožto přínos vědomostí pro svůj další business."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Karol Suchánek Cyber Security Advisor
  <

  "Ako speaker oceňujem prístup, akým TUESDAY organizuje svoje eventy. Vždy do detailu a zaujímavo vyskladané. Fajn ľudia a príjemné neformálne prostredie. Užil som si to a tá energia, čo sa tam niesla, zanechala vo mne fakt dobrý pocit."

  >
 • Jonáš Čumrík Speaker & Consultant
  <

  "Konference pro mě jako speakera není jenom o obsahu, ale i o té malé a neviditelné práci, kterou často návštěvníci přehlíží. Právě za celkový přístup bych chtěl nejen poděkovat, ale i pochválit!"

  >
 • Vojtěch Lambert Executive director LCG New Media
  <

  "Konference TUESDAY jsou jedny z nejlépe organizovaných akcí v ČR. Z pozice speakera je možné se potkat se zajímavými osobnostmi z marketingu a probrat s nimi různé pohledy na daná témata. Tým TUESDAY je velmi profesionální a vždy dokáže vyjít vstříc a nastavit skvělou spolupráci."

  >
 • Alice Brádková Marketing Director BrandCloud.pro
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy zárukou kvalitního obsahu s přidanou hodnotou bez komerčních přednáškových kudrlinek. S BrandCloud.pro jsme měli možnost být nejen řečníky, ale hlavně, a to již dlouhodobě, i partnery konferencí. Vždy to byla spolupráce na jedničku. Těším se, že v tomto tandemu pojedeme ještě dlouho."

  >
 • Petr Svoboda CEO Shopsys
  <

  "E-business Forum je největší česká e-commerce konference, kde se na pódiu střídají špičky online byznysu, aby se podělily o své know-how a recept na úspěch v konkurencí napěchovaném e-commerce prostředí. E-Business Fora se vždy rád zúčastňuji jako přednášející i jako host, protože je to skvělé místo pro navazování nových obchodních kontaktů a potkávání známých tváří."

  >
 • Jana Břeská Public Policy Manager Amazon
  <

  "Přestože poslední Mobile Internet Forum proběhlo kvůli epidemii v nestandardních podmínkách, akce byla profesionálně zajištěna a setkání s ostatními řečníky i publikem pro mě bylo obohacením."

  >
 • Martin Dudek ředitel CO a IO Relsie
  <

  "Konference Cyber Security přesně splnila důvod, proč jsem se jí zúčastnil. Jednalo se o souhrn novinek z různých oblastí á různých pohledů na stejné téma."

  >
 • Václav Stárek Computer scientist E15.cz
  <

  "Moc děkuji za organizaci a profesionální vedení online konference Cyber Security. Celkové téma bylo vhodně vybrané vzhledem k aktuálnosti a důsledkům cybercrime."

  >
 • Filip Horký Head of News Products LivesportNews.eu
  <

  "Navštívil jsem víc než 10 eventů pořádaných TUESDAY a musím ocenit vždy velmi pečlivou organizaci, vhodnou kombinaci všech řečníků i komunikaci před a po samotné události."

  >
 • Štěpán Wolde ředitel Stanice O
  <

  "Každý si přeje spolupracovat se subjektem, který je profesionální, motivující a obohacující. Ale pozor, znamená to, že i na vás jsou kladena podobná očekávání. Tak si spolupráci s TUESDAY pěkně užijte!"

  >
 • Patricie Šedivá Public Affairs&External Communication Manager CZ/SK Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >
 • Svatava Dvořáčková Zátiší Group
  <

  "Byl to příjemně i přínosně strávený čas až do úplného konce."

  >
 • Tomáš Braverman CEO Heureka Group
  <

  "Setkávání s partnery a kamarády z e-shopového byznysu, poznávání nových zajímavých lidí z branže, podnětné diskuse a výměny názorů vedené v kuloárech o coffee breacích, to je jedna z věcí, na kterou se každoročně na E-Business Foru těším."

  >
 • Jan Vetyška Výkonný ředitel APEK
  <

  "E-Business Forum je pro mě nejdůležitější akcí roku, kde se potkávám s nejvýznamnějšími osobnostmi z e-commerce."

  >
 • Filip Podstavec CEO Marketing Miner
  <

  "Málokdy zažije přednášející takovou přípravu a komunikaci před akcí samotnou. Není se co divit, že TUESDAY pořádá jedny z nejlepších akcí. Jsem rád, že jsem se pár z nich mohl zúčastnit, ať už jako přednášející, tak jako účastník."

  >
 • Nikola Nguyenová Marketing Specialist OPTIMICS
  <

  "Děkuji za skvělou organizaci, vůbec mi online forma nevadila. Témata byla všechna moc zajímavá, konferenci jsem si užila."

  >
 • Filip Koubek Co-founder Motionlab
  <

  "Úroveň přednášek konference Content First patří ke špičce a rozhodně je to jeden ze zdrojů inspirace, jak obsahový marketing zlepšovat. Kvalitě neubral ani nucený přesun do online prostředí. Těším se na další ročníky, ať už jako speaker, nebo účastník."

  >
 • Roman Číhalík kreativní ředitel Scholz & Friends
  <

  "Když jsem dostal pozvánku přednášet na konferenci TUESDAY, měl jsem velkou radost. Být ve společnosti skvělých řečníků a profesionálů ve svých oborech byl pro mě velký závazek a čest. Rozmanitost témat a úroveň výstupů nabízí každému účastníkovi konference možnost pohledu na danou problematiku z více úhlů a tím se inspirovat a posouvat se ve svých názorech dál. A to je pro každého velmi důležité."

  >
 • Martin Haller Cybersecurity expert
  <

  "Novinkou konference Cyber Security 2020 byl přechod do on-linu. Organizátoři to zvládli skvěle! My, řečníci, jsme díky tomu měli možnost předat své rady, myšlenky a nápady většímu množství lidí. V této době je totiž důležité vzájemně si předávat informace a vzdělávat se. Dokážeme tak lépe bránit své firmy před útoky a jimi způsobenými ztrátami, které je mohou zlikvidovat a připravit tak lidi o práci. Těší mne proto, že TUESDAY přichází s takovýmito akcemi a pomáhá tak zlepšovat stav IT bezpečnosti."

  >
 • Jiří Jambor co-founder FUTURE SALES
  <

  "Online konference Czech Internet Forum byla skvělou příležitostí se seznámit s profesionály, kteří řeší digitalizaci a současné trendy napříč obory. V rámci řečníků bylo zajímavé se podívat pod pokličku a mít možnost reagovat na odborné dotazy účastníků s následnou možností rozvířit vlnu diskuzí."

  >
 • Vladimír Bartl Business Development Smartlook
  <

  "Mal som možnosť prednášať na konferencii Mobile Forum, ktorá bola špičkovo zorganizovaná a v príjemnom prostredí. Zaujímavé témy z oboru ale aj publikum z popredných spoločností. Budem moc rád ak sa mi podarí zúčastniť aj ďalších udalostí organizovaných TUESDAY."

  >
 • Michal Majnuš Director of Business Development Adexpres
  <

  "Po roce 2020 už i ti největší skeptikové potvrdí, jak obohacující je potkávat se s lidmi z oboru tváří v tvář. V tomto ohledu patří konference od TUESDAY k tomu nejlepšímu na českém trhu. Na některých jsem vystoupil v roli řečníka, na několika jsem byl v roli posluchače, ale pokaždé jsem si užil profesionální organizaci, provokativní přednášky a myšlenky, které mi vrtaly v hlavě ještě řadu týdnů poté, co v sále zhasla světla."

  >
 • Adam Ondráček Brand Developer KONTRA
  <

  "Konference pod hlavičkou TUESDAY jsou vždy profesionálně zorganizované a přinášejí kvalitní program a možnost výměny zkušeností profesionálů v oboru. Oceňuji, že i v době zákazu konání hromadných akcí se jim podařilo převést své know-how do online prostředí."

  >
 • Daniel Kafka CEO Fragile media
  <

  "V posledních letech mi přišlo, že se s nejrůznějšími konferencemi a eventy roztrhl pytel a kvalita speakerů i obsahu je hodně kolísavá. U akci TUESDAY jsem měl vždy jistotu kvalitně pojatých témat, dobrých speakerů i výborné organizace, a to jak účastník konference, tak i případně jako speaker."

  >
 • Dan Tržil Podcast Producer
  <

  "Akce TUESDAY jsou vždy skvělou příležitostí k networkingu a seznámení se s novými tématy v oboru.

  >
 • Andrea Pavelcová právnička eLegal advokátní kancelář
  <

  "Kvalita akcí od TUESDAY se potvrdila hlavně v době, kdy jsme museli přejít do online. Přednášela jsem již několikrát a pokaždé organizace všechno zvládla na jedničku. TUESDAY akce také bývají jedny z mála, kde vydržím od začátku až do konce díky nabitému obsahu a originálním řečníkům."

  >
 • Jan Mazal Marketing Manager Sense4code
  <

  "Konference TUESDAY znám jak z pozice návštěvníka, tak v posledních letech hlavně z pozice moderátora. Cením si bezproblémové spolupráce, uvolněné atmosféry a hlavně otevřené diskuze nad tématy a zajímavými řečníky."

  >
 • Jan Javornický Principál Elite Solutions
  <

  "Na akcích TUESDAY mne baví, že se na nich potkávám se spoustou báječných a inspirativních lidí. Třeba s vámi. Možná už na té příští."

  >
 • Michal Schindler Head of Content Creative Dock
  <

  "Sice jsem na žádné konferenci, přednášce nebo networkingovém setkání od TUESDAY ještě nikdy nebyl v úterý, ale jinak každá jejich akce předčí očekávání. Navíc vždycky vyberou skvělé publikum, které neusíná a na závěr dokonce i zatleská. Špičkovou organizaci ale předvedli i během covidových omezení při online konferenci WebTop100. Před kamerami na zeleném pozadí jsem si připadal nejmíň jako při natáčení Mužů v černém. Pořád jsem trochu čekal, že odněkud vyleze Will Smith a ustřelí mi hlavu. Která mi ale znova hned naroste, takovou k nim mám důvěru!"

  >
 • Jaroslav Řasa zakladatel ABRA Software
  <

  "Kvalita projektů se nejlépe projeví v krizových podmínkách. Pořadatelé konferencí TUESDAY během pandemie zvládli přechod do online přenosů na jedničku. Jednu z jejích virtuálních akcí jsem zažil v roli přednášejícího a po technické stránce jsem měl velmi dobré podmínky. Výsledek se přiblížil akcím naživo, které mívají vysoký standard."

  >
 • Petr Pilin jednatel iPodnik cloud
  <

  "Internet Info nám pomáhá v našich marketingových aktivitách již několik let a svými akcemi zpřístupňuje cloudové služby i těm zákazníkům, kteří by se o iPodniku jinak nedozvěděli. Děkujeme za dosavadní skvělou spolupráci."

  >
 • Filip Rožánek editor DigiZone.cz
  <

  "Spolupracovat s tak sehraným týmem je radost. Konference a semináře probíhají plynule, mají vysoké hodnocení od účastníků a je mi ctí se na nich podílet jako občasný moderátor. Řada akcí už má mnohaletou tradici, která jenom potvrzuje jejich kvalitu a renomé na trhu."

  >
 • Dalibor Chvátal šéfredaktor Měšec.cz
  <

  "Aktuální témata, odborníci za mikrofonem, specialisté v diskuzi a profesionálové v oboru mezi posluchači. To jsou finanční konference, kterým zaručuje puncovní značku kvality odborný finanční server Měšec.cz."

  >
Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Czech Internet Forum: 15 let za námi

Růst e-commerce kopíroval vlny covidu, říká šéf Heureky

Říká se, že peníze jsou až na prvním místě. Pro ty firemní…

Jaký potenciál má Clubhouse pro byznys?

Nástroje v marketingu ve videozkratce. Podívejte se