Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Archiv akcí COMMUNICATION WEDNESDAY

3. dubna 2013

Média na mobilech a tabletech

Noviny a časopisy se stále více přesouvají z papírové podoby do elektronické, to víme všichni. Zajímavé to začíná být tam, kde nejde o běžnou webovou stránku, ale o podobu speciálně určenou pro tablet či mobilní telefon.

Více informací
13. února 2013

E-komerce v mobilu

Rádi bychom vás upozornili, že došlo ke změně místa konání. Setkání se uskuteční v hotelu Adria, Václavské nám. 26.
 

Nakupování přes web není trend, ale samozřejmost. Trend je nakupování a placení z mobilu, a brzy se stane také samozřejmostí. Jste v této oblasti na výši? Jestli váš e-shop nemá plnohodnotnou mobilní verzi, máte nejvyšší čas. Letos je poslední rok, kdy se tento nedostatek ještě částečně odpouští. Za rok bude pozdě. Seznamte se s tím, co musíte udělat! 

Více informací
21. listopadu 2012

Digitální a propojená domácnost

Dnešní průměrná domácnost disponuje výpočetním výkonem kosmického střediska nedávné minulosti. Osobní počítače, chytré telefony, spotřební elektronika, bezpečnostní zařízení, termostaty, chůvičky, dálková ovládání, wi-fi sítě, internet v elektrické zásuvce… ale to je všechno jen začátek cesty k opravdové digitální domácnosti, která předvídá vaše potřeby, šetří energií, kde přístroje komunikují mezi sebou bez vašeho prostřednictví. Takové bydlení bude standardem po větší část 21. století, ale z velké části jej můžete mít už dnes, když víte, jak na to. Přijďte se podívat, co všechno se dá dnes dělat s telekomunikační a výpočetní technikou pro lepší bydlení.

Více informací
13. června 2012

Mobilní aplikace roku 2012- vyhlášení

I v roce 2012 samozřejmě proběhne anketa hledající nejlepší české mobilní aplikace. A třetí setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou vítězů.

Více informací
4. dubna 2012

Hry na mobilech a tabletech

Mobil jako herní platforma tvrdě konkuruje počítačům a konzolím. Je klidně možné, že brzy budou výrobci klasických mobilních konzolí zapomenuti jako dinosauři. Společně se podíváme na zajímavé nové hry, zejména z české produkce. Dozvíme se, jak se taková mobilní hra dělá. A rozebereme si hit mezi novými obchodními modely – in-app sales. S tím souvisí i zajímavý trend s nepěkným názvem: gamifikace, přenos herních prvků a metod do neherních aplikací. Berte hry vážně! A přijďte si hrát!

Více informací
22. února 2012

Mobilní marketing jinak: jak se dostat lidem ve městě do kapsy

REGISTRACE UZAVŘENA Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY SÁLŮ


Nebojte, nezahajujeme kursy pro kapsáře. Namísto toho se podíváme, jak žije, co dělá a co potřebuje člověk, který se pohybuje městem s chytrým telefonem v kapse. Jak se mu do té kapsy dostat se svými nabídkami, produkty, službami?

Více informací
30. listopadu 2011

Souboj mobilních platforem

Apple, Android, Nokia/Windows Phone, Blackberry, Java… je tam ještě někdo? Co nového nám která z nich přinese? Jak se má orientovat uživatel?

Více informací
1. června 2011

Mobilní aplikace roku 2011

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ANKETY MOBILNÍ APLIKACE ROKU 2011. 

Více informací
6. dubna 2011

Dobrodružství s mapami v mobilu

Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti. Čtenáři knih o Harrym Potterovi vědí, že tímhle zaklínadlem se otevírá Pobertův plánek, tedy kouzelná mapa, kde jsou vidět nejen všechny cesty a cestičky, ale také kdo po nich zrovna jde a kde přesně se nachází.

Více informací
16. února 2011

Sjednocená komunikace mění pravidla spolupráce uvnitř podniku

Pracovník informační éry už nevystačí jen s e-mailovou schránkou a telefonem. Musí zároveň komunikovat s podnikovými informačními systémy, s klienty, s kolegy a někdy také s veřejností prostřednictvím sociálních sítí. To vše pokud možno rychle, bez chyb a jednotným způsobem.

Více informací
1. prosince 2010

Call centra, telemarketing, CATI

Víte, že 2 % obyvatel Evropy pracuje jako operátoři call center? Call centra jsou důležitou součástí fungování mnoha firem, zajímavou outsourcingovou komoditou a rovněž místem, kde se odehrává mnoho důležitých technologických inovací.

Více informací
9. června 2010

Správa spektra a broadbandová strategie - dobrodružná cesta

Dokončením přechodu na digitální zemské vysílání televize vznikl volný prostor ve spektru – digitální dividenda. Kdo ji bude smět zaplnit a čím, o tom rozhodne ČTÚ – jak a proč? Tato otázka budí velký zájem byznysu, politiky a měla by zajímat také uživatele. Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo novou broadbandovou strategii Digitální Česko. Co nám přinese? A co na to Brusel?

Více informací
14. dubna 2010

On-line hrozby

Nové technologie přinášejí nová rizika. K aktuálním hrozbám on-line světa nadále patří viry, trojské koně a phishing, to vše i v mobilním provedení. Jsou tu však také nová nebezpečí: zneužití RFID dokladů a s ním související krádeže identity, útoky na čipové karty včetně SIM, akce organizovaného zločinu v kyberprostoru. Co je důležité vědět a jak se bránit?

Více informací
24. února 2010

Bitva o supertelefon a superaplikace v roce 2010

Podívejte se do kapsy nebo kabelky: před pěti lety jste v ní nosili jednoduchý velký telefon, dnes s sebou berete multifunkční tenký supertelefon – multifunkční jako švýcarský nůž. A to se týká jak hardware, tak software. „Supertelefony“ (ano, nový buzzword) napomáhají trhu aplikací, zvyšují datové přenosy, způsobily návrat tabletů … Na prvním COMMUNICATION WEDNESDAY v roce 2010 budeme mluvit o frmolu kolem supertelefonů – co znamenají pro váš život a pro váš byznys.

Součástí večera je také slavnostní vyhlášení výsledků výroční soutěže CREATIVE COMMUNICATION AWARD o nejlepší telekomunikační aplikace.

Více informací
11. listopadu 2009

Mobilní marketing 2010: Co na něj říkají klienti?

Mobilnímu marketingu jsme se na COMMUNICATION WEDNESDAY věnovali již dvakrát (2007 a 2008). Musíme si připustit: na mobilní marketing jsme se jako na nový obor dívali s růžovými brýlemi. Dnes chceme po našich vystupujících, aby byli realističtí s konkrétními příklady a čísly a hlavně, abychom vyslechli, co říkají KLIENTI.
Jsme velmi rádi, že na listopadovém COMMUNICATION WEDNESDAY přivítáme Paula Berneyeho, výkonného ředitele pro Evropu Mobile Marketing Association.

Více informací

Partneři COMMUNICATION WEDNESDAY

  • Mediální partner

  • Organizátor

  • Produkce